Blog

gerçeküstü thigh tattoo

Gerçeküstü uyluk dövme

Bu uyluk dövmesi, ormanla aşılanmış bir retro vibe verir. Şehrin duvarlarında gördüğünüz havalı grafiti anımsatıyor..

Dövmeler sadece yıllarca değil; Bunlar yüzyıllardır etraftadır ve yaşları ve gelişim çağlarına dayandılar. Tasarımlardan amaca kadar, bunlar meraklıların ilgisini çekmeye devam ediyor. Geçmişte, kabileler halklarını toplumdaki statüleri ya da kültürlerinin kendilerine ne geçtikleri için mürekkebi için kullanılırdı. Şimdi bu dövmeler sadece tanımlamadan daha fazlası anlamına geliyor. Daha sık, bu güzel bir tuval sanat eserleri.

Üzerinde dövüşecek olan şey senin kararın olmalı. Bu dövmeler genellikle kalıcı olduğundan, ne alacağınıza dikkatlice karar vermelisiniz. Çoğu zaman, bir kişinin dövmesi geçmişin hikâyelerini ya da geleceğin umutlarını taşır. Meraklılar arasındaki diğer popüler kararlar gizli mesajlar ya da kim olduklarıın sembolleri ile dövmelerdir. Bu günlerde en yaygın olanları arasında özellikle kadınlar ve genç insanlar, hayatlarının zor zamanlarından geçmelerini sağlayan çizgiler ve pasajlardır. İnsanların büyük çoğunluğu, tuhaf sanatsal tasarımlara karşı çarpıcıdır. Sonuçta, dövmeler başyapıtlardır.

Dövme yaparken daima düşünecek bir başka şey de onu yerleştirdiğiniz yer. Bir yerlerde görünür? Sadece bir yerde görebiliyor musun? Bir yara izi mi? Ya da başka bir yerde, bedeninizde başka herhangi bir yere göre ruhunuza daha fazla bağlar hissedersiniz. Fakat dövmenizi nereye yerleştireceğiniz de dövmenizin tasarımını belirleyebilir.

Günün sonunda, rahat olduğunuz ve hissettiğiniz şeylerin daha çok konuştuğunuz mesajın vücudunuzda olması gerekir. Mürekkeplendikten sonra, dövmenizin sevgisini, şimdi bir parçanıza dönüştüğü için sevin.

Sadece bir hatırlatma olsa bile, iyi bir dövme sanatçısı için Bilmeniz GEREKİR. Bu size birkaç avantaj sağlayabilir, ilki güvenli ve temiz ekipmanlarla güvenli bir dövme yaptırdığınızı bilirsiniz. Dövmenizin kalitesi de onu yaratan tarafından belirlenir. Tabii ki, temiz görünümlü ve çarpıcı bir dövme istediyseniz, iyi becerilere sahip bir sanatçıya ihtiyacınız var. Genellikle, uzun süredir iş yapan sanatçı daha iyi seçimler olurdu. AMA yeni sanatçıları hafife almaz. Bazen sadece yetenek ve sanat gerçek deneyimlerden çok daha ileri gidebilir. Gelecekte dövmenizle ilgili sorun yaşamadığınızdan emin olun..

suluboya chrysanthemum tattoo

Suluboya krizantem dövme

Bu havalı dövme kolunuzdan arkanıza uzanıyor, ancak harika incelikle sadece suluboya resimlerinde görüyorsunuz. Kolunuza yerleştirmek, güzel dövmenizi göstermenizi sağlayabilir, ancak uzantı, daha çok vitrininiz gibi görünmesini sağlar. Suluboya boyaları hayranıysanız, kesinlikle bundan hoşlanacaksınız..

kuş tattoo

Kuş dövmesi

Dövme olarak kuşların genellikle yaşamın evreleri için bir metafor gibi arkasındaki anlamları vardır. Dövmenize biraz renk katmak onu daha canlı ve canlı hale getirebilir.

kuş and flower back tattoo

Kuş ve çiçek sırt dövme

Sadece anlamlardan daha fazlası, kuşlar aslında sanatta çarpıcı konulardır. Burada, çevreleyen çiçekleri mükemmel şekilde tamamlayan harika karmaşık ayrıntıları gösterir..

Güzel peacock blue with butterfly side tattoo

Kelebek yan dövme ile güzel tavuskuşu mavi

Özellikle günümüzde kadınlar için yan dövmeler de son derece popüler. Bu narin mavi tavus kuşu ve kelebek tasarımı bayanlar için harika tasarımlar olabilir.

plaj night half sleeve tattoo

Plaj gece yarım kol dövme

Kollarınızda, bir gece plajının güzel ve canlı bir dövmesinden daha iyi ne olabilir? Renkleri, kabarcıklı kişiliğinize girebilecek olan dövmenizi açar. Ya da sakin ve sessiz kişiliğinizi simgeleyebilirsiniz..

soyut surreal style tattoo on thighs

Uyluk üzerinde soyut gerçeküstü stil dövme

Onları adımlarında durdurmak istiyorsanız, o zaman bu gerçek soyut uyluk dövmeleri olabilir. Hiçbir şey tuhaf biçimde güzel olan soyut dövmeleri dövmez; aslında bir çeşit anlam kazanmış olsanız da olmasın.

soyut surreal style tattoo on back

Arkadaki soyut gerçeküstü dövme

Yürüyen bir başyapıt olmak istediğinize karar verdikten sonra, havalı bir tasarımın nasıl ortaya çıkacağını düşünmeye ne dersiniz? Bu soyut dövme, insan ruhunun mükemmel bir temsili olabilir. Ayrıca, dalgaların 3D etkileri onu büyüleyici kılıyor.

soyut surreal back tattoo

Soyut gerçeküstü sırt dövme

Rüya gibi tasarımlar en iyi dövmeler üzerinde çalışır. Büyüleyici tasarımların yanı sıra, duyguları ve kafanızda neler olup bittiğini gerçekten temsil edebilir. Üstelik daha büyük artı stilin içine girip çıkmayacağına ihtiyacınız yoksa, dövmenizin her zaman şık görüneceğini.

soyut dancing girl tattoo

Soyut dans eden kız dövmesi

Dövme üzerine dans eden kızlar genellikle zarif ve sakin görünüyor ve tam olarak bunu sembolize edebilirdi. Soyut vibe, dövmenize hayat ekleyebilir ve güzelliğin zahmetsiz bir şey gibi görünmesini sağlayabilir..

suluboya portrait thigh tattoo

Suluboya portre uyluk dövme

Hayatınızdaki bir kişiye bir adanmışlık ya da sadece bir güzellik övgü olsun, portre dövmeleri asla stilden çıkmayacak. Suluboya efektinin eklenmesi onu farklı bir düzeyde görkemli hale getirebilir.

suluboya flower sleeve tattoo

Suluboya çiçek kol dövme

Çiçek dövmeleri yerinizin kültürüne bağlı olarak farklı anlamlara sahip olabilir. Örneğin, Japonya'da, genellikle en göze çarpan bir tasarımdır. Dövmenizin anlamı, tasarım için seçtiğiniz çiçek türüne göre de farklılık gösterebilir..

suluboya dancer side tattoo

Suluboya dansçı yan dövme

Soyut kızın dansına bir başka alternatif de suluboya tarzı. Bu daha küçük bir yan dövme için mükemmel yapar ve çok daha yumuşak ve zariftir.

Dövmeci-Doy-dövme-sanatçı-vandallist-48

Dövmeci Doy dövme sanatçısı vandallist

Dövmeci Doy onun hassas stilleri ile bilinir. Bu dövme, bir erkeğin bir şemsiye şemsiyesi üzerinde dengede durduğunu gösteren mükemmel tasarımlardan biridir. Yüzden şemsiyelerin gölgelenmesine dair karmaşık ayrıntılara dikkat edebilirsiniz..

surrealized lion face tattoo

Gerçeküstü aslan yüz dövme

Hiper gerçekçi kaplan dövmelerinden sıkıldıysanız, gerçeküstü bir tasarım size uymalıdır. Kabataslak görünebilir ancak sadece cazibesini artırır. Daha güçlü ve daha güçlü görünüyor ve kendi gücünüzün kusursuz bir sembolü olabilir..

gerçeküstü bird tattoo

Gerçeküstü kuş dövmesi

Gerçeküstü geometrik bir tasarımda güçlü görünümlü bir 3D kuş, içsel gücünüzü ve yeteneğinizi tanımlayabileceğiniz bir dövme ararken ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu siyah, kırmızı ve turuncu dövme içindeki detaylar inanılmaz bir noktada görünüyor.

kol tattoo

Bu mistik ve gizemli. Bir galaksiye sahip bu gerçeküstü tilki kafası, bir rüyada olduğunuzu hissettirecek.

kafatası side tattoo

Kafatası yan dövme

Mürekkepli insanların çoğunda kafatası dövmelerini görebilirsiniz. Garip, mistik ve garip olmanın yanı sıra, kafatası dövmeleri hem yaşam hem de ölüm anlamına gelir. Şu anda hepimizin yaşadığı ama zamanında ölümle yüzleşmek zorunda olduğumuz herkes için bir mesaj..

sessiz love- bird and rose tattoo

Sessiz aşk kuşu ve gül dövmesi

Bu dövme farklı şeyler ima edebilir; sevginizi ve duygularınızı, eşinizle yakınlık düzeyine gelmeye itmemenizden, ne demek istediğini açıklamak için herhangi bir kelimeye gerek duymayacağınızı. İstediğiniz anlamı ne olursa olsun, bu dövme hem romantik hem de güçlüdür..

bokböceği back tattoo

Scarab sırt dövme

Scarabs, Eski Mısır sanatında ve hiyerogliflerde öne çıkan özelliklerdi. O zamanlarda kutsal sayılır. Şimdiye kadar, bok böcekleri dövme sektöründe popüler.

gül nack tattoo

Gül boyun dövme

Güller genellikle sevgi ve sevgiyle bağlantılıdır. Aynı dövmelerle de aynı şey. Boyuna sahip olmak ona daha duygusal ve samimi bir aşk bile verebilirdi..

dua eden woman-39

Dua eden kadın

Dövme olarak dua eden bir kadın inanç anlamına gelebilir ve kendi imzanız olabilir. Geometrik tasarım, vücudunuzda kalıcı olarak mürekkeplenmeye değer bir sanattır..

portre and flower thigh tattoo

Portre ve çiçek uyluk dövme

Dövme tasarımı için tuhaf ama harika bir portre arıyorsanız, bu size çok yakışıyor. Yüzünün rastgele çizdiği ve pikselli çiçekleri olan bir kadının 3D portresi. Yüzündeki rastgele çizgiler daha gotik ve güzel görünüyor.

Şakayık and snake thigh tattoo

Şakayık ve yılan uyluk dövmesi

Şakayık, Japon ve Çin sanatında daha sık görülen konulardır. Bu hassas ve güzel ve yılanın ek detayları onu harika bir siyah-beyaz sanat yapıyor.

baykuş illustration style sleeve tattoo

Baykuş illüstrasyon tarzı kol dövmesi

Baykuşlar genellikle bilgelik ve bilginin bir simgesidir. Baykuşunuzu yeniden oluşturmak için farklı semboller eklemek, kolunuzda caddede yürürken kafaları döndürecek.

Baykuş and deer sleeve tattoo

Baykuş ve geyik kol dövme

Baykuş dövmenize bir geyik eklemek, sembolizmi zeka ve bilgelik için büyütür, bir geyik de bunu temsil edebilir. Geyiğin 3D etkisi, herkesin onu görebileceği yere yerleştirilmeye de değer verir..

ay illustration style tattoo

Ay illüstrasyon tarzı dövme

Bu gerçeküstü ay dövme, sadece rüya gibi bir tasarımdan daha fazlasıdır. Ay sembolleri genellikle gizem, lüminesans, ince güç ve hatta doğurganlık belirtilerini araştırır..

Aslan and lotus tattoo

Aslan ve lotus dövme

Kolunuzdaki kükreyen bir kaplan, kim olduğunuzu kolayca gösterebilir: güçlü, cesur ve cesur. Diğer taraftan lotus çiçeği dövmesiyle birleşmek saflığınızı gösterebilir..

örnekleme style pottrait sleeve tattoo

İllüstrasyon stili pottrait kol dövme

İşte modern bir güzelliğin güzel bir örneğidir..

örnekleme style girl pottrait sleeve tattoo

İllüstrasyon stili kız pottrait kol dövme

Bu dövme tasarımında harika bir şekilde yakalanan bir kadının zarafeti ve cazibesi için bir övgü olabilir..

illustrarion style back tattoo

Illustrarion stili arka dövme

Bu gerçeküstü Alice in Wonderland dövmesi, neredeyse bir hikaye kitabındaki bir sayfa gibi, tüm sırtınız için mükemmeldir. Bundan daha fazlası, aktif hayal gücünü ve merakınızı temsil etme şekliniz olabilir..

kız with balloons sleeve tattoo

Balonlu kız dövme kol

Bu basit dövme tasarımı, temiz ve ince bir dövmeye ihtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olan şeydir. Ayrıca, topraklanmış ve alçakgönüllü kalmak, hatta umut ve hedeflere ulaşmak gibi sembolik bir değere sahip olabilir..

ginkgo leaves and bird sleeve tattoo

Ginkgo yaprakları ve kuş kol dövmesi

Ginkgo ağaçları sağlamdır ve yaprakları da sizin de olduğunuz bir mesajı iletmek için bir araç olabilir. Bu tasarımda kuş tarafından temsil edilen sağlam ve güçlü sizsiniz. Kendiniz için de bir mesaj olarak alın, böylece dövmenizi gördüğünüzde, bunu yapabileceğinizi hatırlatırsınız..

çiçek with plants sleeve tattoo

Bitkiler kollu dövme ile çiçek

Bu kol dövmesi hem erkek hem de kadınlarla çalışabilir. Anlamları, tasarımınız için seçtiğiniz çiçeğe bağlı olarak değişebilir. Diğerleri arasında sevgi, zenginlik, yumuşaklık ve saflık için semboller vardır.

Genişletilmiş-Göz Collab-Geri

Genişletilmiş Göz Collab Geri

Bu, sırtınıza koyabileceğiniz ve her iki kolunuza de uzayabileceğiniz soyut bir dövme örneğidir. Kesinlikle sanatsal ve göze hoş geliyor.

fil illustration thigh tattoo

Fil illüstrasyon uyluk dövme

Filler, özellikle Asya ve Afrika'da birçok ülkenin kültürüne semboliktir. Güçlü ve güçlü özelliklerini gösterebilir ya da doğal, huzurlu ve sevecen niteliğine sahip olabilirsiniz. Mesajın dövmenizin arkasında ne olduğuna karar verebilirsiniz..

dinozor illustration style tattoo

Dinozor illüstrasyon tarzı dövme

Bu renkli 3D dinozor tasarımı bilim-kurgu hayranları için idealdir. Jurassic Park film serisini veya belki de daha önce sahip olduğunuz eski çizgi romanları hatırlatır..

geyik sleeve tattoo

Geyik kollu dövme

Kolunun üstünde ne var? Bir geyik bu muhteşem temsil hakkında nasıl.

Renkli idyllic sleeve tattoo

Renkli pastoral kollu dövme

Gözler için sakinleştirici ve yatıştırıcı. Bu 3D dövmelerdeki renkler tasarımı pop yapar.

Çince ink painting style bird tattoo

Çin mürekkep boyama tarzı kuş dövme

Güçlü ve özgür. Bu kuş dövmesi bu iki kelimeden yüksek sesle konuşur. Çin mürekkep boyama tarzı sadece tasarımı hayata ekler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 52 = 57