Blog

Jsem si docela jistá, že většina z vás tam používá Snapchat. Vezme svět - s dobrým důvodem. S zábavnými obrázky, prašnými filtremi a dokonce i vlastnostmi pro úpravu videa, existuje tolik skvělých důvodů, proč používáme Snapchat.

Pokud nevíte, co je Snapchat, vysvětlím vám to. Jedná se o jednoduchou aplikaci, kterou si můžete stáhnout, vytvořit účet, přidat přátele a začít odesílat obrázky nebo krátká videa. Každý snímek nebo video může trvat nejvýše 10 sekund, ale máte možnost udělat je mnohem kratší. Když člověk otevírá váš zámek, zmizí navždy - pokud se nezobrazí obrazovka.

Je to skvělá aplikace, která umožnila milionům lidí spojit se s ostatními z celého světa. Nevýhodou je, že můžete vyčerpat nápady, které po chvíli ustoupíte a nakonec se nudíte. Nemít strach! Tyto 12 skvělých nápadů Snapchat vám dnes nabídnou zábavu.

 1. Postavy

EMGNsnapchat1

Pokud jste opravdu nudí a potřebujete nějakou zábavu, nakreslete se do charakteru! Já osobně miluji kreslení sebe jako jednu z čarodějnic z Hocus Pocus. Tento nápad může vyžadovat trochu více času a některých uměleckých schopností, ale s pomocí Snapchatovy palety barev, kterou můžete kreslit, můžete dělat cokoliv!

 1. Disney

c6caf72c14705cc9b25bf54072461f98

Kdo nemá rád Disney filmy? Pokud ano, nejsou prostě lidskí. Zábavná věc, kterou chci dělat, když se dívám na filmy Disney, je pozastavit ji během legrační obličeje a pak udělat velmi dospělé titulky, aby to šlo. Veselost obličeje a nevhodný popis znamenají pro jednu vtipnou Snapchat. Vaši přátelé to budou milovat!

 1. Něco nakreslit

untitled_by_cakes1todough1-d9py6k0

Pokud jste umělecký typ, pak je tato myšlenka Snapchat pro vás. Vše, co potřebujete, je trochu navíc a zábavný nápad. Můžete si vzít obrázek téměř cokoliv a stačí ji nakreslit do něčeho zábavného. Zvykala jsem si fotit svého psa a nakreslit mu nějaké oblečení. Vypadalo to veselý a všichni moji přátelé se všichni opravdu zasmáli.

 1. Použijte Emojis

emoji-opice-639x600

Pokud jste dosud neobjevili složku Emodi Snapchat, neztrácíte. Existují TONS zábavné a praštěné emojis, které můžete použít, aby vaše fotografie mnohem lépe. Můžete je použít na opravdu nevhodných místech, abyste si vytvořili nějaké veselé obrázky, které vaši přátelé jistě vyfotografují.

 1. Ošklivé tváře

285fa66073ad32fa25d72f358f9fcff4

Jsem si jistý, že už víte o této myšlence, ale pokud ne, je to nejlepší. Já a moji přátelé se vždy snaží vidět, kdo může udělat absolutně nejhorší tvář. Jediné, co děláte, je nasměrovat fotoaparát do skutečně špatného úhlu, udělat zvláštní nebo strašlivou tvář a poslat ho svým nejlepším přátelům. Tuto myšlenku můžete také využít k rozveselování přátel, kteří se cítí dolů.

 1. Změna názvů knih

IMG_2667

Přišel jsem s touto myšlenkou, když jsem se pohyboval a balil všechny mé knihy. Mám spoustu knih a chtěl jsem udělat něco legračního, aby se můj přítel smál. Jediné, co jsem udělal, byl snímek přední strany knihy a změnil jména na něco opravdu vtipného. Miloval to a vaši přátelé.

 1. Hádej, co to je

snapchat-update-personal-url-how-přidat-přátelé-emoji-new-emoji-meanings.jpg

Tato hádanka je opravdu zábavná. Je to super jednoduché a můžete to kdykoli udělat. Jediné, co musíte udělat, je brát zblízka obrázek něčeho - cokoli - a nechat je hádat, co to je.

 1. Toto je popiska

o-SNAPCHAT-PHYSICS-TEXTBOOK-facebook

Tenhle dostane nějakou opravdu legrační zpětnou vazbu. Stačí zachytit snímek filmu zamrzlého filmu nebo dokonce i zábavný obrázek kamaráda, s nímž jste, a poté napište svůj vlastní titul na fotografii. Díky tomu můžete být opravdu kreativní!

 1. Deep Pictures mělké citace

302871F300000578-3398961-Another_user_posted_a_pic_of_a_hot_air_balloon_in_a_scenic_snap_-a-8_1452793431930

Myslím, že je to opravdu legrační, když lidé vezmou super klidné fotografie a přidávají citát, který nemá smysl. Můžete to také udělat! Vyfoťte jezero, slunce nebo něco podobného a klidného a přidejte svůj vlastní popis, který vůbec nemá smysl. Je to opravdu legrační!

 1. Domácí mazlíčci!

funny-snapchat-filters-zvířata-22-570f85fe7b324__605

Jednoduše nemůžete pokazit fotografování nebo videa svých mazlíčků. Pokud hledáte něco, co se chystáte, ale nejste si jisti, co byste měli poslat někomu, obraz vašeho mazlíčka, který dělá něco roztomilého nebo zábavného, ​​vždy funguje.

 1. Puns

1551147-980x

Miluji hříčky! Jsou prostě tak hnusní, že se mi to nedaří. Fotografování něčeho a pak to uděláte špičkou může znamenat skvělý spouštěč konverzace a budete si jistý, že z něj budete mít nějaké chichotky.

 1. Text

uc8scswh

Moje sázky přítelkyně Mnohokrát mě má, když má potíže a potřebuje radu. Miluju posílání jejích fotografií textů, které se jí hodí do situace. Nejen, že jsou užiteční, ale ve skutečnosti ji moc rozveselí. Stejně můžete udělat v zábavné situaci a všichni se smát!

Snapchat může někdy nudit. Naštěstí existují vždy způsoby, jak to znovu udělat zábava. Tyto chladné nápady Snapchat jsou ideální pro lidi, kteří se smějí!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

73 − 66 =