Blog

Bu dünyadan çıkan muhteşem bacak dövmeleri. 62 olağanüstü bacak dövmeleri, tasarımları ve açıklamaları. Keyfini çıkarın! 

Düşük ağrıya sahip geniş bir alan için en iyi yer bacaktır. Bacak, dövme için inanılmaz derecede çok yönlü bir yer sunuyor. Bir endişe olsaydı kolayca kaplıdır. Kadınlar, ayak bileği bölgesinde dövmeler ya da uylukta yukarı çıkma eğilimindedir. Bir çok erkek buzağı bölgesi dövmelerini ya da bacak bacaklarını tercih ediyor. Ağrı seviyesi düşük olduğundan, muhtemelen bacağın etli bir alan olması gerçeğinden dolayı, her çeşit tasarım için oldukça popüler bir yer haline gelmiştir. Hem parlak hem de canlı dövmelerin yanı sıra siyah beyaz eserler için harika bir yerdir..

62 Muhteşem Ayak Dövmeleri:

62. Renkli Başlangıç

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Başlamak için bu güzel renkli su parçasını öneriyorum. Sadece güzel mavi dalgalara değil, aynı zamanda büyük bir lotus çiçeğine, bir altın balıka (muhtemelen bir koi) ve yıldızlara sahip. Kalçanın kalçadan aşağı doğru ve baldırının yaklaşık yarısına kadar gider. Güzel, büyük bir parça.

61. Parlak ve Kalın

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmelerinin inanılmaz çok yönlülüğünün bir parçası seçenekler. Tüm bacağını ya da sadece bir kısmını kaplayabilirler. Buradaki bacağın sadece bir kısmı var. Ücretsiz mavi sinek kuşu ile güzel sarı ve portakallarda yapılır. Renklerin birbirine çok iyi uyum sağladığını ve çiçeklerin güzel ve parlak olduğunu seviyorum. Kesinlikle bir açıklama parçası. Çiçekler gerçekten yaygın dövmelerdir ve en iyilerinden bazılarını görmek istiyorsanız buraya tıklayın..

Bir al Ücretsiz özel bacak dövme Tasarım teklifi:
Sınırlı Süreli Fırsat (fotoğrafa tıklayın)
Click here to get your free custom tattoo design quote.

60. Kafatasları

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Çiçekler kendileri de çok yönlü dövmelerdir. İşte bazı daha güzel, parlak renkli ebegümeci çiçekleri, ama bunlar bazı gerçekçi görünümlü kafatasları ile eşleştirilmiş. Bu parça bacağın üst uyluk alanını kaplar ve bu harika tasarımı yaymak için daha fazla alan sağlar. Kafatasları neredeyse gerçekçi görünüyor ve su damlacıkları hoş bir dokunuş..

59. Anma

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Muhtemelen yas tutan bazı insanların pazılarına takılan siyah kollukları görmüşsünüzdür. Siyah bant başlangıçta derinden hissedilen bir kaybı göstermenin ve ölenlere saygı göstermenin bir yolu olarak başladı. Dövmeler gibi karanlık gruplar aynı şeyi ifade edebilir. Elbette, tamamen başka bir şeyi de belirtebilirler. Bu dövmelerle ilgili harika bir şey, kullanıcının da istediği her şeyi ifade edebiliyor. Her şeyden sonra tasarım onlara kişiseldir. Bu kalın bantların bacak dövmeleri kadar tatlı olduğunu düşünüyorum..

58. Işık ve Dalalık

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu güzel parça çok kadınsı ve güzel. Uylukta dantelli bir jartiyerden daha iyi bir şey var mı? Ben, birincisi, fikri gerçekten seviyorum. Bence bu çok tatlı bir parça ve açık renkler onu çok güzel yapıyor. Dantelden yapılmış gibi gözüküyor. Bu, yerinde kalacak bir jartiyer ve açık renkli ve beyaz mürekkeplerin iyi bir kullanımı. Daha büyük beyaz mürekkep fikirleri için şuna bakın..

57. Siyah Koi

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Koi dövmeleri popüler ve çok karmaşık olabilir. Kıvrımlı çizgileri ve zarif açıları ile koi, huzur ve yumuşaklık hissi verir. Koi balıkları genellikle iyi şanslar sembolize etmek için kullanılır, ancak her renkli koi kendi özel anlamına sahiptir. Siyah koi, burada resmedilenler gibi, şimdi nerede olduklarına ulaşmak için bir değişikliği veya meydan okumayı başarılı bir şekilde aşmak demektir. Bu değişim genellikle, savaşılmış olan bir sıkıntıdır. Bu iki koi yüzme “akış yukarı” görüntüsünü seviyorum. Belki de en iyi kısım dalga dalgaları ve yapraklarındaki küçük renklerdir. Sadece biraz hayat vermek için yeterli.

56. Karıştır ve Eşleştir

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmeleri söz konusu olduğunda, kural yoktur. İstediğiniz kadar karıştırmaktan çekinmeyin. Bu kişi sadece bunu yaptı. Bu iki büyük parçada bir araya getirilen bir dizi stil. Öncelikle, çiçeklerin, güllerin ağırlıklı olarak küçük noktaların pointillist tarzıyla yapıldığı vardır. Ayrıca, düz düz çizgiler ve eşmerkezli desen ile bir mandala vardır. Son olarak, nokta ve boşluklarda yapılan geometrik piramit modeli. Bu ayaklar üzerinde çok fazla farklı doku ve patern var, biri darmadağın olacağını düşünürdü, ama hepsi çok iyi bir araya geldi.

55. Kitten Alın

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmeleri yaratıcı olmanın ve iç kedinizi ortaya çıkarmanın harika yolları. Bu uzun bir leopar baskı treni oldukça havalı bir konsept. Kalçadan ayak bileğine kadar uzanır, küçülür ve aşağı doğru hareket eder. Aynı zamanda, geleneksel siyah ve altın leopar renklerinde değil, canlı kırmızı ve pembelerde yapılmadığı için eşsizdir. Bu kesinlikle farklı bir tür parçadır ve herkes için olmasa da, merak uyandırıcı buluyorum..

54. Man Up

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Hiçbir şey erkekçe, sanki bir sopanın etrafına sarılmadan önce kafatasının göz deliğinden geçen dişlek bir yılana benzemez. Bu bir kasap parçası mı yoksa ne? Bu dövmenin en göze çarpan kısmı yılan yılanlarının harika renklendirmesi. Aslında benim tarzım olmasa bile, çok güzel bir parçadır. Detaylar ve renkler, diğer parçalara biraz derinlik veren, çürük renkli arka plana kadar fantastik şekilde yürütülür. Gerçekten çok şey oluyor, ama hepsi birlikte çok iyi gidiyor.

53. Batman haraç

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu sinir bozucu boş bacağın üstesinden gelmenin en iyi yolu, en sevdiğin kahramanlar ve kötü adamların tüm bacak manşetlerini giymektir. Batman ve tüm çizgi roman oyuncularından daha iyi bir konu var mı? Batman ve kemiği kemirgenleri Joker, uyluğun büyük kısmını domine ediyor, ardından iki yüz, kedi, Riddler, Penguen ve Robin gibi şeyleri takip ediyor. Dürüst ol, hepimiz Robin'in neden altta olduğunu biliyoruz. Alfred'in kesimi yapıp yapmadığını merak ediyorum..

52. Yolculuk

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmeleri için bazı harika fikirler de bu harita gibi büyük haraç parçalarını içerebilir. Sanırım fikir şu ki, dipteki üç isim, kayıpsız kalacağı insanlar. Üç isim, tarih ve pusula olduğuna dikkat edin. Belki de her bir kişi nereye gittiğine rehberlik etmek için bir pusula mıdır? Belki de çok felsefi oluyorum ve dostum haritaları seviyor. Her iki şekilde de, bu dövmenin içinde çok sayıda küçük ayrıntı var ve her tarafta çok güzel bir parça var..

51. Müzikli hissetmek

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Müzik, yazmak için en sevdiğim konulardan biridir. Bu ve belli ki dövmeler. Onları birleştirmekten daha iyi ne olabilir? Hiçbir şey, bu ne. Bu parça, müzikal referansla dolu, her şeyden önce büyük eski okul mikrofonuyla merkez parça olarak takılıyor. Müzik notaları, clefs ve keskin nişancı parçaları bu parçayı ekleyerek daha da heyecanlı hale getiriyor. Sonra, elbette, yıldızlar. Yıldızları severim. Yıldızlar ve müzik sadece el ele gider gibi görünüyor. Bu dövme ile ilgili havalı şey, parçaların görünüşte rastgele düzenlenmesidir. Özellikle renksiz bir parça için biraz yetenek verir. Müzik notalarını benim yaptığım kadar seviyorsan, ya da sadece havalı olanlara bakmasan bile, burayı kontrol et..

50. Pandora’nın Kutusu

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu renkli tasarımda çok fazla şey var, gerçekten nereden başlayacağımı bilmiyorum. Mantar ağızları biraz ürkütücüdür, ancak gitar ve gerilmiş kaset kasetleri gerçekten harikadır. Vudu bebeği, uzaylılar ve çılgın ayla birlikte kaybettiğimi itiraf ediyorum. Gerçekten bakmak için bir şey veriyor ve bakmak zor. Açıkça, bu iki resim parçalardan önce ve sonra ve eklenmiş gölgeleme ve renklendirme, onu gerçekten harika bir görünüm veriyor..

49. Düzgün bağlanmış

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmeleri, küçük bir kadınsı mistiği paylaşmak için harika yerlerdir. Bu zarif küçük şerit dövmesi çok basit ama çok güzel. Bale etrafına sarılmış ve orta baldırdan bağlanmış bir bale ayakkabısına işaret eder. Kısmen gölgelendirilmiş renkler ve ince gölgelendirme parçaları, aslında şeffaf şerit gibi görünmek için gerçekten hoş bir dokunuş. Sonuç olarak, bu çok iyi yapılmış bir parça.

48. Songbirds

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tiz nota anahtarı üzerinde ilginç bir dokunuşla, bu ahşaptan yapılmış gibi görünmek için yapılır. Twig clefinde oturan iki sevimli kırmızı kuştur. Bu parçayı muhteşem yapan şey, yalnızca gerçekçi kuşlar ve gerçekçi görünümlü ahşap ve yaprakları değil, aynı zamanda dövme sanatının eksik olduğu derinlik ve boyut hissini yaratmak için mürekkebin olağanüstü kullanımıdır. Bu gerçekten çok güzel, inanılmaz derecede iyi yapılmış bir dövme, hem akıllıca hem de uygulama.

47. Sonbahar

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Yapraklar renk değiştirdiğinde ve manzara altın sarısı ve gösterişli kırmızılarla dolu büyülü bir görüntü alırken herkes sonbaharı sever. Düşmüş yaprakların botların altında kalması, canlı rüzgarlar, hazırda bekleme mevsiminin hazırlanmasında her şeyin yavaşlaması. Hepsi muhteşem bir şey değil. Bu dövme bize bir tat veriyor. Yapraklar inanılmaz derecede detaylı ve oldukça gerçekçi gözüküyor, ve dönen siyah çizgiler gibi asma hareketi biraz harekete geçiyor ve güzel yapraklara güzel bir fon gibi davranıyor..

46. ​​Mükemmel Pachyderm

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Uyluğun geniş bölgesinden yararlanmak, inanılmaz derecede detaylı bir fil dövmesi gibi parçalar için mükemmeldir. Bu yaratığın kabile / Hint görünüşü kesinlikle inanılmaz. Fil üzerindeki tasarımlar cidden karmaşıktır ve burada aşırı güçlenmeden veya kalabalıklaşmadan çok fazla şey oluyor. Neredeyse bu dövmenin unutulmaz olduğunu söyleyebilirsin..

45. Latin Baharatı

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu parça bir çok şey oluyor. Latino yetenekli bir şehir mahallesinden bir şey gibi görünüyor. Bu tasarım, bazen otomobillere boyanmış olanlara benzer bir tarzdadır, ancak masalar buraya dönmüş ve araba parçanın içine dahil edilmiştir. Paradan yapılmış bir gül, mermi dolu 23 numara ve Brownie takma adı da var. Bu parçayı anlamak için itiraf edemiyorum, ama sadece bacak dövmelerinin çok yönlülüğünü göstermeye gidiyor..

44. Asya Flair

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Dövme söz konusu olduğunda neden biraz eğlenmiyorsunuz? Bu parça, Çince olduğuna inandığım özellikleri içeriyor. Her iki şekilde de, Asya yazılarının güzel akışını, arka planın arka planında parlak renklerdeki splatters ile karıştırır. Bazı nedenlerden ötürü renkler bana eski Asya illüstrasyonlarını hatırlatıyor ve bazı kültürel öneme sahip olabilir..

43. Metin

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu harika. Bunu tarif etmek zorunda olduğum tek kelime bu. Cildi kâğıttan yapılmış gibi görünüyor ve Kirilce biraz metin ortaya çıkarmak için yırtılmış. Bir kitaptan, belki de bir şarkının bir parçası olabilir. Başlamak için çok güzel görünen bir dil olan Rusça'dır, buruşuk kağıt efektini ekler ve gerçekten muhteşem bir şey yapar..

42. Mandala

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Mandala ve güneş, dövmeler için iki popüler seçenek. Bu onların önemi nedeniyle olabilir, ya da sadece iyi dövmeler yapmak için güzel yuvarlak tasarımları olması nedeniyle olabilir. İşte ikisinin bir kombinasyonu. Bu, dizinin hemen altındaki baldırın üst ucuna yerleştirildiğini severim, bu tür büyük bir alanda tek bir ufacık dövmesi için eşsiz bir yer, bacak gibi.

41. Hayat Ağacı

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu ağaç gibi büyük dövmeler bacak dövmeleri kadar iyi gidiyor. Bu, inanılmaz bir şekilde renkli ve havalı bir şekilde resmedilmiş bir his. Dahil olan tüm elementler, “zehir ağacı” mesajı ciddi olsa bile, sadece bakmak için eğlenceli. Bunun en iyi parçası, parçanın sınırlarını kaldırmak için boşluklarda yapılan çim bıçaklarıyla, bunun sıradışı bir taslağı olduğunu düşünüyorum..

40. İyi Topraklanmış

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Her zaman popüler olan çapa aynı derecede popüler güllerle eşleştirilir. Bununla birlikte, bu iki parçanın popülaritesi, bu dövmeden en azından uzaklaşmaz. Ankrajın ve ipin geleneksel görünüşü çarpıcı ve güller metalik görünümlü çapa kadar yüksek kontrastta. Bu konu çok basit olmasına rağmen, bu harika bir stand parçası. Hayatımda çok fazla çapa olduğuna inanıyorum..

39. Efsanelerin Şeyleri

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Efsane koi balıklarının Sarı Nehir'in düşmesine ve bir ejderha olabileceğine işaret ediyor. Bu nedenle genellikle iyi şans ve servet ile ilişkilidir. Bu parça, nehrin yukarısına çıkan bir koi balığı gösterir. Çoğunlukla siyah ve beyaz renkli yapraklarda, renkli yapraklarla ve balıktaki kırmızı işaretlerle nasıl yapıldığını seviyorum. Sadece küçük bir renk popu.

38. Suluboya Çiçekler

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

İşte çok canlı, renkli bir parça. Suluboya gerçekten kiraz çiçeği ve lavanta çiçekleri ayarlar. Sulu boya tarzı mürekkebin güzelliği, splatterlerinin ve akıntılarının kendisine eşsiz bir lezzet katmasıdır. Bacaklar ve ayaklar üzerindeki serbest renkler ve bacakları kendiliğinden kademeli olarak boyamaktan hoşlanırım. Bu gerçekten güzel bir dövme.

37.Stylistic

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu tarzın ne dediği hakkında hiçbir fikrim yok, ama gerçekten hoşuma gidiyor. Engelleme, belki? Lotus çiçeği ve kuşlardaki renkleri çok seviyorum. Sevmediğim bu konuda pek bir şey yok. Bu tarzın ne olduğunu bilmek istiyorsanız, lütfen bana bildirin. Karanlık ana hatların olmaması ve renklerin karıştırılması, bakmaktan mutluluk duyar. Kuşların kuyruklarının ahşap tahıl görünümü harika. Bunu ne kadar sevdiğimi söyleyemem. Farklı stillerdeki daha muhteşem kuş dövmeleri için bu bağlantıya göz atın..

36. Tüy olarak hafif

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tüy dövmeleri, bunlar gibi, gerçekten de buharı almaya başlıyorlar. İnanılmaz çok yönlülüklerinden dolayı bacak dövmelerine gerçekten şık bir ekleme yaparlar. Bu, küçük kuşlara ayrılan çok renkli bir tüyü gösterir. Sonunda renkli el yazısı imzası eklenmesiyle güzel bir haraç yaratır. Bu parçadaki renkler çok güzel ve parlak, ancak süper canlı ve tuhaf değiller. Onlara neredeyse metalik bir görünümü var..

35. Soyut Çiçekler

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Calla Lilly'de eşsiz bir şey! Bu iki harika çiçek, ayak bileği arkasından, üst baldır bölgesine kadar artar. Inking gibi suluboya, çiçeklere harika bir şekilde bakmak için burada çok güzel bir şekilde kullanılır. Bahse girerim dizinin arkasındaki cehennem gibi acıtıyor ama sonuç gerçekten çok şaşırtıcı..

34. Asya İnfüzyonu

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu kaplan ve yılan parçasının kendine özgü Asya hissi var. Geleneksel bir tarzda yapılır ve renkler sadece vahşidir. Bu “karikatür” etkisinin daha fazlasını oluştursa da, bunun sadece muhteşem olduğunu düşünüyorum. Bireysel renklerin yılana ayrılması ve tonların kaplan üzerine karıştırılması, parçayı bu kadar harika bir şekilde birbirine bağlar..

33. Bay Buck ve Bayan Baykuş

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu bir süper kalça mod tasarımı burada. Bu bacak dövmeleri eşsiz, orijinal ve anlamlı. Bu, bir dövmenin olması gereken her şeydir. Tarzı ve sınıfı var. Bu, ebeveynleri için bir övgü gibi görünüyor, dolayısıyla “baba en iyisini bilir” ve hayvanlara eşlik eden “en iyisi bilir”. Gözlüğün içindeki gözlük, şemsiye kıyafeti ve spiderweblerin eğlenceli olması onu beklenmedik bir şekilde biraz tuhaf kılıyor. Ayrıca baykuşun altındaki gerçekten harika pastel görünümlü çiçeği işaret etmek isterim. O güldeki gerçekten farklı ve eşsiz bir renk çalışması..

32. Minik Tat

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Tüm bacak dövmelerinin muazzam abartılı bacak kolları veya parlak, inanılmaz renkleri olması gerekmez. Bazılarının büyük bir etkisi olması basit olmalı. Bu adamı burada görüyorsun, o küçük minik dövmesi var. Ayak bileği arkasındaki bu küçük çapa. Bu, kendi kendine topraklanmaya, ayağınızı ve başınızı dik tutmaya ve güçlü kalmaya kendini hatırlatması için gereken her şeydir. Sadece biraz hat çalışması uzun bir yoldan gidebilir.

31. Akan Hatlar

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Sonra bu çarpıcı çizgi çalışması var. Kutsal karga, bu harika bir dövme. Hepsi gerçekten çizgiler. Sadece mükemmel bir özel efekt dövmesi yaratmak için bacağınızı akan, üst üste bindiren, kıvrılan ve bacağını saran çizgiler. Bunu gerçekten hareket halinde görmek isterim. Hiç bir fark yaratıp yaratmadığını merak ediyorum. Kim bilir ki bir grup çizgi çok harika bir şeye dönüşebilir.

30. Babamız…

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Sadece biraz inanç göstermek isteyen iseniz, burada büyük bir tesbih dövmesi var. Kırmızı boncukları, haçı ve bir aziz madalyonuna benzeyen şeyleri birleştirir. Bu parça hakkında en çok sevdiğim şey, gerçek bir halkaya benzemesidir. Bu oldukça düzgün bir his verir ve iki boyutlu meslektaşlarına karşı durmasını sağlar.

29. Denizaltı Harikalar Diyarı

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Gerçekten bir açıklama yapmak istiyorsanız, bu bacak dövmeleri gibi cesur ve parlak olun. Bu bir deniz ve denizaltı harikalar diyarı. Renkler neredeyse neon noktasına göre aşırı derecede parlak. Bunu siyah bir ışık altında görmeyi çok isterim. Deniz canlılarından denizkızlarına, küreklere, çapalara, gemi enkazlarına, hazine sandıklarına bakacak çok şey var. Bu gerçekten deniz severlerin rüyası..

28. Kafatasları ve kemikleri

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kafatası ve kemik dövmeleriyle etki yaratabildiğinde kim sütyen çoraplara ihtiyaç duyar? İpek çorapların arkasındaki bağları temsil etmek için kemiklerin nasıl yapıldığını seviyorum. Ayrıca üst baldır bölgesinde gerçekçi görünümlü kafataslarını da kazıyorum. Bir erkek kafatası ve bir kız kafatası olduğu gerçeği de oldukça sevimli.

27. En iyi arkadaş bacak dövmeleri mans

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu köpeğe ne kadar dokunaklı bir haraç. Yeni başlayanlar için canlı turuncu arka planı seviyorum. Ama köpek ve top harika bir şey. Her ikisinin de gerçekçi bir temsilidir. Sanatçı, köpeklerin yüzündeki sevincin ve sevginin görüntüsünü bile yakaladı. Köpek kürkünün nasıl ıslak görünmesini nasıl sağladığını bilmiyorum, ama bu inanılmaz bir sanat eseri. Bu adam köpeğini gerçekten sevmeli.

26. Purrfect Panter

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Eğer bir kediden daha çok bir kediysen, her zaman böyle bir şeyle gidebilirsin. Bu hafifçe kazınmış, kırık anahat panter sadece serin. Doğru aralıklarla yerleştirilmiş görünüşte rastgele şekillere sahip kedinin minimal tasarımı ve yaratılması çok şıktır. Yeşil kedi gözleri, ürkütücü bir kalite verir ve birazcık renk, güzel bir eklenme.

25. Minik Dansçı

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Dans ve bale, çok fazla tutku yaratan iki sanat biçimidir, çünkü duyguları iletmek için harekete ihtiyaç duyarlar. Bu tarz bir tarz ve zarafetle dans etmek muhteşem bir şeydir. Bu noktada bir balerin uydurma dövmesi ve bu çok basit bir parça. Kesinlikle kusursuz.

24. Mürekkep Sevgisi İçin

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Vay. Sadece vay. Bu harika üç boyutlu parçaları seviyorum. Bu sadece şaşırtıcı. Dantel jartiyerdeki karmaşık küçük çizgiler, kendilerini görmek için bir fenomendir. Gerçekçi görünümlü dövme silahı, bu jartiyer içine ince bir şekilde sokulan bu ilaveler inanılmaz derecede harika hale getirir. Bu üç boyutlu efekti veren silahın ve jartiyerin gölgesi sadece… .wow.

23. Güneş

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Birazcık bana ihtiyacın olduğunda, sadece uyluğun üstündeki bu basit güneşe bak. O minimalist tezahüratla nasıl kötü bir gün geçirirsin? Yapamazsın, uzaktan bile mümkün değil. Bazen en parlak fikirler tasarımda en basit olanıdır.

22. Dökülen Mürekkep

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu sıçraması / suluboya dövmelerinden biri. Bu şeyler çok havalı. Bu, üzerine basılmış bir mürekkep şişesini betimliyor ve akıntısı, tüm kirli kısımlarını bacağın üzerine döküyor. Farklı renkler birbiri içine sorunsuzca akar ve bu büyülü etkiyi yaratır. Tüm özensiz veya underdone'a bakmıyor ve bu çekiciliğin bir parçası..

21. Küçük Denizkızı Bacak Dövmeleri

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu, bir çiçeğin ya da muhtemelen bir mandala üzerinde oturan yüzsüz bir denizkızı özenle yapılmış soyut bir parçası. Sınırları ne olursa olsun akan sulandırılmış renklerle birleşince, kübist bir his var. Bu dövmede benim için göze çarpan şey, cildin çoklu karışık renklerinden biridir. Farklı et tonlarını birbirine karıştırmanın neden olduğu muhteşem etki.

20. Gezegen Mayhem Bacak Dövmeleri

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu Jüpiter gezegeninde vahşi bir şey. Dalgalı görünüm garip ve biraz mistikleştirici, ama yine de çok havalı. Yıldızlar, güneşler ve aylar mürekkepliler arasında popüler olsa da, gezegenler nadiren kesimi yaparlar. Bunu betimlenen görmek güzel, ancak bir dalgalanmada neden görüntülendiğini merak ediyorum. Belki de sadece başımdan geçen bazı bilim kurgu referansları vardır. Her iki durumda da, bu “bu dünyanın dışında” (nyuck nyuck) dövme bir yol serin.

19. Biyo-Mekanik Bacak Dövmeleri

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmeleri, biyo-mekanik görünüşe sahip olmaları için harika yerlerdir, çünkü çalışmak için çok fazla alan vardır ve bacak robotiklerin altında hayal edebileceğimiz bir yerdir. Belki bu sadece benim. Bu konuda süper cool olan renkler. Biyo-mekanik dövmeler her türlü tasarım ve renk şemasına sahiptir, ancak bu şaşırtıcı görünümlü metalik parçalar için öne çıkan bir parçadır. Ayrıca, ankle ekleminde hala cildin altında gömülü ima edilen robotların bir kısmı gerçekten hoş bir dokunuş! Daha fazla biyo-mekanik deha için, bunlara dikkat edin.

18. Aşamalar

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Ay döngüsünün her evresinin kendi önemi vardır, ancak ayın değişmesi herhangi bir sayıyı ifade edebilir. Bu dövmenin bir kişinin sürekli olarak değişebileceği fikrini tasvir etmeyi seviyorum ama dışarıda nasıl göründüklerine rağmen hala aynı kalıyor. Sonunda her şey tam daire etrafında dönüyor ve hala aynı olduklarını görüyorlar.

17. En İyisinde Geometri

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmeleri her türlü anlam ve tasarımı taşıyabilir. Böylesine geniş bir tuval alanını kullanabilme yeteneği, cildin kıvrımları ile birleştiğinde, gerçekten dahiyane bir tasarım dünyasına açılır. İşte ayak üzerinde birleşik mandala ile, çok güzel bir geometrik tarzı dövme. Bu karmaşık siyah ve beyaz bir parçadır, ancak derinlemesine, dokusuna ve hareketine sahiptir, bu da onu ilgi çekici kılar..

16. Mix ve maç Bacak Dövmeleri

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Biraz hoppge-podge karışımı ve maç dövmesi nasıl olur? Bu küçük elemanların hepsi bir araya getirilmiş bir patchwork görüntüsü oluşturmak için bir araya geliyor. Her birinin onlara geleneksel bir görünümü var, ama elementler tüm farklı kaynaklardan geliyor. En çok dikkat çeken canlı renkler ve kelebeklerdir. Orada da bir çeşit meleğin var, şuradaki cephenin yarısına gizlenmiş. Yerde küçük görünen iki tanesi, altındaki 13 numaralı kırık lades kemiği ve Harry Potter'ın "Afiş" büyüsüne sahip bir bayrak. Diğer parçalarla uyuşacak gibi görünmese de, aslında birbirleriyle oldukça iyi uyum sağlıyorlar.

15. Ağaçlar

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Ağaçlar bacak dövmeleri için doğal olarak iyi fikirler. Bunun nedeni ayak bileğinde ayak bileğinde “köklenebilecek” olabilir. Ardından bacak çizgisi boyunca yukarı doğru “büyüyebilir” ve istediğiniz şekilde gelişebilirler. Büyüme ve doğa ile ilgili bir fikir verir. Bu küçük pembe çiçekler, hoş bir dokunuş, özellikle de ağacın dibinde toplanıp düştükleri için güzel renkli bir başlangıç ​​veriyorlar..

14. Dantel ve Paisley

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Kadınsı tarafınızı mürekkebi ile göstermenin iyi bir yolu, çok sayıda girly elemanını elde etmektir. Bu dövme tüm bu ve sonra bazı var. Parlak ve renkli olmayabilir, ya da çiçekler ve kelebekler içerebilir, ancak bu kızın girift dokunuşunu inkar yoktur. Kaydırma dantel ve paisley bacak aşağı yuvarlanıyor, ama hala kötü kıç.

13. Müzik Aşkı İçin

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Müzik severler heryerde heves alırlar. Bu, olağanüstü bir müzik esinlenerek dövme yapılır. Sadece çalıştığı fantastik, anlamlı bir ifade değil (kim olduğum için sevdiğim kişiden nefret etmekteydim), ama aynı zamanda bazı havalı kaya elemanlarına da sahip. Bu panelli tasarım, komik dövmelerin dışında fazla bir şey almadığınız bir şeydir, bu yüzden, bu bir renk boşluğu, bu fikri gerçekten benzersiz bir şekilde ele alır. Diz yakınındaki kaya yıldızının silueti de gerçekten iyi bir eser. Sonuçta, bu sadece iyi bir dövme.

12. Ultra Geleneksel

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu dövme, klasik, geleneksel geri tepme parçasının tüm şaşırtıcı unsurlarına sahiptir. Geleneksel “Denizci Jerry” stili ve en popüler dövme görüntülerinin çoğu var. Kelebekler, kalpler, bir anahtar ve bazı deniz görüntüleri vardır. Her şey geleneksel dövme için bir tür övgü oluşturmak için çok iyi bir araya geliyor.

11. Bir Denizci Ömrü

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu çift bacak dövmesi bir şekilde ilginç bir aynadır. Sol bacak tam bir yelkenli olan güzel bir gemiyle, rüzgârlı bir rüya dünyasını gösteriyor; Geminin altında, güzel bir denizkızı taşıyan, demir halatlı, güzel bir canlı gül var. Ancak sağ bacak daha çok bir kabus, diğeri ise madalyonun öteki yüzüdür. Gemi perişan oldu, yelkenler ayrıldı, gökyüzü bulutlu ve fırtınalı. Gül tüm canlılığını yitirdi ve çapa ipi, bir kadının başının ve yüzgeçlerinin ve bir kadının bacaklarının yüzgeçleri ile geriye dönük bir denizkızı yakaladı. Sol bacağın eğlenceli bir ev yansıması gibi..

10. Ayna Aynası

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Son görüntüden tamamen zıt bir şekilde, bu çift bacak dövmesi neredeyse mükemmel bir ayna görüntüsünü tasvir ediyor. Tasarımlar kendileri neredeyse kesin, yerleştirme ise incik ve ayak çizgileri takip edilerek inanılmaz derecede benzer. Ayrıca bacakların ön tarafında, shin kemiği üzerinde, deneyimlerinden size anlatabileceğim, biraz mürekkep koymak için güçlü bir acı veren yer. Genel olarak işlerini bitirdiler ama yine de bu konsepti sevdim.

9. Bana bir Rüya yakala

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Şimdiye kadarki en popüler rüya yakalayıcı, kalçanın ucunda, gerçekten güzel bir desende uyluktan aşağıya doğru ilerliyor. Tüyler gerçekçi bir bastırılmış renge sahiptir ve rüya yakalayıcıların dokuma tasarımı karmaşıktır. Tüylerin yakınında asılı duran minik mavi boncuklar bile ayrıntıya hoş bir dokunuş katıyor. Rüya yakalayıcı dövmeleri benim kişisel favorim değil, ama bir tane almayı düşünenler için, bunları kontrol et.

8. Çiçekli

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bacak dövmelerinde mekanı kullanmanın iyi bir yolu, sevilen ve zamana saygı duyan tasarımı uzatmaktır. Bu dövme hafifçe çizilmiş çiçekler, çok az renk ve uzun, akan sarmaşıklar ile yapılır. Küçük noktalar ve renkli yaprakları ile vurgulanmış bir büküm tasarımında orta buzağıdan ayağa kadar uzanan yol.

7. ucube gösterisi

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu görüntü, “Dövmeli Adam” ın insanların para kazanmak için iyi para ödediği bir şey olduğu eski günlerin ucube şovlarını akla getiriyor. Buradaki dövmeler, yine çok gelenekseldir ve onlara karşı hoş bir cazibeye sahiptir. Dizler üzerinde ürpertici görünümlü güneşler seviyorum. Ancak kabul etmeliyim ki, ayaklardaki çirkin küçük yüzler bana vahşileri veriyor.

6. Nevermore

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu dövmeyi derin, karanlık, gizemli kuzgunla karıştırılmış parlak güzel renkler oluşturuyor. Bu unsurların hepsi sıkı bir şekilde paketlenmiş, hepsi uyluğun üzerine yığılmış. Çok kalabalık olma hissi vermez, çünkü renk mükemmel yerleştirmede kullanılır ve kuşun gölgelemesi gözlere bir mola vermek için daha açık alanlara sahiptir..

5. Maori

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Maori stili Yeni Zelanda'nın kabilelerinden türetilmiştir. Kıvrım desenleri ve geometrik dolguları, aynı zamanda da çekiciliği olan temiz bir görünüm kazandırır. Bu harika akar ama genellikle diğer kabile tasarımları kadar karanlık ve ağır değildir. Bu, hatta çalışan birkaç çiçeğe sahip, ki bu da tipik Maori ücretlerine ferahlatıcı bir dokunuş. Maori dövmesi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, bunun için bir link var..

4. Bu Cadılar Bayramı

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

İşte başka bir lezzetli kuzgun dövme. Ya da belki de kuzgun-fener? Neredeyse fakir bir ruhun o kötü adam kuşunun içinde sıkışmış gibi görünüyor. Bu şeydeki bu çok sayıda detay katmanı, gerçekten harika bir etki bırakıyor. Bu oldukça rad bir fikir ve görüntü.

3. Samoalı

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Samoalı dövme Hawaii'den dövme bir kabile şeklidir. Maori dövmelerinden farklı olarak, bu tarz genellikle düz çizgiler ve desenlerle oluşur, çok az eğriliğe sahiptir. Aynı zamanda tamamen dolu koyu siyah alanların bölümlerini de içeriyor. Eğer Samoan sizin tarzınıza daha çok benzerse, burada daha fazla tasarım ve Samoalı dövmelerinin tarihini kontrol edebilirsiniz. “Aşiret” jenerik kelimesinin, bu dövmelerin tüm farklı biçimlerini ve tasarım öğelerini tanımlamaya bile başlamadığına değinmedim, ya da başlık altında gruplandırılan birçok kabilenin tarihi ya da kültürü hakkında herhangi bir şey söylemez. “Aşiret”. “Kabile” ye girmeden önce bu şeyleri araştırmayı öneririm.

2. Çöp Polka

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bu tarza görünüşe göre çöp polka denir. Neden olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, ama sizi gerçekten sevdiğimi temin ederim. Karalanmış karalanmış sınırla çevrili kadının profili, muhtemelen sık görmediğiniz yeni bir görünüm. Bu, her şeyden önce, gerçekten iyi yapılmış bir parça.

1. Çoraplar

62 Leg Tattoos to Make You Jump With Joy

Bir kız, büyük bir balık ağları ve kafatası garsonlarıyla gerçekten yanlış anlaşamaz. Ben haklı mıyım Muhtemelen yanlış, ama işte burada, sevimli küçük kurdeleler ve hepsi. Aşılmaz bir nedenden dolayı, diz üstü çorap durağı ve daha sonra deniz teması ele geçiyor, ama geçişi gerçekten çok seviyorum. Deniz parçalarının renklerini seviyorum, hatta biraz soluk olsalar da çoraplar onlara seksi bir cazibeye sahip. Belki bir gal gitmez.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =