Blog

Po vydání série Twilight upíří mánie opravdu zasáhla zemi. Pokud jste milovník nadpřirozeného, ​​měli byste se podívat na některé televizní pořady na tomto seznamu. Navrženy tak, aby byly jako Vampire Diaries, mají tyto představení teenager nebo nadpřirozenou pozornost. Pokud jsme opustili některý z výstav, jako jsou Vampire Diaries ven, ujistěte se, že ponechat komentář v dolní části stránky!

krása and the beast

Kráska a zvíře

Přestože se o této sérii slyšelo jen velmi málo lidí, je to skvělé. Chystáte se začít čtvrtou sezónu, takže během víkendového maratonu budete mít spoustu epizod. V podstatě se tato show zaměřuje na tajemnou skupinu známou jako Muirfield. Detektivka Catherine a doktorka Vincentová jsou organizací lovena, takže se snaží vyhnout tomu, aby přilákali pozornost. Zadní příběh Catherineho života spaluje hodně spiknutí. V mladém věku byla zachráněna během vraždy své matky někým, kdo si pamatuje jako zvíře.

bytost human

Být lidským BBC

Všechno se zlepšuje s britským přízvukem hodeným do mixu! S tím, že jsi člověk, dostaneš televizní show, která promíchá mladé dospělé, drama a nadpřirozené. Hlavní pozornost je zaměřena na tři spolubydlící, kteří jsou vlkodlak, upír a duch. Během přehlídky se tři spolubydlící musí pohybovat v jemné rovnováze připevňování do lidského světa a paranormálního světa.

šipka

Šipka

Pro superhrdinovou show je Arrow jedním z nejlepších. Oliver Queen je hvězda. Je proslulý tím, že je zkažený miliardář, který zmizel po dobu pěti let. Když se vrátí do města, začne vyčistit zločiny a stane se ostražitým. Po premiéře na CW se tato přehlídka rychle stala oblíbenou. Založený na originálním DC Comics, spojuje sci-fi, tajemství, drama a akce bezproblémově dohromady pro velmi příjemnou, zábavnou hodinu.

Ztracený Girl

Ztracená dívka

Pokud jde o hodnocení a kritiky, stratila Lost Girl. Je to trochu hnusný a směšný občas, ale je tu něco o postojích, které vás jen nepřijdou o další. Produkovaná v Kanadě, ztracená dívka je soustředěna kolem succuba nazývaného Bo. Má smůlu, že zabije někoho, s kým spí, dokud se nesetká s vlkodlakem, detektivem Dysonem. Zatímco občas předvídatelné, show stojí za to sledovat. Jakmile obdržíte jednu epizodu nebo dvě, bude vás házet.

buffy the vampire slayer

Buffy zabijáka upírů

Vytvořil Joss Whedon, Buffy Vampire Slayer zůstává jedním z nejlepších upírových přehlídek všech dob. Byl v provozu od roku 1997 do roku 2003, takže je k dispozici spousta epizod, které lze sledovat, pokud streamujete online nebo používáte Netflix. Ačkoli některé z charakteristik jsou podobné typickému dospívajícímu dramatu, Sarah Michelle Gellerová (Buffy) to opravdu zvedá. Buffy má práci zabíjet démony, upíry a nadpřirozené bytosti. Dělá to s pomocí svých přátel a pomoci zvenčí. Pokud chcete najít show jako Vampire Diaries, pak si nemůžete dovolit vynechat Buffy the Vampire Slayer.

démonů

Démoni

Démoni jsou další britská show, která dokázala vytvořit seznam. V této přehlídce se dozvíte příběh dospívajícího, který se domnívá, že je osamělým zbývajícím potomkem slavného lovce upírů Van Hesling. Když příběh postupuje, dospívající se musí naučit bojovat s nadpřirozenými bytostmi, zatímco stále vyvažuje zbytek svého lidského života.

skutečný blood

Pravá krev

Jeden z posledních představení na tomto seznamu je slavná nadpřirozená dráma True Blood. Celý předpoklad výstavy spočívá v tom, že upíři existují spolu s lidmi navždy bez toho, aby si je někdo uvědomoval. Dva roky před zahájením představení vytvořil japonský vědec "pravou krev", která umožňuje upírům přestat konzumovat lidskou krev. Tento objev způsobil, že svět upírů se rozdělil na dvě frakce. Zatímco jedna skupina chce otevřeně spolupracovat společně s lidmi, druhá skupina chce zachovat své tajemství. Přehlídka začíná servírkou Sookie Stackhouse. Dokáže přečíst mysl a najednou se setká s upírem zvaným Bill. Se sedmi obdobími show, které máte k dispozici, budete mít spoustu času se svými oblíbenými nadpřirozenými bytostmi.

čepel

Čepel

Ačkoli většina lidí si pamatuje filmy Blade, nemnoho lidí si pamatuje, že televizní seriál byl skutečně vyroben. Televizní přehlídka byla inspirována polo-lidskou a napůl upírovou postavou Blade. Scénář natočil stejný muž, který napsal Man of Steel a Dark Knight (David S. Goyer), takže to samo o sobě by vás mělo dívat. Původně vyrobený sítí Spike, tato série 2006 byla skutečně docela dobrá.

bytost

Být člověkem USA

Jsem si jist, že Being Human je nejlepší ukázka upírů, kterou Spojené království vůbec produkovalo, a to vysvětluje, proč Spojené státy provedly skvělou remake. Pokud se vám líbí první člověk, bude se vám to líbit. Kombinuje dospívající pátrání po normálnosti s nadpřirozeným v překvapivě osvěžující lince. V podstatě se tři nadpřirozené bytosti rozhodnou stát se spolubydlícími: vlkodlak, duch a upír. Musí překonat hranici mezi nadpřirozeným a lidským světem a zároveň se orientovat v zážitku z vývoje. Měla skvělou finální sezónu a určitě stojí za pár hodin svého času. Jakmile zkusíte jednu nebo dvě epizody, budete chtít vidět vše.

měsíční svit

Měsíční svit

Pro paranormální romantiku nemusíte hledat žádnou vzdálenost než Měsíční světlo. Tento nadpřirozený film spojuje romantiku a hrůzu dohromady pro příběh, který vás vždy udrží na vašem sedadle. V podstatě je Mick St. John upír, který se primárně zaměřuje na případy, které se zabývají nemrtvými. Aby pomohl po jeho cestě, má pomoc svého upíra mentora Josefa. Romantika se přidává do mixu s přidáním zpravodaje Beth. Výstava průměrně činila sedm milionů diváků v každé epizodě, ale to zřejmě nebylo dost na to, aby se obnovila na další sezónu. Vyrobeno v roce 2007, to proběhlo celkem 16 epizod na CBS. Možná to není přehlídka, která je přesně jako Vampire Diaries, ale je to docela blízko.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

89 − 86 =