Blog

Makyaj harika - bizi tamamen değiştirebilir, parlak ve parlak görünmemizi sağlar ve özelliklerin her birini öne çıkarır. Ancak makyaj kadar kullanışlıdır, görünüşümüzü geliştirmek ve kişiliklerimizin bir uzantısı olmak, arkamızın arkasına saklanmamız için bir maske olmamalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, doğal görünümü giymeye cesaret edeceğiniz günlerde muhteşem görünmenize yardımcı olacak 10 ipucu.

nemlendirin

Nemlendirme günlük rutininizin bir parçası olmalıdır. Makyaj giymeyi düşünmüyorsanız ya da yapmamanız önemli değil, ince bir tabaka ya da nemlendirici, parlak görünmenize yardımcı olacak ve cildinizi en iyi durumda tutacaktır. Bu özellikle kışın soğuk havanın cildimizi kolayca kurutabildiği için önemlidir..

fff91a0ca79c30aff96bf75d3b76ac4e

Saçınıza odaklanın

Fab bir saç modeli yapmak, makyajsız harika görünmenizi sağlamak için harika bir yoldur. Tatlılarınızın dikkat merkezini kilitlemesini sağlayın, bu şekilde cildinizin mükemmel olmadığı günlerde bile, hiç kimse şıklığınıza odaklanmayacaklarını fark etmeyecektir..

a9594a9c331a0a79cc6dc87fd109edce

Cildini koru

Güneş kremi, cildinizin en iyi şekilde görünmesine ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için daima mutlak bir zorunluluktur. Güneş koruyucuların yüksek faktörlerini kullanmak, cildinizi nemli tutmaya ve muhteşem görünmeye devam edecek zararlı UV ışınlarından korur. Cildinizi güneşten korumak aynı zamanda bu sinir bozucu kırışıklıkların daha uzun süre önlenmesine yardımcı olur.

69251a4d46e0d1483d02b119a02db097

İyi bak bakımlı

Doğal görünümünüzü kırmaya cüret ederseniz, her zaman iyi baktığınızdan emin olun. Kaşlarınızı güzel ve düzgün bir şekilde ve saçlarınızı temiz tutun, böylece yüzünüze dikkat çekmek için kötü bir şey yoktur. Cildinizi olabildiğince temiz tutmak için her sabah ve her gece yüzünüzü yıkayın..

4d358e30cb91e1886fabe3fd16b5adc2

Gülümsemenizi Geliştirin

Gülümsemenizin gerçekten göze çarpmasını sağlamak, makyajsız güzel görünmeniz için harika bir yoldur. Dişlerinizi günde en az iki kez fırçalamaya ek olarak, dişlerinizin gerçekten ışıldamasına yardımcı olacak bir diş beyazlatıcı serum da deneyebilirsiniz. Dudaklarınızı iyi bir şekilde nemlendirmek de gülümsemenizi geliştirmeye yardımcı olacaktır. Dudaklarınızı kurumasını ve çatlamasını önlemek için daima yanınıza bir parça çubuk yerleştirin. Kuru dudaklar iyi bir görünüm kazandırmaz, ayrıca gerçekten acı verici olabilirler.!

e836844b7410808cef98ca32cfcd3008

Gülümseme!

Artık gülümsemenizi geliştirmeyi başardığınızdan emin olun! Herkese ve herhangi bir nedenden ötürü gülümseyin - hiçbir şey yüzünüzü parlak bir gülümseme gibi aydınlatacaktır. Dünyadaki en iyi makyaj bile onunla bir gülümseme olmaması durumunda işe yaramaz. Aynada alıştırma yapın ve yüzünüzün donuktan güzele dönüştüğü gibi izleyin!

f4e76a69b268b8208371abd5b9ade44c

Cildinizi Besle

Doğal görünümünüzü daha kötü ve daha kötü bir diyetten daha etkili bir şekilde mahvedecek hiçbir şey yoktur. Kötü beslenme, yorgun, yorgun ve yaşlanmış bir görünüme neden olabilir, bu yüzden günde bir beş gün geçirdiğinizden emin olun ve cildinizin sağlıklı görünmesini sağlamak için tüm bu abur cuburlardan uzak durun. Buna ek olarak bol su içirin. Su, cildin esnek ve nemsiz kalmasına yardımcı olur ve taze ve sağlıklı hissetmenizi sağlar..

5ba07400ea3a7a2600ad6e687db01c43

Güzellik uykusu

Zaten yalan söylemek için yeterli nedenimiz olmasaydı, başka bir tane - güzellik uyku gerçek! Cildinizin en iyi şekilde görünmesini sağlamak için her gece 8 saatinizi geçirdiğinizden emin olun. Bu, yenilenmiş hissetmenize yardımcı olacak ve yıkanmış, yorgun ve hatta yaşlanmış görünmekten kaçınmanıza yardımcı olacaktır. İyi bir gece uykusundan aldığınız artılar sayısızdır ve her biri için minnettar olacağınızı garanti ederim..

185a8c3d17ca584c7df28609f5eee79e

pul pul dökülmek

Cildinizi düzenli olarak arındırmak, görünümünüzü tamamen değiştirir. Bir yüz fırçalayın cildinizi harika bir şekilde pürüzsüz tutacak ve onu en iyi şekilde görecek şekilde nemlendirmeye yardımcı olacaktır. Cildinizin ışıltısına gerçekten yardımcı olması için içerisine eklenen vitaminleri içeren bir ovalama yapmayı deneyin. Aloe vera, E vitamini ve D vitamini, cildinizin güzel görünmesine yardımcı olur. Peeling gerçekten cildinizin harika görünmesini sağlar, böylece hiçbir makyaj görüntüsünü kolaylıkla çekebilirsiniz. Peeling peelingi, asla yapamayacağım bir şeydir, her zaman küvetimdeki cildimin düzenli olarak oturduğunu görüyorum. Bu listede en çok tavsiye edilen ipucum.

ed64eb2116fba44278f8cf8692e60e1a

Kendine güvenmek

Hiçbir şey, görünüşünüzü biraz güvenden daha iyi dönüştürmez. Fab'a baktığına inanıyorsan, o zaman fab - gerçeği göreceksin! Uzun durun, gülün ve kendinize inanın ve kendinizi doğal görünümü sallayacaksınız. Korkmadan evden çıktığınız için korkmayın. Ne kadar muhteşem göründüğünüzü ve neden bunu yaptığınızı ve neden parladığınızı hatırlatın..

2085e1624c21e27b3ca6db21cf30fbac

(tüm resim pinterest.com aracılığıyla sağlanmıştır)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 5 =