Blog

Yani gözlük takıyor musun? İyi olmadıklarını düşünmüyor musunuz? Tamamen yanlışsınız! Geek şık tarzı TAMAMEN moda ve sadece doğru makyaj makyaj uygulayarak, bu seksi nerd görünümünü birkaç dakika içinde alabilirsiniz! Bu basit ipuçlarını ve püf noktalarını kullanın ve mevcut görünümünüze kendinize yeni bir boyut kazandırın. Seksi inek stili sadece şık çerçeveler ve renkler kullanmakla kalmıyor, aynı zamanda doğru makyaj tarzını da kullanıyor..

Gözleriniz için püf noktaları ve davranır; ve hayır bu Cadılar Bayramı ile ilgili değil!

63a61fb5fe02bbad177363a5f89e6b46

1. Göz Farı Tümü: Kullandığınız göz farı bakır veya bronz renk tonuna sahip olmalıdır. Göz kapaklarınızın üzerinde değil, gözünüzün altında gözle görülebilecek kadar göz farı uygulayın. Her tarafta iyi bir göz farı kullandığınızı unutmayın, göz kalemi hafifletmek istersiniz. Gözün hemen üstünde ve alt kapakta küçük bir çizgiye tutun. En sevdiğiniz maskara ile bitirin. Çılgın renkli göz farı takmayın, çünkü bu fazla zor görünebilir..

030056e89eae522515a38ba176c98f31

2. Kedi Gözü: Kedi gözü şüphesiz tüm kadınlar için en popüler eyeliner stillerinden biridir, ancak özellikle gözlük takan kadınlar için uygundur. Üst kirpiğin kenarlarına kalın, kalın bir çizgi çizin ve kirpiklerinizi kıvırın. Kirpiklerin üzerine çift kat maskara kullanın. Tüm gün en iyi etki için su geçirmez ve lekesiz sıvı astar kullanın. Sonuç ne? Bu çerçevelerle mükemmel eşleşen ciddi bir trend görünümü. (Ve bakmak için kedi gözü gözlükleri bile almadın!)

c6e96dd604d2ea9e7efcbb0a2fd6272e

3. Vakfına Dikkatli Olun: Vakıf, elbette, her kadının makyaj rutininin önemli bir parçasıdır. Ama uygularken fazla dikkatli olmanız gerekir. Burun köprüsünün etrafına ve gözlüğünüzün etrafta uzanma eğiliminde olduğu yerlerde yanaklardan kurtulun. Ayrıca gün boyunca herhangi bir lekelenmeyi düzeltmek için biraz toz taşımak isteyebilirsiniz. Yani, çerçevelerinizin her tarafına sıvanmış fondöten ile dolaşmaktan daha kötü bir şey yok. Bir moda sahte pas hakkında konuşmak!

5bfa11446e8f006199ff113c59800310

4. Nemlendirir ve Kapatıcı: Bir çift gözlük takan herhangi bir bayan, özellikle burun köprüsü üzerinde can sıkıcı, çirkin kırmızı lekeler bırakmanın en büyük suçlusu olduklarını bilir. Ama sadece biraz nemlendirici ve renkli kapatıcı uygulayarak, bu potansiyel tarih ayırıcısından kaçınabilirsiniz. Gözlük takan kadınlarda bu kadar yaygın olan 'batırılmış' bakıştan kaçınmak için gözleriniz altındaki bu aynı nemlendirici ve kapatıcı ikili kullanın..

d543a1b694fdbb0a2e6813d3600d8572

5. Göz Farı Renk:  Göz farı, özellikle gözlük takanlar için son derece önemlidir. Eğer çok fazla göz makyajı takarsanız, kesinlikle bir palyaço (sorrynotsorry) gibi görüneceksiniz (bu da gözlüksüz gözlükler için de geçerlidir, ama bununla yüzleşelim, gözlükler şeyleri büyütme eğilimindedir). İşte bu nedenle, 10'un 9 katı nötr tonlarla gitmek önemlidir. Bir çeşit çılgın bir etkinlik yapmıyorsanız, fazla çaba göstermeyen renklerle uğraşmaya çalışın. Bejler, kahveler, hatta biraz solgun pembelerle bile çalışabilirsin..

f09391d097a5651db697c9356d8246a9

6. Maskara: Makyaj gözlüklerine geldiğinde maskara bariz bir zorunluluktur! Her zaman kirpik için kalın bir kat maskara kullanın. Daha dramatik bir etki arıyorsanız, alt kirpik çizgisine rimel uygulayabilir ve alt kirpiklerin maskara paletini kullanarak bir kanat efekti yaratabilirsiniz..

847cdcf239655f8e0bfbebc553b0ee4a

7. Ve su geçirmez olduğundan emin olun: Herhangi bir maskara yapamayacağınızı unutmayın. Bazı ürünler maskelerinizde (göze çarpmayan) döküleceğinden, bir rimel seçerken ekstra dikkatli olmanız gerekir. Bu söylenen her zaman, gevrek veya leke belirtileri engelleyecek kremsi su geçirmez bir formül için tercih. Çerçevelerinize korkunç bir renk tonu bırakmayan güzel gözler mi? Kitaplarımızda kazanan gibi görünüyor.

deb10ffaac65504e2486c62bfd5391fd

8. Kirpik Bigudi: Kirpik kıvırıcılar bir gerekli herhangi bir gözlük takan bayanlar makyaj çantası içinde olması gereken araç. Niye ya? Kirpik kıvırma makinelerinin size mükemmel bir kirpik seti vermesi dışında, kirpiklerinizi gözlüklerin ve bayanların camına çarpmalarına karşı korur, hepimiz ne kadar inanılmaz can sıkıcı olabileceğini biliyoruz. Sadece bir kirpik kıvırıcı kullanarak zahmetli kirpiklere elveda deyin (ve hatta sonra) maskara uyguladığınızda.

0da02b1c181896d3588f92c2acf9585b

9. ışıltı olun: Sıkıcı ve donuk eyelelerin günlerini unutun. Eğer gerçekten gözlerinizi camın arkasından çıkarmak istiyorsanız, ellerinizi kıvılcım lacivert veya erik göz kalemi üzerinde tutmalısınız. Bu iki renk, popüler grafiklerin yanı sıra, bir çift kareyle de çarpıcı görünüyor. Bu yüzden aşırı yüklü siyah astarı çırpın ve sizin gibi şimşek ve göz kamaştıran şeyleri tercih edin.!

eda6be27b58e274e7403e4ab5b2f84ff

10. Kaşları Unutmayın: Pek çok kadın kaşlarını unutmaya eğilimlidir. Demek istediğim, vakıf, astar, toz, rimel, göz farı, ruj ve dudak parlatıcısı uyguladıktan sonra kim bizi suçlayabilir? Kaşlarınız çerçevelerinizin arkasına gizlenmiş olsa bile, kaşlarınızın vahşi koşmasına izin vermek için bir sebep yoktur. Kaşlarınıza biraz renk sürün ve onları şekillendirmek için bir fırça kullanın, böylece tamamen rafine ve parlak bir görünüm elde edin. Kaşlarınızı profesyonel bir şekilde düzenlemeyi düşünmek bile isteyebilirsiniz, böylece parmağınızı kaldırmanıza gerek kalmadan haftalarca fab görebilirsiniz.!

ae466747bb065d1b73ceacdb87b832bd

11. Dudaklarınızı Pop yapın: 10'dan 9'u bu yana, göz makyajınızla nötr veya alçak anahtar olarak kalmak istediğinizde, dudaklarınızın konuşmasını sağlamak için mükemmel bir zaman. Çılgın renkleri dudakların için sakla. Her şey yolunda gider - özellikle koyu kırmızı bir pout ile eşleştirilen, oh-so-sexy görünecek cesur bir siyah çerçeve kümesiyle uğraşıyorsanız. Ama gerçekten, her şey yolunda! Bu yeni erik takıyorsun? Göreyim seni! Serin pembe ile rahat tutmak ister misiniz? Bu da işe yarıyor! Seçenekler sınırsız, bayanlar!

cc427c57caf20adca3a13bc18b011254

12. Çerçevelerinizi Liner ile Eşleştirin: Kıyafetinizi karıştırmak ve eşleştirmek için tamamen tuhaf ve çılgın bir şeyle eşleştirmek istemediğiniz gibi, bunu da gözlerinizle yapmak istemezsiniz. Bir çift ince çerçeve takıyorsanız, göz kalemi uygulamanızın ince olmasına dikkat etmek istersiniz, çünkü kalın astarın uygulanması gözünüzün aşırı görünmesine neden olabilir. Kalın çerçeveler için de aynı şey geçerlidir - kalın çerçevelere sahipseniz, kalın eyeliner ile.

0f7d01e152c45a327532bb52427b41b3

13. Çerçevelerinizi Renkle Eşleştirin: Pembe tişörtün o kırmızı şortla birlikte gittiğini düşündün mü? Tabii ki değil! Çerçevelerinizin göz makyajınıza uygun olduğundan emin olmanın ne kadar önemli olduğunu size söyleyemeyiz. Demek istediğim, ilk etapta (çoğu) insanların uyumsuz renklerini hayal edebiliyor musunuz? Anında bir anlaşma kırıcı olabilir! Zamanın% 100'ünü gördüğünüzden emin olmak için, gözlerin çerçevelerle eşleştiğinden emin olun. Bir çift sevimli mor çerçeve var mı? Gözlerinizi tamamlayıcı ışık menekşe göz kalemi ve birazcık kahverengi göz farı ile eşleştirin..

03d78f235209294b90e1f3cf74badab9

14. Allık !: Gözlük takan kadınların yanaklarını sergileme avantajı vardır. Öyleyse neden yanakları, gösterinin yıldızını biraz allıktan çıkarabiliyorsun? Size en büyük tavsiyemiz, şudur: Bu muhteşem yanak kemiklerine biraz allık sürün. Sonuç? Sersem, parlak ve oh-so-modelesk görünen bir yüzü. Kim Kardashian'ın hiçbir şey yok tatlım!

f52208aa819064a588f16ffb0f492cb1

15. Tümü Başarısız Olduğunda, Git Doğal !: Gözlük takmak için bir avantaj daha var (evet, bahse girerim bu yazıyı okumadan önce bu kadar çok kişi olduğunu düşünmüyordunuz!) var gözlerine bir şey yapmak. Doğal görünüm, camın ardında kusursuz görünmeye başlar ve bununla yüzleşelim, muhtemelen her daim doğal olarak güzelsiniz, bu yüzden işleri basit tutun. Çok fazla makyaj yapmak ya da denize girmek, özellikle gözlük kullanmak, sadece sizi dışarıda bırakacak ve iyi bir şekilde değil. En iyi özelliklerine dokunun ve güzelliğinizin geri kalanını bu çerçevelerden aydınlatın.

Bu "şık" stili almak düşündüğünüzden daha kolaydı, değil mi? Unutmayalım ki unutmayacaksın: göz farı ile denize gitmemeye çalış ve renkleri nötr tut. Aslında, göz farı olmadan tamamen gidebilirsin, istiyorsun! Çerçevelerinizi her zaman ince, kalın ve kalın renklerle eşleştirmeyi unutmayın ve renklere dikkat etmeyecek şekilde dikkat edin. WATERPROOF maskara uygulamadan önce bir kirpik kıvırıcı kullanın. Fazla fondöten dökün, böylece pul ve lekelerle uğraşmazsınız ve her zaman burnun ve yanakların etrafındaki nemlendirici ve kapatıcı kullanın, böylece can sıkıcı kırmızı lekelerden kaçının. Yanak kemiklerinizi vurgulayın ve dudaktaki renklerle deliye dönün - gerçekten göze çarpın. Son olarak, tüm stilinizi tamamlamak için kaşlarınızı giymeyi unutmayın..

Gözlük takan bayanlar, en büyük makyaj numaranız veya ipucunuz nedir??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

39 − 38 =