Blog

Po rozpadu nechcete nic dělat. Chcete se uvolnit doma a zapomenout na všechny vaše potíže. Trvá to dlouho, než se dostanete do dlouhého vztahu, a tak si dávejte prostor, uchopte nějakou tkáň a vysuňte svou oblíbenou zmrzlinu. Zatímco se zotavujete, jsou to některé z nejlepších filmů, které můžete sledovat po rozpadu. Nebudete po nich cítit tak dobře, jak je to nové, ale budete se cítit trochu lépe, když si uvědomíte, že právě každý z nás prošel stejným emočním traumatem.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

1. Stříbrné obložení Playbook

Milujeme tento film absolutně. Hraje krásné Jennifer Lawrence a Bradley Cooper. Ve filmu není Cooper schopen překonat rozvod. Vrátil se do svého rodičovského domu, když se potýká s duševními démony. Mezitím má Lawrenceova postava vlastní démony kvůli smrti jejího manžela. Budou tyto dva neúspěchy schopné sejít a najít stříbrnou podšívku v životě?

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

2. Pod toskánským sluncem

V podstatě se tento film zakládá na ženě, která uteče do Itálie, aby se dostala pryč od myšlenek a fyzické přítomnosti její ex. Jakmile tam skončí, koupí vilu a vytvoří nový domov pro sebe. Budete se soustředit na rozpad filmu a konec vás ponechá naději, že život opravdu bude fungovat. Je to skvělý film, pokud chcete plakat oči, když se snažíte pochopit, jak může dokonce manželství skončit v katastrofě. To je určitě jeden z nejlepších filmů, které můžete sledovat po rozchodu.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

3. Amelie

Na první pohled tento film nevypadá, že by měl být v seznamu. Koneckonců, tento francouzský film neobsahuje ani romantiku, že? Špatně. Myslíme si, že by to byl ještě nádherný film, který se po rozpadu bude dívat. V podstatě je dívka, Amelie, zcela sama v životě. Pozoruje lidi kolem ní a snaží se udělat svět trochu lépe. Pokud nerozumíte rozdílu mezi tím, že jste osamocen a skutečně osamělí, tento film vám ukáže, co to znamená.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

4. Právně blondýna

To je určitě jeden z nejlepších breakup filmů všech dob. Elle je děvčátko a má přítele, který se chystá jít na Harvardskou právnickou školu. Najednou ji přítel vyvrhne, protože chce mít ženu, která je víc Jackieho Kennedyho než Elle. Rozzuřený, ona se rozhodne jít na Harvardskou právnickou školu. Úžasně se do školy dostala, ale práce je okamžitě zablokována. Běží roky v právnické škole, aby všem zažila a zjistila, že ho koneckonců nepotřebuje. Byla to lepší, chytřejší osoba, než kdy byl!

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

5. (500) Dny léta

Je to skvělý film, který můžete kdykoli sledovat. Pokud procházíte rozpadem, skutečně vám pomůže. Budete snadno empatize s Letním nebo Tomem, kdybyste byli přesvědčeni, že vy a váš ex byste chtěli být. Film je dobrou připomínkou, že se můžete dostat přes drsné časy v životě, pokud chcete. Trvá jen chvíli, než se uzdraví a postoupí dál, ale stane se to. Zdá se, že to může být zpočátku obtížné, ale začne to jednodušší.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

6. Vysoká věrnost

Ze všech filmů Johna Cusacka o lásce a rozpadu je to asi naše oblíbená. Ve filmu Rob Gordon prošel mnoha, mnoho rozpadů. Chce vědět, proč žádný z jeho vztahů nikdy nevypadá. Sledování tohoto filmu je skvělý způsob, jak získat pohled na svůj vlastní život. Přinejmenším budete mít pár okamžiků být s postavou, která skutečně chápe bolest, kterou procházíte.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

7. Zvlněná výška

Film je založen na klasickém románu. Ve Wuthering Heights narazíte na dvě postavy, které jsou stejně tak mizerné jako ty. Pokud máte rádi knihy nebo filmy jako Pride & Prejudice, je to dobrá volba.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

8. Deník šílené černé ženy

Tato romantická komedie hvězdy Tyler Perry. Začíná to s pár, kteří mají zdánlivě šťastné manželství. Neznámá manželce, manžel zvažuje rozvod. Zatímco toto je určitě komedie občas, má také temnější, křikavější stranu k tomu. Ať už je tomu tak, jistě vás přivádí pocit síly a vytrvalosti, když procházíte svým vlastním rozpadem.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

9. Notting Hill

Po špatném rozchodu je snadné se přesvědčit, že není možné najít pravou lásku. Bez ohledu na to, co děláte, nic nebude nikdy fungovat. Celý tento film je o filmové hvězdě a jejím životě celebritou. Její vysoký profil se náhle změní, až se nakonec zamiluje do jednoduchého majitele knihkupectví v Notting Hillu. Vystupují dvě naše oblíbené romantické hvězdy, Julia Robertsová a Hugh Grant. Příběh je krásný na sledování, a zapomene vám na chvíli své rozloučení.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

10. První klub manželů

Někdy se chcete podívat na romantiku, kde mají znaky ošklivou rozchod, která je roztrhává. Cítíte se lépe ve svém vlastním životě a dává vám pomáhavý pocit pomsty. Pokud chcete, aby film o bývalých manželkách získal svou vlastní pomstu, podívejte se na Klub prvních manželů. V podstatě se spiklenecká linie zaměřuje na ženy, které byly prvními manželkami bývalých manželů. Ještě dříve, jejich manželé je vyměňují za mladší, hezčí modely. Spíše než se usadit a čekat na výživné, rozhodnou se spojit, podniknout kroky a získat pomstu, které tak bohatě zaslouží.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

11. Všechny skutečné dívky

Pokud jste se zamilovali do Zooey Deschanel v hit show, New Girl, pak budete milovat všechny skutečné dívky. Tento romantický film je o rozpadu. Jedná se o jeden z nezávislých filmů na tomto seznamu a vychází z klasického příběhu mladého muže s určitým typem pověsti. Umístěný v malém městečku, je to skvělý film, který můžete sledovat po rozchodu.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

12. Dovolená

Jedná se o neuvěřitelně rozdělovací film, který můžete sledovat. Je vybaven dvěma vynikajícími herečkami a skvělou čárou. Příběh se v podstatě točí kolem domovní výměny mezi Los Angeles a Spojeným královstvím. Pokud potřebujete rozptýlit se od neustálého textování vašeho ex, tento film může být natolik zajímavý, že dělá trik.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

13. Annie Hallová

To může být jeden ze starších filmů na tomto seznamu, ale domníváme se, že by to byla skvělá volba. Koncovka stojí za to sledovat vše samo o sobě, ale nechceme celou čáru oddělovat odhalením příliš, příliš brzy. Podívejte se na to a zjistěte to sami!

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

14. Pýcha a předsudek

Pokud jste fanouškem Jane Austen, pak je to ten film, který můžete sledovat, je to film založený na jednom z nejznámějších románů Jane Austen, Pride and Prejudice. Setkává se ve venkovských Anglii, vypadá to jako rodinná vtipka se spoustou dcer. Jejich matka se rozběhne s cílem nalézt každého z nich manžela, ale na cestě se stále děje chyby a katastrofy. Milujeme filmovou verzi s Keirou Knightleyovou, která hraje Elizabeth Bennet. Zatímco šťastný konec může trochu ublížit, když procházíte rozpad, film vás nechá naději na budoucnost. Dlouho budete chtít najít vlastní Darcy!

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

15. She-Devil

Dali jste vše do vztahu, než on (nebo ona) opustí vás v prachu. Nastal čas, abyste se pomstil. V tomto filmu manžel odchází pro mladší ženu. Spíše než počkat a stárnout sama, rozhodne se pomstít za sebe tím, že zničí svůj život. Pokud dokonce někdo z vás přeje, abyste se mohli pomstít, bude to pro vás velmi příjemný film.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

16. Deník mostu Jonese

To je zdaleka jedna z našich oblíbených romantických komedií na tomto seznamu. Vydáno v roce 2001, tento příběh sleduje příběh 32leté Bridgetové. Rozhodla se, že její život potřebuje, aby se obrátil k lepšímu. Ona začíná udržovat deník a rozhodne se ztratit další 10 až 20 liber váhy. Navíc je na čase najít ten správného partnera. Předtím je roztrhaná mezi dvěma kluky: rouhavý playboy a gentleman z vyšší třídy. Je těžké si vybrat, který z nich je ten správný člověk, což je jeden z důvodů, proč existují dvě pokračování tohoto filmu. Pokud chcete sednout, sledovat a sledovat Bridgetovo boje s romantikou, investujte do všech tří.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

17. Zapomeňte na Sarah Marshallovou

Vaše rozdělení by mohlo být horší. Mohli jste strávit svůj vztah s celebritou jen proto, aby byl vyhozen pro někoho bohatého, slavnějšího a atraktivnějšího. Bohužel to je přesně to, co se děje v zapomenutí Sarah Marshallové. Peter Bretter je bojující muzikant. Většina lidí ho poznává jako přítele televizní celebrity Sarah Marshall (hrál Kirsten Bell). Vyhodí ho a pokračuje dál, ale cítí se sama a rozbitá. Rozhodne se konečně pokusit překonat rozchod tím, že půjde na Havaj, ale Sarah bohužel plánuje dovolenou s novým přítelem v přesně stejném hotelu.

To je dobrý film, který můžete sledovat po rozchodu. Zvláště je dobré, když vás váš bývalý partner podvedl, protože Sarah se na konci knihy jistě vrátí za své hříchy. Hlavní postava je rozkošná a sympatická, což z něj činí zábavný, srdce-dotýkající se film.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

18. Break-Up

Tento film hvězdy Vince Vaughn a Jennifer Aniston, takže víte, že je to skvělá volba. Brooke je obchodník s uměním. Gary pracuje jako řidič autobusu. Po skončení vztahu pro ně přestane pracovat, rozhodnou se o rozloučení. Zatímco oba souhlasí s tím, že je nutný rozchod, ani jeden z nich se nechce dostat z kondomu, který koupili společně. S pomocí přátel se pokoušejí manipulovat s ostatním partnerem, aby odešli. Konečně se nakonec stanou nešťastnými, nepřátelskými spolubydlícími.

Jsou romantiky, které vás křičí a cítíte velkou soucit. Existují další romantické filmy, které vás nechávají smát a vděčnost, že váš život je mnohem jednodušší. Toto je druhý typ. Budete se smát, dokud nebudete plakat, a film vám dá zcela nový pohled na vztahy obecně.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

19. Jerry Maguire

Jedná se o klasický rozdělovací film, který stojí za pozornost. Hraje Jerry Maguire. Pracuje jako sportovní agent a nakonec se mu podaří najít někoho, kdo mu věří. Přinejmenším si myslel, že to udělal, ale pak všechno vrhl. Jedná se o skvělý film, který můžete sledovat, pokud jste někdy byli rozbití a chtěli, aby někdo s ním soucit.

20 nejlepších filmů ke sledování po rozchodu

20. Věčné slunce neposkvrněné mysli

Může to být romantika, ale není možné, že byste mohli očekávat vše, co se v tomto filmu děje. Tento film v podstatě zpochybňuje váš vlastní pohled na realitu a má tendenci přimět lidi, aby opustili pocit deprese. Ukazuje hodnotu v zapamatování věcí. Bez ohledu na to, kolik chcete zapomenout na svého bývalého partnera, jsou chvíle, kdy si musíte pamatovat. Stačí se poučit ze svých chyb, vyrovnat se s minulostí a postupně pokračovat. Jak ukazuje tento film, dělat cokoliv jiného může vést k hrozným následkům. Pokud jste unaveni z rom-com, pak je to dobrý film, který se může stát místo toho.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

98 − 91 =