Blog

Anlamlı dövmeler: Yıllardır, 60'ların hippileri gibi, dövmeli insanlar bucking kongre olarak görülüyor. Onlar elit toplum gruplarına iş, terfi ve giriş için geçtiler. Dövme daha önce hiç olmadığı kadar önemli ve gelgitler dönüyor. İnsanlar sanat yapıtı, yaratıcılık ve özgünlük dövmelerini resmetmeye başlıyor. Eğer dövmeli olmak istiyorsanız, büyük olasılıkla anlamlı bir şey isteyeceksiniz. Başlamak için bazı ipuçları.

Anlamlı Dövmeler Nasıl Yapılır - Yapıyor:

Kendi kafana gir

Nasıl to Get Meaningful Tattoos - The Do's and Don'ts

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Korkunç bir hastalık olduğunu ve yaşayabilmek için bir hafta verilmiş olduğunu düşün (morbid biliyorum ama burada benimle çalış). Nereye giderdin? Kiminle giderdin? Evin yanıyorsa başka bir akıl oyunu. Seninle ne çıkarırdın? Bu oyunu oynamak hayatımızdaki tüm saçmalıkları soymak için mükemmel bir yoldur. Hayatımızda sadece ses olan tüm şeyler anlamlı bir dövme elde etme yolunda ilerleyebilir. Hayatınızdaki her şeye bakmak, kendinize önemli bir anlam kazandıran şeylere karar verir ve bunu harika bir dövme ile birleştirmenin bir yolunu bulur. Bu, söz konusu cümlenin kalıcı bölümünü dikkate aldığınızda göründüğü kadar kolay değildir..

Ruloyu Yavaşla

Nasıl to Get Meaningful Tattoos - The Do's and Don'ts

Hepimiz iyi şeylerin bekleyenlere geldiğini söyledik. Bu özellikle hayatınızın geri kalanı boyunca yanınızda taşıdığınız bir şey için geçerlidir. Bir gün vahşi bir saç elde etmek ve dövme yaptırmaya karar vermek ve o gece gitmek ve anlamlı bir anlamı olan bir şeyi elde etmek neredeyse imkansızdır. Çoğu zaman bunun tek istisnası olağanüstü yaşam olaylarıdır, yani bir çocuğu kaybedersiniz, anneniz geçer, vb. Yavaşlayın. Dövmeyi nerede istediğinizi düşünün, hangi büyüklükte olmasını istediğinizi düşünün ve sonra fikirlerin akması için bazı basit tasarımlara göz atın..

Bir al Ücretsiz Özel Anlamlı Dövme Tasarım teklifi:
Sınırlı Süreli Fırsat (fotoğrafa tıklayın)
Click here to get your free custom tattoo design quote.

Bir Test Sürüşü Yapın

Nasıl to Get Meaningful Tattoos - The Do's and Don'ts

Belirli bir tasarım veya konum hakkında nasıl hissedeceğiniz konusunda gerçekten satılmamışsanız, bunu test etmeyi deneyin. Yazdırın, işaretleyicileri kullanın ve dövmenizi istediğinizi düşündüğünüz yerde yeniden oluşturun. Eğer benim gibi olursanız, 3 yaşında bir kişi daha iyi çizebilir, bu yüzden sizin için yapması gereken sanatsal yetenekleri olan birine sorun. Eğer tasarımdan eminseniz ancak konumdan emin değilseniz, geçici dövmeleri deneyin. Bu iş için ve diğer özel etkinlikler için dövmeyi kapsayacağınızdan emin olmak istiyorsanız, bu da yararlı olabilir..

Anlamlı Dövme Nasıl Gidilir - Yapılmıyor

Şişeyi Uzatın

Nasıl to Get Meaningful Tattoos - The Do's and Don'ts

Herkes bir süre içinde biraz deli olmayı sever. Sabah saat 2'de yüzme havuzlarına atladığım ve kimin fikri olduğunu bilmediğim bilinmektedir. Bir ya da üç atıştan sonra, şimdiye kadar yaşadığınız en iyi düşünce için korkunç fikirleri hatalandırmak kolaydır. Bald Brittany'i hatırlıyor musun? En iyi saati değil. Hepimiz bazen dürtüsel şeyler yaparız, hayatı sürmeye değer kılan şeyin bir parçası mıdır? Ama gerçekten annene neden boyunda çıplak bir adamın olduğunu açıklamak istiyor musun? Eğer değilse, içtiğinizde dövme salonundan çıkmak iyi bir fikir olabilir..

Ünlü kafa vuruşları emmek

Nasıl to Get Meaningful Tattoos - The Do's and Don'ts

Sekiz yıl önce gördüğüm dövmeyi hala hatırlıyorum. Rosanne Barr'ın kafa vuruşuydu. Onu hatırlıyor musun? Sitcom 1997'de havaya uçtu! TMZ'den ve diğer tüm dedikodu sitelerinden anlayabildiğim kadarıyla, o zamandan beri çok az şey yaptı. Öyleyse lütfen bana neden birinin vücudunda yüzünü istediğini söyle? Blok Sticker kitabındaki Yeni Çocuklarıma bakarken kaçırdığım yarım saatlik sitcom'da eşsiz bir hikmet taşıyor mu? Bu, dövmelerin sonsuza dek sürdüğü basit gerçekliği unutturan klasik bir vakadır..

Yani çizgi film karakterleri

Nasıl to Get Meaningful Tattoos - The Do's and Don'ts

Tıpkı sitcom oyuncuları gibi, çizgi karakterleri de muhtemelen kısa bir süre için hayatınızda anlamlı olacaktır. Bunu hayal et. 30 yaşındasın, çığlık atan çocuklarla dolu bir minibüs sürüyorsun, pencereden dışarı çıkıp McDonalds'ın onları kapatması için para ödüyorsun. Aniden kasiyer bileğinize bakar ve “Gördüğüm en muhteşem Minnie Mouse!” Der. Evet, hayır. Ole Minnie'nin, senin ve en iyi arkadaşların üzerinde bıraktığı adamın kod sözcüğü olduğu zaman 18 yaşında çok daha havalıydı..

* Not: Eğer siz kovalayana kadar Daffy Duck diyen insanları planladığınızda bunu göz ardı edin..

Hiçbir şeyi tanıtın

Nasıl to Get Meaningful Tattoos - The Do's and Don'ts

Tamam, Nike’ın hayatının her gününü giyiyorsun. Başka ayakkabılar denediniz ve küçük ayak parmaklarınızı sevdiğiniz şekilde kucaklamayınız. Bu yüzden Nikes ile yapışıyorsunuz ve sanırım Hey Nike swoop dövme yaptırmalıyım! Um, belki de değil. İlan vermek için para alıyor musunuz? Birisi size ödeme yapmıyorsa - ve hatta olsalar bile - başkasının rüyası için promosyon dövmeleri muhtemelen sizin için anlamlı değildir. Nike’ın ya da onların meşhur swoop'unu icat ettiyseniz bunu görmezden gelebilirsiniz..

Kimse Bildirme

Onları düşünmedikçe ya da isimlerden uzak durduğunuzu düşündüler. Ebeveynler ya da çocuklar hayatlarındaki ilişkilerini değiştiremeyen tek insanlardır. Kardeşler de bu kategoriye girer, ama Angelina Jolie bir kenara kimsenin oraya gitmek isteyeceğinden emin değilim. Bu dünyanın dışında kalan boşanma oranı ile neden olmasanız kumar oynayın. Unutma ki, solucan yiyinceye kadar seninle kalacak bir şey. Eşler, ortaklar, erkek arkadaşları ve kız arkadaşları her zaman yanlız kalmaz. Bana inanmıyorsan Liz Taylor'a sor..

Hangi anlamlı dövmeyi alacaksın??

Anlamlı dövmeler elde etmek için 1,2,3 formül yoktur. Bir kişi için anlamı olan bir başkası için anlamsızdır. Çılgın kısım, burada söylediğim her şeyin tam tersini yapabilir ve sevdiğiniz ve hiçbir şey için değişmeyecek bir parça ile çıkabilirsiniz. Sizin için anlamı olanı bulun ve sonra bunun için gidin!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =