Blog

Primerler olabilir Nispeten makyaj endüstrisine yeni, ama son yıllarda kesinlikle popülerlik kazandı. Astar yüzünüzü tamamen değiştirebilir ve makyaj oyununuzu gerçekten hızlandırabilir. Henüz denemediyseniz, cildinize ve makyajınıza yapabileceğiniz olağanüstü değişiklikler ile heyecanlanırsınız. Peki ya sivilce eğilimli ciltli kızlar? Başka bir makyaj katmanı eklemek bir kabus gibi görünebilir, ancak bu yüzden akne eğilimli ciltler için bu 7 en iyi primeri araştırdık. Bunların hepsi cildin çatlamasına neden olmayacak ve size ipeksi bir pürüzsüzlük kazandırıyor..

21Nr9Ua4wrL

1. Smashbox Kozmetik Fotoğraf Finish Vakfı Astar

Bayanlar, seni Smashbox Kozmetik Fotoğrafı Finish Vakfı Astarı ile tanıştırıyorum. Önyargılı olabilirim çünkü büyük bir Smashbox hayranıyım, ama aslında bu ürünü kullandım ve herkese tavsiye ederim. Bu astar cildinizi makyajla veya makyajsız olarak eşleştirilebilen son derece pürüzsüz bir matla kaplar. Vitamin ve antioksidanların benzersiz karışımı, tüm cilt tonlarınızı geliştirir ve kolajen üretimini teşvik eder, tüm kusurları gizler. Kusursuz bir sonuç için, bu astar iyi 38.99 dolar değerindedir. Dürüst olmak gerekirse, (çok hassas bir cildim) kendimi hiç bu kadar yumuşak ve pürüzsüz hissetmedim. 5 yıldız 5 üzerinden tüm yol!

31ONFhD82FL._SX425_

2.Sephora Koleksiyonu Silikonsuz Fondöten Astarı

Sephora Koleksiyonu Silikonsuz Fondöten Astarını sevmek için bol miktarda var. Tamamen silikon ve yağlar içermez, bu da fondöteniz için mükemmel bir kanvas oluştururken, pürüzsüz ve hafif bir formülü ile sonuçlanır. Kolayca tahriş olan uçucu yüzler için özel olarak tasarlanan bu astar sadece taze ve özgür bir his bırakır, aynı zamanda sorunlu yüzleri yatıştırmaya ve beslemeye yardımcı olur. Sadece 20.03 dolar için, mazeretiniz yok, ama her zaman hayalini kurduğunuz ipeksi pürüzsüz yüze sahip olmak için..

715hBNKr8mL._SL1500_

3. LORAC “Çok Duyarlıyım” Yatıştırıcı Yüz Astarı

LORAC “Çok Duyarlıyım” Yatıştırıcı Yüz Astarı her tür cilt tonu için harikadır, ancak emin olabileceğinize göre hassas cilt tipleri için mükemmeldir. Akne eğilimli bir cilt ile mücadele ediyorsanız, ekstra yağlar ve bayanlar eklemeden hidratlaşabilen bir astara ihtiyacınız vardır, işte bu. Bu astar, cildinizin nemlendirildiğini ve kusursuz bir son sağlarken nemlendirilmesini sağlamak için vitaminler, antioksidanlar ve bitki özleri ile aşılanmıştır. Gün boyu kolayca sürülebilen süper hafif formülü ve en sevdiğiniz temeller ve tozlarla güzelce eşleşir. “Ben Çok Duyarlıyım” cildine sahipseniz, bu sizin için 32 TL!

31jZoj20-uL._SY450_

4. Laura Mercier Vakfı Astarı - Yağsız

Hafif, yağsız ve su bazlı - daha ne kadar vakıf astarı isteyebilirsiniz? Laura Mercier, pürüzsüz ve hızlı devam eden, temel uygulama için mükemmel kanvasını oluşturan görünmez bir katman oluşturan bir astar yarattı. Ne kadar hafif olduğunu seveceksiniz, fakat cildiniz makyajı emmeden makyajınızın ne kadar kusursuz olduğunu daha fazla seveceksiniz (bu da hassas ciltler için bazı SERIOUS salgınlarına yol açabilir). Cildinizi güzel ve mutlu tutmak için bol miktarda vitamin ile cildi yumuşatır. Laura Mercier Foundation Primer - Oil Free, 19,50 TL'den çalınır..

511GY92FiML._SL1000_

5. Pro Yağ Akne Kontrolü Astarı Olun

Koparmalarla uğraşmaktan bıktınız mı? Evet, tabiki öylesin. Ama Pro Yağ Akne Kontrolü Astarı yardımcı olmak için burada. Bu özel ürün, temel için matlaştırma yapan bir yüzey olarak çalışmakla kalmaz, aynı zamanda bir sivilleştirici ve akne önleyici olarak da çalışır. Bu doğrudur - şimdi ekstra makyajlardan kaçınarak ve mevcut akneyi kontrol ederken, kusursuz makyaj ile güzel pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Bu astar yağı kontrol etmek için tasarlanmıştır ve antibakteriyel faydalar onu sektörde öncü bir primer yapar. Sadece 24 $!

clq_Z17W_402x464

6. Clinique Superprimer Yüz Astarı

Bu ürünün "Superprimer" olarak adlandırılmasının bir nedeni var: çünkü bu bir süper astar, elbette! (Evet biliyorum, bu benim için çok sevimliydi!). Açıkça söylemek gerekirse, Clinique Superprimer Face Primer hassas cilt tipleri için mükemmel bir seçimdir. Tüm gün boyunca zevk alabileceğiniz temel uygulama için mükemmel ve pürüzsüz bir yüz yaratır. Fakat bu sadece pürüzsüzlükten ibaret değildir - bu astar aynı zamanda cilt tonlarını bile çıkarmak için tasarlanmıştır ve renk düzeltici olarak çalışır, bu da stres ve tahrişten dolayı kırmızı olabilecek ciltler için idealdir. Kızarıklık ve sivilce ile mücadele ediyorsanız, bu 27 $ için harika bir seçenek.

2164E23wcVL

7. Hekimler Formül Mineral Aşınma Talc-Free Mineral Düzeltme Astarı

Nakit paranız varsa ama yine de bir yüz astarının inanılmaz avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, Doktor Formülü Mineral Aşınma Önleyici Mineral Düzeltici Astarı şiddetle tavsiye edilir. Bu güzel astar 10 $ 'dan daha azdır ve kusurları saklarken ve daha pürüzsüz bir yüz oluştururken, en kırmızımsı ciltte bile renk düzeltme gücü vardır. Pürüzsüzleştirin, aydınlatın ve kusursuz cildin 10 dolardan daha ucuza tadını çıkarın!

Akne eğilimli cilt ile mücadele ediyor musunuz? En sevdiğin astar hangisi??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 3