Blog

69 French Manicure

Bu beyaz ve gece yarısı mavi temalı Fransız manikür ile güneşin tırnaklarını öpün. Taban rengi bej ile kaplanır ve saf beyaz renkle kaplanmış gece yarısı mavi cila ile uçurulur. Diğer tırnaklar, kavşakta açık bir boncuk ile kaplanmış beyaz çizgiler ile ters, mat gece yarısı mavisi kaplıdır.

Fransız ya da Paris, her zaman moda devriminin ön çizgisiyle ilişkili bir terimdir. Fransız manikür tırnak sanat moda sektöründe uzun zamandır popüler olmuştur. Bir çok kadın, tanıdık ve stili ile düşkün oldular. özellikle favori Fransız ipuçlarını almak için birçok kadına salona giderken görülebilir..

Fransız manikür giydiğin her şeyle birlikte gidebilir. Çok yönlüdür, bu yüzden bayanlar iki hafta içinde tırnak stillerini değiştirmek zorunda kalmadan dona uygun bulurlar. Fransız manikürünün en popüler tonları arasında çıplak, krem, pembe ve bej bulunur ve bunlar saf beyaz bir lehçe ile kaplanır. Tasarım uzaktan bile basit, güzel, zarif ve zahmetsiz görünüyor.

Dışardan çok kolay görünse de, Fransız manikür üzerine kaplama, iyi ve sabit bir elin yanı sıra hassaslığa da ihtiyaç duyar. Fransız manikürünü tek seferde yapamazsınız, ancak devam eden uygulama ile Fransız manikür sanatında ustalaşabilirsiniz. En önemli kısım mükemmel görünmesi gereken tırnakların ucu..

İşte size yardımcı olabilecek bazı Fransız Manikür ipuçları:

 • - Polonyalı slogan atmayın
 • - Fransız manikürünü yapabileceğinden emin değilseniz, önce kendiniz yapma
 • - Evde Fransız manikürünü denerken, zaman ayırın
 • - Pratik yapmak mükemmelleştirir

Fransız Manikürü Nasıl Uygulanır

Eğer evde yapmaya karar verirseniz, Fransız manikürünüz için bazı basit şeylere ihtiyacınız olacak..

 • pamuk topları,
 • el nemlendiricisi,
 • tırnak törpüsü,
 • oje çıkarıcı,
 • itici,
 • temizle oje,
 • beyaz lehçe,
 • Yukarıda belirtilen renklerden herhangi bir opak oje.

İlk adım her zaman tırnaklarınızı ovarak temizlemeden önce tırnaklarınızı temizlemektir, eğer bir önceki ojeniz varsa oje çıkarıcıyı temizlediğinden emin olun. Bunu yaptıktan sonra korumak için tırnaklarınızda açık bir katla başlayın. Daha sonra Fransızca ipuçlarınız için tercih ettiğiniz renkleri temel renk olarak eklemeye devam edebilirsiniz. Merkezden ve hatta iki yana doğru üç vuruş yapın; bir kat daha fazladır. Polonyalı kurudukça, çizgiler yavaş yavaş kaybolacaktır..

Zor kısım, beyaz çizgiyi tırnaklarınızın uçlarına uygulamaktır. Yeni başlayan biri olarak, vuruşlarınız sağlam ve pürüzsüz görünmeyebilir. Bazıları, teybi tanımlanmış ve kıvrımlı vuruşlar yapmak için kılavuz olarak kullanabilmenizi önerir. Rengi yok etmemek için bunu denemeden önce temel katın tamamen kuru olduğundan emin olun. Daha sonra açık bir kat ile üst üste!

İşte buyur! Şimdi yaz maceralarınız için mükemmel ve zarif Fransız uçlu tırnaklarınıza sahipsiniz..

54 Flower French Manicure

Bu zarif Fransız ipuçları ile parlayan görünümlü tırnaklar var. Tabana açık pembe kullanılarak, tırnaklar beyaza ince uçludur. Diğer tırnaklar göze hoş gelen beyaz ve siyah çiçek desenleriyle vurgulanır..

60 French Manicure

Bu neşeli küçük Fransız bahşiş bak! Pembe cila esaslı ve kremada kalın uçlu tırnaklar, siyah ve deniz yeşili kombinasyonunda tatlı ve sade bir çiçek tasarımı ile vurgulanır..

68 3D French Manicure

Tırnaklarınızı Fransız manikür ve yaylarla süsleyin. Bu küçük topluluk açık pembe taban kaplaması kullanır ve beyaz cila ile uçurulur. Tırnaklar daha sonra bir tuhaf etki için sevimli küçük beyaz yaylarla doldurulur..

73 French Manicure

Glitter bolca! Yıldız çivili efekti tamamlamak için bir taban olarak açık bir lehçe ve gümüş pırıltılarla tepesinde bu ışıltılı Fransız manikür ile bir açıklama yapın. Diğer tırnaklar da genel yaz süperstarı aura için tam gümüş parıltıyla kaplanır..

11 Leopard French Manicure

Bu çıplak ve siyah Fransız uç kombinasyonu ile öne çıkın. Çıplak renklere dayanan tırnaklar daha sonra siyah cila ile uçurulur. Ek siyah puantiyeli aksanları mat çıplak diğer tırnakların üstüne kaplıdır.

19 French Manicure for Spring

Tırnaklarınızdaki bu gür çiçek topluluğunun keyfini çıkarın. Fransız manikürü açık pembe renkli bir tabana sahiptir ve kalın bir somon cila ile donatılmıştır. Tırnakların geri kalanı, pembe, beyaz ve deniz yeşili renk tonlarıyla çiçek ve kelebek tasarımlarına sanatsal olarak uyarlanmıştır..

10 Lace French Manicure

Bu dantel temalı Fransız ipucu göz atın! Çok sevimli ve gösterişli görünen tırnaklar çıplak bir taban ile kaplanmış ve üstte ters çevrilmiş lekeli beyaz ve siyah renkli polisa sahiptir. Fransız uçlarının iç kenarları, tırnak ucuna daha fazla “tutum” eklemek için lacelike tasarımlarla da vurgulanmıştır..

1 French Manicure

Basit ve zarif. Bu Fransız bahşiş topluluğu çıplak bir taban ciladan oluşuyor ve ilginç koyu mavi v şeklindeki ipuçları ile bitiyor.

2 French Manicure

Bu çılgın ışıltılı Fransız manikür ile trendleri ayarlayın. Berrak oje ile temellenen uçlar gümüş yaldızla yoğun bir şekilde vurgulanmış ve beyaz cila ile kaplanmıştır. Çok göz alıcı tırnak sanat tasarımı.

3 French Manicure

Metalik çiviler hakkında konuşun. Bu fütüristik Fransız uçlu tırnaklar harika gözüküyor, parlak gümüş metalik cilaya sahip bir mat gümüş kaplama kullanıyor. Toplam göz alıcı ve şık tırnak sanat tasarımı.

4 French Manicure

Beyaz, deniz yeşili ve siyah kombinasyonlarıyla oynayan çok rahatlatıcı bir Fransız manikür. Tırnaklar, uç olarak beyaz kullanılarak, baz olarak deniz yeşili ile kaplanır; zikzak şekillerinde tasarlandı. Ek siyah elmas şekilleri daha sonra üstüne boyanır.

5 French Manicure

Beyaz ve siyah bir kombinasyonu içeren çok ilginç bir Fransız ipucu. Tırnaklar, taban olarak şeffaf oje ile kaplanır ve beyaz ile siyahın birbiri üzerine binen birleşimi ile uçlanır. Siyah kısımlar ayrıca efekt için parıltılarla da vurgulanır..

6 French Manicure

Bu açık pembe ve altın kombinasyonuyla kraliyet gibi hissetmeye başlayın. Fransız ipucu mat açık pembe bir taban ile başlar ve ince altın ipuçları ile bitirir. Resmi vesilelerle çok klas ve mükemmel.

7 French Manicure

Trendy ipuçları! Bu Fransız manikür üs olarak kullanılan berrak bir oje ve Fransız ucu şekillendirmek yerine etrafına oynar. Tırnakların uçlarını şekillendiren siyah cila noktaya mükemmel bakar..

8 French Manicure

Güzel görünümlü beyaz ve gümüş Fransız ipuçları. Tabana mat siyah kaplanmış, tırnaklar sade siyah arka plandan göze çarpan gümüş yaldızla kaplanmış, parlak gümüş tırnaklar da ışıltılı topluluğa heyecan katıyor..

9 French Manicure

Klasik Fransız uçlarınızdan biri temel kat olarak çıplak tırnak cilası kullanarak ve uç için beyaz cila düşünün. Sadece gündelik görünümünüz için sıcak ve bulanık görünüyor.

12 French Manicure

Bu ferahlatıcı açık Fransız manikürüne göz atın! Kalın şekillerle birleştirilen parlak renkler, yaz için sadece mükemmel! Taban olarak mavi menekşe cilası kullanılarak tırnaklar koyu yeşil, pembe ve limon rengi tonlarında ters v-biçimli olarak tasarlanır ve temel rengi uç rengi olarak bırakılır..

13 Flag French Manicure

Amerikan bayrağı daha iyi olamazdı. Bu şaşırtıcı ve ışıltılı Amerikan bayrağı Fransız manikür bakın. Kraliyet mavisi, kırmızı ve beyaz olan bayrakların normal renklerini kullanarak, renkler daha sonra glitters ile vurgulanır. Tırnak cilası, taban olarak kullanılırken, pırıltıları olan kırmızı cilalar, sanatsal olarak kullanılır..

14 Purple French Manicure

Menekşe ışıltılı güzel görünümlü Fransız ipuçları! Tırnaklar menekşe oje içinde ipuçlarını boyaırken temel kat olarak açık oje kullanın, tırnaklar da parlak bir şekilde vurgulanırken tırnakların bir kısmı menekşe ışıltısı ile boyanmıştır..

15 French Manicure

Bu tatlı görünümlü v şeklindeki Fransız ipuçlarına 3 kat katın. Kısa tırnaklar için harika olan Fransız manikür üssü açık bir kat ile başlar ve ışıktan karanlığa kadar çeşitli kırmızı tonlarının üç katmanı ile eklenir..

16 Eye French Manicure

Tırnaklar neye dikkat ederdi? Bu senin alacağın şey. Baz olarak açık cila ile kaplanmış, daha sonra beyaz lehçe tırnakları kaplayan tırnakların iç kenarına boyanmıştır. Beyaz cilaın üstünde, mavi ve yeşil kabuğun üzerindeki küçük damlalar, “göz” ü vurgulamak için ortada siyah bir ipucu ile eklenir..

17 French Manicure

Kare şeklindeki tırnaklar için gerçekten yaratıcı ve sevimli bir topluluk. Bu Fransız manikür çıplak, beyaz ve deniz yeşili topluluğu içerir. Tırnaklar taban kaplama olarak berrak beyaz cila ile kaplanmıştır. Şeffaf kaplamanın üzerinde, beyaz ve deniz yeşili cilanın yan yana iki yatay hareketi vardır. Diğer altın boncuklar, aksanların yanı sıra birkaç parlaklık için eklenir.

18 Bow French Manicure

Sevimli bir yay ile basit ve klasik kalın Fransız ucu. Tırnaklar taban olarak açık cila ile kaplanır ve kalın beyaz kaplamalıdır. Çivi topluluğunu vurgulamak, gümüş bir boncukla tutturulmuş sevimli siyah bir pruvadır..

20 French Manicure

Bol ve kötü görünümlü Fransız manikür. Bu çarpıcı topluluğu kanlı kırmızı tabanla boyayın ve parıltılarla gümüş cila ile uçun. Çok klas ve göz alıcı tırnak sanat tasarımı.

21 French Manicure

Mükemmel şekilli beyaz Fransız ipuçları. Tırnaklar taban olarak şeffaf cila ile kaplanmış ve mükemmel şekilli beyaz cila ile uçlu ve şık siyah bir akrilik ile kaplı.

22 Black French Manicure

Bu şaşırtıcı görünümlü Fransız manikür çıplak ve siyah lehçe kombinasyonları ile oynuyor. Tırnaklar, Fransız uçlarını tamamlayan parmak uçları için taban ve düz siyah cila olarak çıplak renkli bir cila kullanmaktadır..

23 French Manicure for Spring

Bu sevimli görünümlü ve zarif Fransız manikür krem ​​renkli bir taban ile başlayıp beyaz lehçe ile uçar. Çok klas, sade ve sevimli görünümlü Fransız bahşiş.

24 Heart French Manicure

Bu kesinlikle denemelisiniz çok korkak ve oynak Fransız manikür. Tırnaklar açık pembe bir cila ile kaplanmış ve kalın deniz yeşili kaplamalı uçludur. Ucu ve taban arasındaki alan gümüş glitters, artı gümüş glitters kalp şeklinde aksan ile kaplı.

25 French Manicure

Sansasyonel görünümlü kar tanesi Fransız maniküründen esinlenmiştir. Tırnaklar taban olarak açık cila ile kaplanmış ve gece yarısı mavi kat ile uçlu. Gece yarısı mavi Fransız ipuçları, parmağınıza yavaşça düşen gibi görünen ince kar tanesi şekilleridir. Fransız ipuçları da vurgu için beyaz oje ile kaplı.

26 Bow French Manicure

Şık yayın bir başka harika versiyonu Fransız ipuçları ilham verdi. Tırnaklar, beyaz cila ile kaplandığı gibi açık oje ile kaplanır, küçük gümüş boncuklar tarafından yerine tutturulduğu için görünümü tamamlamak için üstüne basit ama sevimli yay aksları da eklenir..

27 French Manicure

Bu çarpıcı Fransız bahşiş ile metalik lehçe ile oynayın! Çiviler baz olarak mat beyaz cila ile kaplanır ve metalik gümüş cila ile uçurulur. Çarpıcı ve göz alıcı renk kombinasyonu.

28 French Manicure

Bu Fransız manikürüne gökkuşağı tonlarında bakmanın keyfini çıkarın. Çiviler üs olarak düz bir çıplak renk kullanır ve büyük bir etki için çok renkli oje ile ince uçludur. Macenta, gök mavisi, sarı, açık mavi ve pembe gibi neon renkleri birleştirebilirsiniz..

29 French Manicure

Bu Fransız tırnak ucuyla bir açıklama yap! Taban olarak çıplak cila ile kaplanmış olan tırnaklar, daha sonra Fransız ucunu hiç olmadığı kadar görünür hale getiren siyah oje ile mükemmel bir şekilde uçturulur..

30 French manicure flower design

Bu güzel Fransız manikür ile tırnakların üzerinde çiçek abloom ayarlayın. Temel olarak krem ​​ile renklendirilmiş tırnaklar daha sonra taze beyaz, somon ve yeşil tonlarında çiçeklerle bezenmiştir. Tırnaklar klasik beyaz kaplamalıdır..

31 Zebra French zebra

Zebra çizgili Fransız manikür ilham verdi. Tırnaklar başlangıçta açık pembe taban ile kaplanır ve kalın beyaz kat ile uçurulur. İnce Zebra çizgileri daha sonra beyaz uçların üzerine çizilir; Son dokunuş için tırnaklar, tasarımı korumak için şeffaf cila ile kaplanır..

32 French Manicure with red snowflake nail

Bir twist ile klasik bir Fransız bahşiş. Tırnakların geri kalanı ortalama Fransız ucuna benzese de; açık pembe taban ve beyaz uç, diğer tırnak ucu yanan kırmızı oje ile kaplıdır. Daha iyi vurgulamak için pırıltılar eklendi ve kırmızı tırnak ucuna güzel bir beyaz kar tanesi çizildi..

33 color french manicure

ÇİFT RESİM

34 Fantastic French Manicure

Bu Fransız manikür topluluğuyla cömert görünün. Çiviler taban olarak koyu mor renkte kaplanır ve altın renkli cila ile zarif bir şekilde açılır. Görsel olarak çarpıcı ve gerçekten göz alıcı bir renk kombinasyonu..

35 gold bling french manicure

Altını yeterince alamıyor musun? Bu muhteşem altın ve ışıltılı Fransız uç tırnaklarını kontrol edin. Tırnaklar, temel olarak açık bir cila ile başlar ve daha sonra altın bir kat ile uçlu ve pırıltılarla vurgulanır..

36 Colored French Manicure

Bu Fransız maniküründe görünüşte renk örtüşen ve ters renk kombinasyonları kesinlikle çok etkileyici! Tırnaklar gece yarısı mavisi, kırmızı, orta menekşe kırmızı, açık, koyu mor ve altın gibi çeşitli taban renklerinde kaplanmıştır. Uçlar daha sonra beyaz renkle ters renklerle kaplanır..

37 nude and black animal print nails

Leopard, Fransız ipuçlarına kadar ilham verdi! Tırnaklar taban olarak açık cila ile kaplanır ve neredeyse cila ile temizlenen cila ile tiftiklenir. Leopar baskılar oluşturmak için aksan oluşur gibi aksan ve koyu kürk küçük swabs için gümüş glitters.

38 Black & Nude French Mani

Basit Fransız manikürü asla eskimez. Burada tırnaklar temel renk için mat çıplak olarak kaplanmıştır. Uçlar daha sonra Fransız ucunu bitirmek için siyah cila ile ince bir şekilde kaplanır..

39 Christmas time French tips

Açık ve beyaz renk kombinasyonunda hoş görünümlü Fransız manikür. Tırnaklar açık bir cilaya sahiptir ve beyaz cila ile kalın bir şekilde açılır. Ucu ve taban arasında aksan için bir gümüş cila çizgisi vardır, ilave yeşil ve mavi boncuklar da aksan astarı için kullanılır.

40 French Manicure

Güzel gümüş boncuk çivili Fransız ucu çivileri. Tırnaklar doğal açık cila tabanı ile başlar ve kare tırnakları şekillendiren ince beyaz bir cila ucuyla bitirilir. Ek gümüş boncuklar tırnakların iç kenarına da eklenir.

41 A Heart French Manicure

Kesinlikle seveceğiniz bir sevimli ve kalp ilham Fransız manikür. Şeffaf cila çivi taban rengi olarak kullanılır, ardından kalın ve v şeklinde beyaz cila ile uçurulur. Ek pembe kalp şekilleri daha sonra kesişen beyaz çizgiler üzerine çizilir..

42 French Manicure

Rüya gibi görünen Fransız manikür pırıltılarla süslenmiş. Manikür taban olarak açık bir oje ile başlar ve kalın ve düzgün beyaz lehçe ile uçar. Daha rüya gibi bir etki için harika bir dizi ışıltı da serpilir..

43 Flower French Manicure

Taze ve güzel çiçekler Fransız manikürünü bu karanfilden ilham alan Fransız ucuyla süsleyelim. Tırnaklar taban rengi olarak mat çıplak ile kaplanmıştır. Bahşişler için, karanfil pembe renkli güller, bu yaz ve baharın mükemmel görünümünü tamamlamak için yaprakları ile çekilir..

44 Lucky Clover French Manicure

Bir yonca, dört veya üç yaprak olabilir hala iyi görünüyor! Bu sevimli yonca ilham Fransız manikür ile tırnaklarınızı doldurun. Oynak yeşil yonca yaprağı beyaz ve açık cila Fransız ucu topluluğu üzerine çizilir. Küçük beyaz, altın ve yeşil lekeler de vurgu için ipuçları üzerine çekilir. Ayrıca glitter ipuçları ile altın görebilirsiniz.

45 French Manicure

Fransız ipuçları arayan kutudan henüz basit. Tırnaklar taban olarak düz beyaz lehçe ile kaplanmış ve ters v şeklinde ince siyah lehçe ile uçlanmıştır..

46 Wedding French Manicure

Tırnaklarınızı bu muhteşem ışıltı ve boncuk topluluğuyla doldurun! Bu Fransız manikür açık bir taban kat ile başlar ve ipuçları için kalın beyaz kaplama ve gümüş yaldız ile kaplı. Tırnak tasarımını vurgulamak için boncuklar eklendi.

47 Generous French Manicure

Fransız ucu manikür ile daha fazla metalik renkler ile oynayın. Üssünüzle düz beyaz bir cila ile başlayın. Sonra zarif görünümünü tamamlamak için tırnaklarınızı metalik altın cila ile ince bir şekilde uçlandırın..

48 French Manicure

Sevimli görünümlü bir Fransız manikür topluluğu olan çiviler, daha sonra üzerine kaplanan taban gibi net bir cila kullanıp, Fransız ipuçları için kalın bir beyaz cila tabakasıdır. V şekilli Fransız ipuçları arasında ek bir sevimli kalp şeklinde cila da kaplanır..

49 French Manicure

Derin mor çivi

50 Bow French Manicure

Bu eşsiz görünümlü Fransız manikür ile Fransız ipuçlarına hayat verin. Bunun için kullanılan temel renk doğal veya açık bir ciladır. Üs, daha sonra, gece boyunca mavi parlatıcı ile üstte ilave kıvılcımlar ile uçurulur. Fransız ipuçları ve üssü arasında beyaz boya da düşünün.

51 French Manicure

Soğuk görünümlü mavi gri ve krem ​​esintili Fransız ucu. Tırnaklar, temel renk olarak mat mavi bir gri cila kullanır ve krem ​​rengi cila ile ince uçludur. Tırnaklarda kesinlikle güzel ve zarif görünüyor.

52 French Manicure

Kısa kare çivi için basit ama oldukça güzel bir Fransız manikür. Bu grup için açık pembe taban rengi ile başlayın, daha sonra tırnakların ucunu dikkatlice takip ederek ve sonunda bir gülümseme şekli şekillendirerek ince bir beyaz cila tabakasını dikkatlice uygulayın..

53 French Manicure

Beyaz lehçe kullanarak masum ve saf görünümlü Fransız ipuçları. Açık ve beyaz katlar, bu Fransız manikürünün tabanı olarak aynı anda kullanılır. Orta boy beyaz ipuçları daha sonra berrak tabanlı tırnakların üzerine dizilir. Ayrıca, aksan için beyaz renkli tırnaklara küçük gümüş boncuklar eklenir..

55 French Manicure

Siyah bu göz alıcı güzel ve kesinlikle bir tür Fransız manikür biridir. tırnaklar mat siyah beyaz bir taban kullanır ve sonra siyah mat taban üzerinde Fransız uçları gibi parlak siyah bir lehçe ile kaplı. Öte yandan, beyaz mat taban üzerinde ince siyah v-çizgiler kaplanmıştır.

56 Christmas French Manicure

Kar Fransız manikür ilham verdi. Tırnaklarınızı açık bir taban kaplaması üzerinde ince siyah çizgilerle uçlandırın. Bunun üzerine, bir kış gününde düşen karı temsil edecek şekilde çeşitli büyüklükte beyaz noktalar ekleyin..

57 French Manicure

Bu parlak ve çiçek Fransız manikür topluluğu ile tırnaklarınızı canlandırın! Tırnaklarınızı açık beyaz cila ile kaplayın ve beyaz cila kaplayarak ve posta ipuçlarınızın sırasını yavaşça takip ederek normal Fransız uç desenini takip edin. Tırnaklarınıza drama eklemek, eflatun renkli ebegümeci çiçekleri boyamak ve harika görünümlü tırnaklarınızla herkesin dikkatini çekmek.

58 Bow French Manicure

İnce bir siyah yay aksanıyla hoş görünümlü Fransız ipuçları. Tırnakları bebek mavisi ve sarı cilaya alternatif olarak uygulayın. İpuçlarını tırnakların ters renkleri olarak kaplayın ve siyah şeridi çizmek için Fransız uçları ve taban katmanı arasındaki çizgiyi takip edin..

59 Purple Flower French Manicure

Rüya gibi menekşe ilham Fransız manikür. Fransız ucu için çivi taban rengi ve düz beyaz olarak mat menekşe kullanın. Ucu orta büyüklükte bir menekşe cilasıyla hizalayın ve beyaz ebegümeci bir kaplama ile kaplayın. Sahip olduğun için pişman olmayacağın bir Fransız ipucu..

61 French Manicure

Yaz için en iyi taze ve jumpy Fransız manikür! Tırnaklarınızda açık bir oje ile başlayın ve açık yeşil bir kaplamayla yardımcı olun. Daha cutesy efekti eklemek için, Fransız ucu ve taban rengi arasında beyaz taç çiçekleri yazabilirsiniz..

62 French-Manicure

Soğuk görünümlü ters Fransız ipuçları. Tırnaklarınızda gece mavisi ve mavi yeşil mat renkler ile oynayın. Her çivi için uç olarak karşıt renkleri kullanın ve topluluktan çıkan harika bir renk kombinasyonuna sahip olun..

63 French Manicure

Fransız manikürünün güzel ova şeklindeki tırnaklarınıza uyup uymayacağını mı merak ediyorsunuz? Bu çiçek ve altın ışıltılı topluluğu dene. Çiviler, taban olarak açık beyaz cila ile kaplanır ve sonra kalın beyaz cila ile uçlanır. Fransız ipuçlarının üstünde, iç Fransız ucu astarı boyunca ince bir altın yaldız çizgisi bulunan sevimli küçük mavi ve sarı çiçekler vardır..

64 Panda French Manicure

Sevimli panda Fransız manikür ilham verdi. Fransız ucunun tabanı olarak açık oje kullanın ve ipuçları için beyaz. Beyaz cila üzerinde küçük siyah panda pençeleri üzerine resim yaparak panda temasına getirin. Aksan için bir tek ve kalın beyaz uçtan bir panda yapın ve temayı tamamlayın.

65 French Manicure

Bebek mavisi ve parıltı Fransız maniküründen esinlenmiştir. Tırnaklar, temel kat olarak açık bir cila ve ipuçlarını almak için bir bebek mavisi kullanmaktadır. Tasarıma daha fazla katmak için pırıltılı parıltılara az miktarda eklenir..

66 French Manicure

Zarif görünümlü beyaz ve çıplak Fransız manikür teması. Tırnaklar çıplak bir matla kaplanır ve ince bir beyaz çizgi yavaşça izlenir ve sanki görünmez bir Fransız ucu, bir gülümseme oluşturan tırnak boyunca çizilir. Tırnaklarda görünmez bir Fransız ucu olduğu yanılsamasını verir..

67 French Manicure

Bu gümüş ışıltıdan ilham alan Fransız ipucuyla göz kamaştırın. Mat beyaz cila çivi taban renginin yanı sıra tam gümüş kıvılcımlı oje olarak kullanılır. İpuçları karanlıkta ve uzaktan bile mükemmel görülebilen gümüş parıltılarla kaplıdır..

70 pink french nails

Sizin için mükemmel bir açık hava sevimli Fransız manikür! Bu toplulukta sevimli pembe tonlar hakimdir. Bebeğin pembesinde çivilenirken taban rengi kadar açık ve beyaz lehçe kullanın. Ek karanfil renkli güller, bu yaz hissi uyandırmak için ipuçları ve tırnakların üzerine çekilir..

71 3D Flower French Manicure

İnanılmaz neredeyse 3D ilham çiçek Fransız ipuçları. Tırnaklar taban için şeffaf cila ile kaplanır ve düz beyaz cila ile uçurulur. Görünüşte kocaman bir beyaz gül de çiçeğinizden çıkıp büyüyormuş gibi gözüküyor..

72 Flag French Manicure

Amerikan ve ışıltılı Fransız ipuçları ilham verdi. Tırnaklarınızı açık krem ​​rengi ile kaplayın ve gümüş rengi parıltılarla parlatın ve mavi parıldayan parıldayan Amerikan bayrağı.

Pembe and Eiffel Tower - romantic French maricure - 600

Pembe ve Eyfel Kulesi - romantik Fransız manikür

Beyaz French nails with silver stripes

Gümüş şerit ipuçları ile beyaz Fransızca çivi

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =