Blog

Sledování filmů je jednou z nejlepších zábav! Nejsou jako televizní seriály, kde musíte počkat měsíce, než zjistíte, co se bude dít dál. A i když se mi líbí číst, někdy stačí lehnout a sledovat dobrý film, aby vaše starosti zmizely. Filmy jsou také ideální pro to, když se cítíte a vše, co chcete udělat, je plakat. Zde je seznam 40 filmů, které vám udělají právě to. Před stisknutím přehrávání se ujistěte, že máte nějaký Kleenex!

1. Zázrak v buňce č. 7

1

Zázrak v buňce č. 7 je jihokorejský film, který získal srdce po celém světě v roce 2014. Tento film je o otec, který je mentálně nestabilní a jeho dceru, která bojuje za svobodu, když se s vraždou špatně odsoudí. Bezpodmínečná láska mezi otcem a dcerou je vždycky hezká spiknutí. Navíc je úžasné sledovat, jak mladá dívka rozumí postižení jejího otce, a to i bez přítomnosti matky.

2. 50 První dny

2

Tam je spousta romantických komedií, ale 50 prvních dnů, v hlavní roli Adam Sandler a Drew Barrymore je takový sladký, heartwarming film, který je jistě, aby vás plakat. Představte si, že jste někdo s někým, kdo si na druhý den nebudete moci vzpomenout. Nyní je třeba, aby se skutečný muž zavázal k tomuto druhu vztahů! Jistě je to jen film, ale dělá vás zajímat, jestli se v reálném životě vyskytují takoví úžasní muži, ne??

3.  Titánský

3

Kdo nepozoroval Titanic alespoň dvakrát? Bude to plakat z mnoha důvodů. Za prvé, skutečnost, že je to opravdový příběh tragédie, která trvala tolik životů. Za druhé, konec. Nikdy se přestanu cítit špatně pro chudého Jacke. Je to tak depresivní, ale romantický konec. A nakonec, protože film byl vyroben se srdcem. Všechny prvky dohromady dělají tento film opravdu ohromující! Jedna z mých oblíbených klasiků, že dokonce mám VHS kazetu!

4. Probuzení

4

Probuzení hvězdy Robin Williams (RIP) a Robert De Niro. Můžete říci, že je to skvělý film ze samotného obsazení. Tento film je o doktorovi (Williamsovi), který zjistil dramatické účinky léku L-Dopa na jeho katatonické pacienty včetně Leonarda (De Niro). Je úžasné sledovat, že se "probouzejí" ze svého katatonického stavu a jsou stejně deprimující, když se dívají, jak se vrátí zpět. Navzdory tomu, že De Niro prochází bolestí, stále podporuje Williamsa, aby pokračoval ve studiu, aby pomohl dalším pacientům v budoucnu. Jak byste cítila, kdybyste věděli, že se vrátíte do katatonického stavu a že jste se kvůli tomu musel rozloučit s láskou svého života? Takový druh nesebežnosti vás bude plakat.

5.  Macecha

5

Stepmom je film o matce (Susan Sarandon), která umírá na koncové nemoci a musí se vypořádat s jejími emocemi o novém stepmomě jejích dětí (Julie Roberts) ve stejnou dobu. Jak si dokážete představit, všichni procházejí spoustou emocí, ale jedna z mých oblíbených scén je, když Julia řekne Susan, že se obává, že v její svatební den nevlastní dcerky bude všechno, co bude chtít, její matka, na kterou Susan odpoví, že se obává její dcera ji zapomene a ani jí nebude chybět. Rozpadneš, když se podíváš na vánoční scénu, kde Sarandon řekne svým dětem, že bude s nimi navždy. Jedná se o film, který můžu sledovat znovu a znovu.

6. Armageddon

6

Armageddon byl v roce 1998 tak velkým hithem, hlavně proto, že je to o astronautů, kteří jsou vášniví ohledně své práce a udělají téměř cokoliv, aby ochránili Zem před hrozbou asteroidu. Začínáte se roztrhat (když vím, že jsem to udělal), když Harry (Bruce Willis) řekne příteli své dcery (Ben Affleck), aby odešel, aby mohl zemřít a žehnal mu "Byl bych pyšný, syna ". A to vše se děje ve vesmíru! Tak, jak je to skvělé?!

7.  Slepá strana

7

Blind Side hvězdy Sandra Bullock a Quinton Aaron vyprávějí příběh o lásce a naději. Leigh Ann (Sandra) se stane legálním opatrovníkem Michaela (Quinton), sirotka s těžkou minulostí. Pomalu ale jistě odemkne svůj zvláštní dárek jako skvělý fotbalista, a to i přes všechny pochybnosti o něm. Jedná se o typický trhací trhálek, ve kterém zakořeněním prozradí, a na konci dlouhé a tvrdé silnice vybojuje vítězství. Skutečnost, že je to polořadovka-biografická, ani neublíží. Uvědomíte si, že je možné milovat někoho a považovat ho za rodinu, i když nemají stejnou krev jako vy. Nikdy nepodceňujte moc lásky!

 8. Procházka k zapamatování

8

Tento film mě každou chvíli zahrává jako dítě! Je to dokonalý milostný příběh s nejvíce ničivým, roztříštěným koncem. Mandy Moore hraje Jamie, typický geek, který se zamiluje do Landona, typického chladného dítěte, kterého hraje Shane West. Ano, mají velmi odlišné osobnosti a zázemí, ale mohou zastavit srdce, protože chtějí, co chce. Mají na začátku těžké chvíle a když se zdá, že se jim nakonec něco děje, zjistí, že Jamie umírá na leukémii. Landon jí pomáhá doplnit seznam kbelíku, vyhrát naše srdce a přetáhnout jej současně. Nemůžete pomoci, ale cítit jejich bolest a smutek.

 9. Hvězdy nám nepřály

9

TFIOS byl velký hit, když se dostal do knihkupectví. Mladý dospělý román, který napsal John Green, stal se tak populární, že Hollywood prostě musel mít kus. Jistě, byl to blokový buster! TFIOS je asi dva mladí rakovinotvorní mladíci, kteří se zamilují do skupiny podporujících rakovinu. Je úžasné, jak může opravdová láska přinést lidem radost i přes velmi nešťastné okolnosti.

10. Patch Adams

10

Robin Williams byl nejlepší, že? Ve filmu Patch Adams hraje lékaře, který věří, že pacienti musí být léčeni humorem a soucitem. Je symbolem slova "Smích je nejlepší medicína." Dělá vše pro to, aby poskytoval své služby i lidem, kteří si to nemohou dovolit. Dalším přidaným prvkem je záležitost v květnu a prosinci, která je příliš sladká, aby se nezmizela.

12.  Cesta štěstí

12

Will Smith dokáže, že je opravdu víc než jen hezký obličej s hladkým hlasem zpěvu. V tomto filmu ukazuje, že láska otce je jako nikdo jiný. On bojuje jako bezdomovec prodavač, který má nechat starat se o jeho syna (hrál Jaden Smith) sám po jeho manželce opustí ho. Je to tvrdý život, protože bojují proti chudobě, spí v úkrytech a dokonce i v podzemních toaletách, ale neztrácí naději. Najde si příležitost na akciovém trhu a pracuje na firemní schůzce. Na základě příběhu o skutečném životě Chris Gardnera se jedná o dotek, který se dotýká bohatství příběhu o hledání "štěstí". Dávejte pozor na to, když potřebujete malý paprsek naděje.

13. Notebook

13

Nikdy se nedokážu dostat přes Noem (Ryan Gosling) a Allieho (rachel McAdams) milostný příběh. Jsem si jistý, že jsme všichni snili, že najdeme vlastního Noea v určitém okamžiku nebo jiný a kdo nás může vinit ... je dokonalý! Notebook musí být nejoblíbenějším romantickým filmem na celém světě. Všichni víme, jak sladká mladá láska je, ale skutečnou dohodou je, když spolu stárnete a budete se navzájem milovat stejně, pokud ne více. Pokud tento příběh z vašich očí nepoškrtne ani dvěma, jste bez srdce!

14.  Marley & Me

14

Psi jen dělají život mnohem výhodnější a to je perfektní film pro milovníky zvířat všude. Marley je rozkošný, neuvěřitelně zlobivý a ohavný. Tento film nás vezme do života Johna a Jenny (Owen Wilson a Jennifer Aniston), labradora Marleyho a jejich dvou dětí. Jak se očekávalo, Marley přináší smíšený sáček zkušeností, ale hlavně jim přináší radost. Bohužel, stejně jako u mnoha majitelů psů v reálném životě, čelí těžké rozhodnutí kvůli Marleyovým zdravotním důvodům a je téměř nesnesitelné sledovat! Marley & Me vás provede projížďkou horské dráhy emocí.

15. Seznamte se s Robinsons

1r

Animované filmy mají v dnešní době opravdu hodně zranění. První animovaný film na našem seznamu je "Meet the Robinsons", srdce-oteplování filmu pro celou rodinu. Chlapec cestuje zpátky včas, aby se setkal s jeho budoucí rodinou a zjistí, jak dokáže vyvrátit chyby z minulosti. Ve svém hledání objeví víc než jen svou rodinnou linii. Tam je velmi povznášející zpráva pro každého, kdo se dívá na tento rozkošný film!

16.  Hachi: Příběh psa

16

Další skvělý film pro milovníky psů! Tento film je založen na pravdivém příběhu o psu jménem Hachiko, který se každý den religiózně setkal s mistrem na vlakovém nádraží. Když jeho pán trpí infarktem a zemře, Hachi pokračuje v rituálu, že na něj čeká dalších deset let, dokud nezemře na sněhu! Skutečnost, že je to založeno na pravdivém příběhu, činí to mnohem zvláštnější. Mluvte o loajalitě.

17. Modrá Valentýnka

17

Existují milostné příběhy a pak jsou příběhy o pádu z lásky. Med studentka, Cindyová (Michelle Williamsová), se zamiluje do děkana z vysoké školy (Ryan Gosling). Otehotnou, rozhodnou se, že si dítě udrží a bojují o své manželství navzdory svým neustálým bojům a argumentům. Bohužel, jak se to děje v reálném životě, lidé se mění, rozpadají se a láska se nenávidí. Michelle a Ryan jsou skvělí herci a mám rád, že tento film je skutečný. Je to depresivní film, ale je to krásné!

18. Nahoru

18

Up musí být jedním z mých nejoblíbenějších filmů vůbec! Někdy se jen dívám na video z Carla a Ellieho života a zároveň jsem se cítila tak šťastná a šťastná. Nahoru jde o Carla, který žil dlouhý, úžasný život s láskou svého života, Ellie a nedávno ji ztratil. Carl chce dodržet slib, že vezme Ellie do "Paradise Falls", a tak se vydává na epickou cestu se svým domem, spoustou balónků a Russell, ADORABLE boy skaut. Film je o nehybné lásce, naději a zvláštních přátelstvích ... všechno mé oblíbené!

19. Moje holka

19

Moje dívka je jednou z těch klasických tearjerkerů, že každý musí mít vlastní kopii. Příběh se točí kolem Vady (Anna Chlumsky) a jejího přítele Thomas (Macaulay Culkin). Je těžké sledovat, jak Vada prochází tolik, tak brzy v životě. Představte si, že jste jedenáctiletá, která se musí vyrovnat s komplexními emocemi, jako je smrt její matky, dospívání, vzdáleného otce a osamělosti, abychom jmenovali jen několik. Budete ji kořenit po celou dobu, ale také to rozdrtí vaše srdce jako nic jiného.

20.  P.S. Miluji tě

20

Awww! To je jen nejsladší film vůbec. Jedná se o ženu Holly (Hillary Swank), která ztratí svého manžela Gerry (Gerard Butler) na tragické onemocnění. Ale než zemře, ujistí se, že jeho přítomnost zůstává u Holly, takže jí píše řadu dopisů, které jí pomohou znovuobjevit se a pokračovat dál. Jeho sladký a celý hlas bude mít plakat pokaždé, když čte dopis. Neubližuje tomu, že hraje velmi hezké Gerarda Butlera.

21.   Moje sestra je Strážce

21

My Sister's Keeper je film založený na románu Jodi Picoulta stejného titulu. Osobně jsem byl velice ohromen Cameronem Diazem, jehož role jako matka je vzdálená od obvyklých rom-com filmů. Sara (Cameron) a Brian (Jason Patric) zjistí, že jejich nejstarší dcera Kate (Sofia Vassileva) trpí leukemií a čas od času budou potřebovat dárce, aby přežili. Takže se rozhodnou mít dalšího dítě, Anna (Abigail Breslin), jehož záměrem v životě je darovat kompatibilní orgány, krev a tkáně, aby svou sestru naživu. Přichází až do okamžiku, kdy je Anna povinna darovat jednu ze svých ledvin své sestře a ona odmítá. Ona je žádá také o lékařskou emancipaci a práva na vlastní tělo. Je to krásný film, který může někdy být ohromující a opravdu dostat vodní dílo.

22. Sedm libra

22

Toto je druhý film v našem seznamu, ve kterém hraje Will Smith. Jedná se o člověka Tima Thomase (Will Smith), který skončí v tragické textové a dopravní nehodě, která trvá sedm lidí včetně šesti cizinců a jeho snoubenky. Nedokáže žít se sebou, rozhodne se, že jediný způsob, jak učinit opravu, je darovat jeho životně důležité orgány sedm zasloužilým lidem, než si vezme svůj vlastní život. Najde sedm hodných lidí? Nakonec si vezme svůj vlastní život? Budete se jen muset dívat a zjistit.

23. Krásné kosti

23

Krásné kosti jsou hlubokým a tmavým nadpřirozeným filmem založeným na románu stejného jména. Susie Salmon (Saoirse Ronan) hraje 14letou roli, která je brutálně zavražděna sousedem George Harveym (Stanley Tucci). Po její smrti se ocitá v "In-Between", což není ani nebe, ani země. Není schopna pustit se, sledovat její rodinu a snažit se je vést k jejím vrahům a tělu. Film má velmi uvolňující, ale napínavý temperament, který vás udrží na vašich sedadlech. Navíc silná láska, kterou sdílejí rodiny, vás přivádí k slzám a kinematografie vás vydechne!

 24. Selena

24

Pravdivé příběhy vždy dělají ty nejlepší filmy! Je to jak oteplování srdce, tak lámání srdce, když se díváte na tento film, protože jde o příběh o barevném životě Seleny ao tom, jak přestal existovat. Zvraty a obraty jsou nepochybně trhliny! Navíc, nemyslíte si, že je blázen, jak Jennifer Lopez vypadá přesně jako Selena v tomto filmu. Je samozřejmě nesmírně talentovaná! Je to téměř jako by byla reinkarnace pozdního latinského umělce.

25.  Lví král

25

Tento film bude oblíbený pro mnoho dalších generací! Má všechny prvky skvělého filmu, smíchu, slz, skvělých postav ... a hudby! Až do dnešního dne mě nic neudělá jako na scénu, kde Simba najde Mufasovo tělo. Samozřejmě, že Timon a Pumbaa jsou rozkošné a zábavné a stále mám husi, když se Simba zamiluje do Naly. Hakuna Matata!

26.  Forrest Gump

26

Tom Hanks nemůže dělat nic špatného! Hraje dobrotivý, ale pomalý Forrest Gump, který má mnoho, mnoho dobrodružství. Běží jako vítr, získá vysokoškolské stipendium na fotbal, jde do války, stane se kapitánem krevetky a stane se milionářským akcionářem, který jmenuje několik. Především se však jedná o láska Forrestovy o Jenny (Robin Wright). Je úžasné sledovat někoho s tak nízkým IQ, který skutečně rozumí složitosti lásky. Jen Tom mohl tuto roli spravovat spravedlností.

27. Zkrocená hora

27

Vzpomínám si, jak jsem sledoval Mountain Brokeback a cítil jsem, že jsem se dostala do srdce. Heath Ledger i Jake Gyllenhall hrají své díly jako Ennis a Jack na tričko. Reunion scéna je jedním z mých oblíbených. Přestože jsou oba na chvíli ženatá, každá emoce, kterou kdy navzájem ucítili, prostě spěchá zpět druhou, kterou navzájem vidí. Je to krásný, zranitelný, tragický milostný příběh, který je mnohem víc než "gay kovbojský film" a musíte ho sledovat alespoň jednou v životě.

28. Seznam Schindlera

28

Neexistuje žádný nedostatek filmů holokaustu, ale Schindlerův seznam bude stále na mém seznamu. Všichni víme o hrůzách holokaustu a tento film oživuje. Oskar Schindler, který hraje Liam Neeson, je českým vlastníkem továrny v Polsku. Když je svědkem zvěrstev v Osvětimi, začne zachránit co nejvíce Židů. Toto je dle mého názoru nejlepší film Speilberg. Když jsem poprvé sledoval tento film, nemohl jsem spát několik dní. Je strašně brilantní a zanechá na vaší duši známku.

29. Zloděj knihy

29

Kniha zloděj je jedna z mých oblíbených knih všech dob! Vzpomínám si, že když jsem začal číst knihu, nechtěl jsem dělat nic jiného, ​​než jsem to dokončil. Takže jsem byl nadšený, když jsem slyšel o verzi filmu. Jistě, není to tak skvělá jako kniha, ale stále ji musíte sledovat. Sophie Nélisse hraje protagonistu Liesel, mladé dívky během druhé světové války v Německu, která žije s jejími pěstouny. Je negramotná a dělá si legraci, ale její pěstoun otec se na sebe naučí učit ji. Začíná milovat knihy, ale musí zachovat svou lásku tajemstvím a začne je ukrást od manželky starosty. Jak se válka zuří, Liesel se také naučí psát a život se pohybuje, dokud nedojde k tragédii. Skutečnost, že tento film je vlastně vyprávěn o "smrti", sama o sobě dodává zkušenost.

30. Toy Story 3

30

Proč ne Toy Story 1 nebo Toy Story 2, můžete se zeptat? No, oba předchozí jsou skvělé, ale myslím, že třetí byl zdaleka nejvíce se pohybující a nejvíce "vyrostl" ze tří. Andy je připraven jít na vysokou školu a to znamená zbavit se dětských hraček. Naše milované postavy skončí ve středisku péče o děti, což je mnohem méně zábavné, než si myslíte. Ano, stále je to vtipné, legrační okamžiky, které jsou úžasně protkány temnějšími, smutnějšími emocemi. Tenhle je nejlépe sledován s milovaným, který má ochotné rameno.

31. Zelená míle

31

Tento film byl založen na knize stejného titulu napsaného Stephenem Kingem. Je to dramatická dráma a hlavní postavy jsou obří (Michael Clark Duncan) a myš. Samozřejmě, to je ten nejjednodušší způsob, jak popisovat tento těžký film s pohyblivými emocemi a křesťanskými odkazy. Mnozí lidé se k tomuto filmu budou vztahovat, zejména ti, kteří byli součástí Death Rowové deprese. Tom Hanks jako obvykle nezklame, ale skutečnou hvězdou pro mě je pozdní Michael Clark Duncan se svými velkými a výraznými očima ... které jistě přinesou slzy do očí.

32. Million Dollar Baby

32

Million Dollar Baby není jen další boxerský film. Slovo "euthanasie" je samo o sobě tearjerker, nyní to vkročí do filmu, kde zakopáváte protagonistu (Hillary Swank) o jednu vteřinu a další, je náhle čtyřčlenná, bez naděje na zotavení. Skvělé obsazení, skvělý film a film, který vás jistě udusí plakat. Tento všeobecně uznávaný film se dostal do trochu potíží s aktivisty za práva postižených kvůli tématu filmu. Obzvlášť se jim nelíbilo ukončení filmu a namísto toho se snažilo o další. Není to však jen konec, který záleží na tom správně? Je to celý film sám a já bych pro něho nazval tento film inspirativní ... zničující smutný, ale inspirativní!

33. Děti mužů

33

Děti mužů se odehrává v roce 2027 a je sci-fi film napsaný pěti různými skvělými spisovateli - takže už můžete říct, že jste v kinech. Jedná se o velmi zajímavý film, neboť se zabývá jedním z hlavních strachů celého lidstva - vyhynutí. Během filmu již uplynulo 18 let od začátku celosvětové neplodnosti. To je skvělý výběr pro ty, kteří mají srdce pro společnost a lidstvo. Navíc má opravdu netradiční plot, který vám bude líbit.

34.  Krvavý diamant

34

Diamanty mohou být nejlepším přítelem dívky, ale tento film vás opravdu zamyslí nad tím, odkud pochází ten nádherný diamant, který nosíte, a co je za ním "krvavý" příběh. Vzhledem k tomu, že Blood Diamond je příběh o rasové politice, chamtivosti a čistém zlu, film mohl skončit jako kázání a nudný, ale v rukou režiséra Edwarda Zwicka a úžasných herců jako Leonardo DiCpario, Jennifer Connelly a Djimon Hounsou. aby vás stále fascinovali!

35.  Načase

35

Hrají Rachel McAdams a Domhnall Gleeson, o času je jen o nejsladší film o cestování v čase vůbec! Domhall hraje Tima, jehož otec (úžasný Bill Nighy) mu říká, že mu všichni muži ve své rodině mají možnost cestovat na čas. Místo toho, že je používá, aby vydělal spoustu peněz nebo shromáždil věcné věci, Tim ho používá k tomu, aby našel a udržoval lásku svého života. Máte spoustu sladkých okamžiků, které naplní vaše oči šťastnými slzami a udělají vám, že jste ocenili vše, co máte.

36. Velká ryba

36

Víte, že film bude dobrý, když je Tim Burton zapojen. Edward Bloom (Albert Finney) je zvyklý vyprávět víc než životní příběhy o své minulosti. Zatímco se bavit poslouchat, jeho vysoké příběhy způsobily jeho vztah se synem Will (Billy Crudup). Ale když jeho zdraví začne selhat, Will a jeho žena se vrátí do Alabamy, aby se k němu blížili. Edward pokračuje ve svých příbězích. Bude požadovat pravdu. Na otcově pohřební službě Will zjistí, že v jeho otcově příběhu skutečně byla nějaká pravda. To je skvělý příběh otce a syna, který vás zahřeje.

37.  drahý Johne

37

Jedná se o další sappy, přesto dotekový milostný příběh od uznávaného spisovatele Nicholase Sparksa. Milý John je o vojákovi, Johnovi (Channing Tatum), který se zamiluje do Savannah (Amanda Seyfriedová) na dovolené. Když se John musí vrátit na pole, Savannah a on pokračuje v jejich vztahu tím, že píší dopisy navzájem. Bohužel vzdálené vztahy, zvláště ty, které se týkají armády, jsou těžké a Savannah se konečně oženil s někým jiným. Moje nejoblíbenější scéna je, když John čte dopis otci, když je na smrtelné posteli. To je nutnost sledovat všechny fanoušky Nicholas Sparks!

38.  Milostný příběh

38

Na základě románu stejného jména je Love Story tragickým příběhem dvou milovníků, Oliver (Ryan O'Neal) a Jenny Cavalleri (Ali MacGraw). Jenny umírá na leukémii, ale oba se oženili s Oliverovým otcovým přáním. Oni sdílí krátký, ale krásný život a ty budeš křičet, když ho požádá, aby ji držel těsně předtím, než umře. Moje další oblíbená část je, když se Oliverův otec pokouší se s ním vyrovnat a on opakuje Jennyho slova "Láska znamená, že nikdy nemusíte říkat, že se omlouváš". Aww!

39. Usmíření

39

Nic neublíží jako nesplněná láska. Cecilia (Keira Knightleyová) a Robbie Turnerová (James McAvoy) se zamilují a Cecilia sestra Briony (Saoirse Ronan) je náhodou sleduje, jak miluje. Žárlí a nerozumí tomu, co viděla. Obviňuje ho ze znásilnění svého bratrance. Posílá se do vězení a pak do války. Dva se shromáždí předtím, než je poslán do války a oženit se později, nebo ano? Konec vás nenávidí Briony a přeji vám, abyste měli stroj času.

40. 12 let otroka

40

Nikdy není snadné sledovat film o otroctví, aniž byste lámal srdce. Tento vítězný film Oscar založený na úžasném pravdivém příběhu vypráví příběh o Šalomounovi Severu (Chiwetel Ejioforovi), který byl unesen a prodán do otroctví. Žije brutální život po dobu 12 let, než se nakonec sejde se svou rodinou. Scéna, která se nejvíce dotýká srdce, je, když je Solomon nucen bičovat svého přítele Patseyho (Lupita Nyong'o). Opravdu vás přiměje přemýšlet o lidské přirozenosti a o tom, jak někteří z nás vlastně nemají srdce.

Je zde náš seznam 40 skvělých filmů, které vás budou plakat od 90. let až po současnost. Vaše oblíbené položky se dostaly do seznamu? Řekněte nám níže.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

71 − = 68