Blog

En iyi 66 El Dövmeleri! Bir sonraki dövme ile gelen bir el (haha!) İhtiyacınız var? Size ilham verecek bazı harika el dövmelerine göz atalım.

El dövmeleri son yıllarda büyük bir trend haline gelmiştir. Nedenini görelim:


Contents

Sizi Darbe için 66 El Dövmeler:

1. Kelebek el dövmeleri

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu dövme çok fazla parçada! Herşeyi birleştirmek için bir araya gelmeyi seviyorum. Kırmızı, sarı ve yeşil iş burada gerçekten güzel.

2. deniz ilham el dövmeleri

En iyi 66 Hand Tattoos

Evet Matey! Thar bir şey olabilir! Afedersiniz. Her neyse, bu harika deniz dövmeleri çok etkileyici. Yeni başlayanlar için, o küçük gemide inanılmaz miktarda detay var! Bu kesinlikle iyi iş. Denizciler, korsanlar veya deniz sevgisi olan herkes için mükemmel!

3. Gerçekçi canavar dövmeleri

En iyi 66 Hand Tattoos

Olmadı! Bunlar aslında son derece etkileyici el dövmeleri! İnanılmaz portre - onlar çok gerçekçi! Frankie ve gelinin birbirlerine nasıl (sevgiyle) baktığını seviyorum. Çok romantik.

4. İlluminati el dövme

En iyi 66 Hand Tattoos

Her şeyi kontrol ediyorlar! Dövme dükkanları bile!

5. dövme izle

En iyi 66 Hand Tattoos

Çok önemli bir tarih için geç kaldım! Oh, bekle, hayır. Zaman asla değişmez. Bu dövme, saat ibresi saatin 10'dan 11'ine kadar saatin yarısında henüz bitmeyecek olsa bile süper havalıdır. Parlak renkleri ve klasik stili seviyorum.

6. Bir adam ve yılan

En iyi 66 Hand Tattoos

Vay. Bu el dövmesi çok devam ediyor! Renkler ve gölgeleme, neredeyse bu adamın görkemli sakalının rüzgarda aktığını gösteriyor. Umarım yılan onun arkadaşıdır ve yüzünü ısırmayı planlamaz..

7. Denizatı dövme

En iyi 66 Hand Tattoos

Ne kadar tatlı! Denizatı çok tuhaf ve güzel yaratıklar, değil mi? Bu, tüm bu renkler ve detaylar ile sadece güzel. Özellikle gözü beğendim - gerçekten beni görebiliyor gibi hissediyorum. Deniz yaratıkları sevgisi olan birisi için mükemmel bir el dövmesi seçeneği.

8. Canavar gözü

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu çok korkutucu. Ama havalı bir şekilde. Siyah kısımların nasıl sadece tamamen siyah olmadığına bayılıyorum, ama neredeyse gözün korkunç bir çukurun dibinde olduğu gibi dokuları ve boyutları var. Parmaklarını çimlenerek tentacles seviyorum.

9. Çiçek / mandala dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu el dövmesi çok kına benziyor. Gölgeleme, özellikle ana çiçeğin ortası etrafında parça derinliğini verir. Neredeyse bir dantelli eldivene benzediğini seviyorum. Çok klas.

10. Güller

En iyi 66 Hand Tattoos

Şüphe duyduğunuzda güllerle geçin. Bu çoğu durum için çalışır ve bu bir istisna değildir. Özellikle bu güzellikleri çok iyi idam edildiğinden. Şu gölgeye bak! Her bir çiçeğin içinden sarılmış olan kolyeler hoş bir dokunuş. Gerçek hayattaki meslektaşlarına sahip olup olmadıklarını merak ediyorum?

11. Trinity sembolleri

En iyi 66 Hand Tattoos

Ahh. Ciddi anlamda! Bunun, sadece çok acı verici görünen el dövmesinin bir PALM'ı olduğu gerçeğinin yanı sıra, bu iş gerçekten harika. Çok optik yanılsama-y ve arka planda üç yüzük için negatif alan kullanımını seviyorum. Bu tarzın çağrıldığına dair boş bir çizim yapıyorum ve mobius şeridinin doğru olmadığını biliyorum… burada bana yardım edin… Bilmiyorum. Her neyse, üçgenler bir gezidir ve beynimi incitir, ama bu tür el dövmelerini severim!

12. Serçe dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu sadece bir klasik ve ben bir el dövmesi olarak onu seviyorum.

13. Ganesha kına dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu parça kına gibi görünüyor, ama harika bir el dövmesi yapmaz mı? Tüm bu karmaşık detayları sev, ve yerleştirme çok havalı..

14. Kafatası dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Kafatasları ve ürpertici boş göz yuvaları hakkında ne hissettiğimi biliyor olabilirsiniz. Söylemek yeterli, bu şey beni korkutuyor. Uyurken ben bu gece beni almaya geleceği kesin. Gül, daha az korkutucu yapmaz. Yine de kaliteli bir çalışma, eğer benim gibi korkular uyandırıyorsanız.

15. Hamsa / Ejderha dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Vay. Gözler parlıyor! Demek istediğim, gerçekten değil ama kesinlikle böyle görünüyorlar! Çok canlı renkler ve detaylar burada! Bu gerçekten bir izlenim yaratacak bir el dövmesi. Güzel iş!

16. Artsy el dövme

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu sadece güzel! Sanki gerçekten tarif edemiyorum bile. İnanılmaz bir dövme oyununda çok güzel stiller! Pastel renkler, eskiz çizgileri, gökkuşağı, suluboya splatters, her şey seviyorum! Herhangi bir sanatçı için mükemmel bir el dövmesi.

17. Korkunç el dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Tamam. Bu dövmeyi elinize almayın. Ya da belki hiçbir yerde değil. Sadece hayır.

18. inci ile gül

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu gördüğüm en iyi el dövmelerinden sadece biri değil, belki de en iyisi. Bu çalışmanın gerçekçi kalitesini alamıyorum! Bu elin arkasına yaslanmak ve burnunu çekmek istiyorum. Oldukça eminim ki o gülün kokusunu alabiliyordum. Ve burnum o çiy damlalarından ıslanabilir. Siyah arka plan hakkında çok heyecanlı değilim, ama gül ve inciler inanılmaz derecede iyi yapılmış, umrumda bile değil. Bu güzel!

19. Kedi

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu tuhaf tüysüz kedilerden biri mi? Bu şeylerle anlaşma nedir? Her neyse, el dövmesi gibi, bu tamamen işe yarıyor. Kedinin kafası tam uyuyor ve renkler ürpertici bir şekilde serin. Bu kedi alnında inciler takıyor. Bu kedi senden daha meraklı.

20. Kafatası ile fötr şapka

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu tür bir el dövmesini çıkarmak için belirli bir insan olmalısın, ve ben onlardan biri değilim. Ama eğer bir puro sigara bandıysan, o zaman bu senin için mükemmel. Bu kafatasının gözbebekleri olduğunu takdir ediyorum - en azından siyah uçuruma bakmıyorum. Duman gerçekten çok havalı ve aslında fötrün etrafında dönüyor gibi görünüyor..

21. Siyah ve gri mandala

En iyi 66 Hand Tattoos

Oooh! Çok güzel! Bu çok gerçekçi, neredeyse cildine kaynaşmış dekoratif metallere benziyor! Bu el dövmesinde bazı inanılmaz detaylar var ve burada gölgelendirme kullanımı muhteşem.

22. Ölü el dövmelerinin günü

En iyi 66 Hand Tattoos

Neden bu kadar kafatası var, insanlar? Yine de, siyah kafatası / şeker kafatası yüzünün mavi kelebeklere karşı yan yana olmasını seviyorum. Kelebekler gerçekten pop. Şeker kafatası yüzü gerçekten çok iyi - çok gerçekçi.

Burada daha fazla şeker kafatası dövmesi ve ölü dövmelerin günü var..

23. Geleneksel tarzda el dövmeleri

En iyi 66 Hand Tattoos

Rawr! Bu hayvanlar kafalarından bıçaklandı mı? Bunun için endişelenmeyeceğim… sadece güzel renk kullanımına konsantre olalım, evet? Kaplanın mavi burnunu beğendim. Beklenmeyen.

24. Gözlerle piramit dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

İyi. Burada neler olduğunu anlayamayacağım. Bu el dövmesinin sahibinin, anlamının inanılmaz bir açıklamasına sahip olduğundan eminim. Gözlerin piramidi bir güneş sistemi ve ateşli kuyruklu yıldızlarla çevrelenmiş gibi görünüyor ve Epcot gibi görünüyor. Sonuncusunda yanlış olabilirim. Yine de bu çok güzel ve renkleri çok seviyorum. Bu dünyadan, dostum.

25. Yarasa

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu yarasanın dudağı bana heebleri veriyor! Güzel iş, ama… evet!

26. Köpek portresi

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu el dövmesi çok tatlı. Burada tasvir edilen köpeğin gerçek bir fotoğrafını görmeyi çok isterim. Onun isminin Ceviz olduğunu düşünüyor musunuz? Ya da belki de cevizleri severdi. Çok duygusal bir dövme, eminim.

27. Kedi

En iyi 66 Hand Tattoos

Kesinlikle bir köpeğim ve bu kedinin yüzünün bununla çok şey var. Bu kedi beni incitmek istiyor. Yüzü çok fazla doku veren renklendirme çok ilginç bir şekilde yapılır. Bıyık ve dişler için beyazın kullanımını severim.

28. Kaplan

En iyi 66 Hand Tattoos

Gülme, ama ben buna doğru ilerlediğimde kelimenin tam anlamıyla sinirlendim. Neye bu kadar kızdı? Bu vahşi canavar, klasik dövme tarzına rağmen gerçekten hayat buluyor. Belli ki bir dövme yapmak için, aslında bir kol dövmesi gibi görünecek bir dövme yapmak oldukça etkileyici..

29. Mandala

En iyi 66 Hand Tattoos

Ellerinizi bir araya getirdiğinizde sadece elinize geçen bu el dövmelerini seviyorum. Bu gerçekten güzel, bazı ciddi ince detaylar ile.

30. Kırlangıç

En iyi 66 Hand Tattoos

Oooh! Bu çok havalı! Bu el dövmesinin büyük bir hayranıyım. Kanatların neredeyse kağıt uçaklar gibi görünmesini seviyorum! Bu kesinlikle gördüğüm en eşsiz kuş dövmelerinden biri. Çok yaratıcı.

31. Pin-up

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu güzel bir badass piliç. Duyduğuma göre, gerçekten iyi görünen bir yüz dövmesi yapmak gerçekten zor ve bu kesinlikle bunu başardı. Bakış açısı tamamen burada çalışıyor; Aslında kafasını çeviriyor gibi görünüyor. Bekle… (?) Mafsallarındaki kelime “kafa” hecesi yapar mı? Pekala.

32. Ram kafatası

En iyi 66 Hand Tattoos

Hayvan kafataslarının insanlardan biraz daha az ürkütücü olduğunu buldum, ama bu çok da kötü değil. Bu el dövmesi üzerindeki detay çalışması ve gölgelendirme gerçekten çok iyi - ram'ın boynuzlarındaki ince çizgilere bakın!

33. Zor iş öldürür?

En iyi 66 Hand Tattoos

Bunun ne yapacağından emin değilim. Alt çene nerede? Zor iş onu öldürdü mü? Kuşla ne alakası var? Bu mürekkebin arkasındaki hikayeyi bilmek istiyorum. Göz yuvaları siyah yerine yeşil olsa.

34. Oklar ve kafatasları dövmeler

En iyi 66 Hand Tattoos

Bütün kafataslarıyla ne var, insanlar? Yine de bu el dövmelerinin stilini çok seviyorum. Tarihsel diyagramlar ya da bir şeyleri severler. Tipik ağır dövme çizgilerini çizmedikleri gerçeği, neredeyse cilt üzerinde çizildikleri gibi görünmelerini sağlar..

35. Bloody Mary dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Oy vey. Tamam. Hatta bunun çok güzel yapılmış bir dövme olduğunu itiraf etmeliyim ve beyazın kullanımı onu gerçekten çok çarpıcı kılıyor. Ama hadi! Gözleri kanıyor! Çok tuhaf değilse, o bir güzellik olur.

36. Bağbozumu

En iyi 66 Hand Tattoos

Eline bir bayan koymak istiyorsan, bu benim düşünceme göre, bunu yapmak için daha güzel bir yol. Gerçi, neredeyse gülün bu tam yetişkin kadına benzemesi gibi görünüyor. Bu klasik stili, canlı renkler ile seviyorum.

37. Kafatası el dövme

En iyi 66 Hand Tattoos

Peki. Bu bana kabuslar verecek. Biliyorum, biliyorum, ben tam bir aptalım. Umrumda bile değil. Bu dövme çok gerçekçi!

38. Geometrik kedi dövmesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Şimdi bu arkada alabileceğim bir kedi dövmesi. Geometrik desenleri seviyorum! Gölgelendirme, yüzüne kızgın bakış, hepsi benim için çalışıyor. Özellikle sarı gözler her şey siyahken. Herhangi bir kedi sevgilisi için kesinlikle iyi bir seçim.

39. Parlayan kafatası dövme

En iyi 66 Hand Tattoos

Gah! Bu kabus yakıtı olduğu kadar el dövmesi değil. Yine de inanılmaz derecede iyi ve kafatasının içten aydınlatılma şeklinden çok etkilendim. Ürkütücü olmasına rağmen, el dövmeleri kadar güzel görünüyor..

40. Çarpıcı kelebek / kafatası el dövme

En iyi 66 Hand Tattoos

Gerçekten mi? Daha fazla kafatas? Ve bir kelebek üzerinde mi? Bu olsa da, bu harika. Elden önce kafatasının olduğunu bilmiyorsam, onu görmem için bir dakika alırdım. Bir optik yanılsama ya da belki bir Rorschach sınaması - ilk gördüğünüz her şey bir psikopat olup olmadığınıza karar verir..

41. Oryantal el dövme

En iyi 66 Hand Tattoos

Ne gördüğümü görüyor musunuz? Onu bundan kaldıracağım.

42. Joker El Dövmeleri

En iyi 66 Hand Tattoos

“Hiç solgun ay ışığında şeytanla dans ettin mi?” Joker'in bu el dövmesinde tasvir ettiği şeyin Nicholson Joker olmadığını fark ettim, ama bu her zaman, bence en iyi Batman filmi. en iyi çizgiler.

43. Küçük Buda

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu el dövmesi üzerindeki detay çalışması oldukça güzel. Bunun alt tarafı hakkında biraz kafam karıştı, ama… Buda'nın yüzü bir elinde tutuluyor?

44. Yerli

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu dövmeyle kırılmalı mıyım? Ben renklerin yedek kullanımını ve beyaz vurguların kullanımını seviyorum. Ama o gerçekten bir Amerikan yerlisine benzemiyor, değil mi??

45. Vintage Gül

En iyi 66 Hand Tattoos

İşte başka güzel bir yüz, ama bu kez, gülüşünü kapmak yerine kaput gibi giyiyor. Bu bayandaki gözleri ve dudakları seviyorum. Seni baştan çıkarmak istediği gibi görünüyor..

46. ​​Boynuzlu Canavar

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu el dövmelerinin ne demek olduğu hakkında hiçbir fikrim yok. Hayvanın bir boğa mı, bir yak mı, yoksa bir tür efsanevi canavarı mı olduğu konusunda emin değilim. Ve kadın ... boynuzları ve çivili bir yakası var. Burada ne oluyor? Um… renkler güzel olsa.

47. Çiçek Bahçesi

En iyi 66 Hand Tattoos

Çok güzel! Ve şimdiye kadar gördüğümüz tüm tüyler ürpertici el dövmelerinden ne kadar güzel bir değişim! Bu dövmenin tarzını çok seviyorum ve yeşilliklerin arasında sürünen bu küçük yaratıkların ne kadar tatlısı? Çok tatlı ve kadınsı!

48. Rowr

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu başka bir tane ne yapacağımı tam olarak emin değilim. Aslan mı, kaplan mı? Saçları akıyor gibi gözüktüğünü söylemek zor olsa da, bana “mane” demiyor. Ve sembolü kafasında ne olduğunu bilmiyorum, ama her ne olursa olsun onu kızdırıyormuş gibi görünüyor. Bu parçadaki renklendirme mükemmel olsa da.

49. Böcek gözlü ahtapot

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu adam çok tatlı, ama ben tentacles parmaklarını aşağıya inmek isterdim! Yoksa bu çok mu beklenen? Bilmiyorum. Burada harika renk seçenekleri ve bu küçük adamın etrafta dalga geçtiğini hissediyorum. Cephalopods sevenler için iyi bir seçim.

50. Laboratuvar Çalışması

En iyi 66 Hand Tattoos

Vay. Bu dövme bir yolculuk! Keşke buradaki adamın belirli bir bilim adamı olsaydı bilmesini isterdim. Kim olursa olsun, kafatasının arkasındaki mikroskoptan baş ağrısına sahip olmalı. Bu dövme harika ve aksi takdirde düşünen herkes deli oluyor..

51. Benimle Ayı

En iyi 66 Hand Tattoos

Başka bir kızgın hayvan. Belki de vücutlarının dışarıda kalması yüzünden mi? Yine de bu el dövmesi oldukça güzel. Arka planda bu derin sarı ay (güneşi) seviyorum ve bu ayı gözleri süper ürpertici.

52. Yengeç

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu dövmeyi severim. Yengeç, harika renk, gölgelendirme ve detaylarla güzel bir şekilde yapılır. Mavi arkaplanını ve deniz gibi nasıl göründüğünü seviyorum. Bu çok güzel bir sanat eseri ve beni acıktırıyor. Çok kötü, Joe’nın Yengeç Kulübesi kapalı.

53. Samurai Duo

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu iki adam sinirlendi! Ve bir Samuray savaşçısının tüm gücüyle senin peşinden geliyorlar. Ayrıca, birkaç f-bomba atmaya hazırlandıkları gibi görünüyorlar. Her birinin kendi moda anlayışına sahip olmasından hoşlanıyorum, çünkü her ikisi de zor görünmek ister, ama bu sıkıcı olmak zorunda oldukları anlamına gelmez.

54. Pusula Gülü

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu piliç yaptığınız poz hakkında yorum yapmaktan ve el dövmesine odaklanmaktan kaçınmaya gideceğim. Fleur de lis ile çok güzel bir pusula. Bu listede karşılaştığımız daha basit dövmelerden biri. Bu iyi.

55. Güneş ve Ay

En iyi 66 Hand Tattoos

Güneş üzgün görünüyor ve ay çıldırıyor. Neden gülümsemiyor? Ruh halleri ne olursa olsun, bunlar harika keskin çizgilerle güzel yapılmış dövmelerdir. bunları sevdim.

56. Eldeki Bir Kuş

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu kuş bir iniş için geliyor! Üst kanat bölgesinde biraz fazla siyahlık var, bu da kanadı buluttan ayırt etmeyi zorlaştırıyor, ama aksi halde bu herhangi bir ornitofili için güzel bir el dövmesi..

57. Ben Deniz Ayısıyım

En iyi 66 Hand Tattoos

Bunu ilk gördüğümde kırmızı göz ile bir Ood olduğunu düşündüm ve bunun bir Whovian dövmesi olduğunu heyecanladım. Ama sonra bunun bıyık ve diştaşları olduğunu fark ettim ve Ood'ların sahip oldukları tentacle şeyleri değil. Evet, evet, Mors. Güzel bir dövme, ama kanın arka plandaki kırmızı olması?

58. Bir Dilek Tut

En iyi 66 Hand Tattoos

Bunun gerçek bir dövme olamayacağını düşünüyorum, bunun yerine belki işaretleyici olabilir. Hangisi olursa olsun, küçük karahindiba uçurumlarını ve parmakların dışına çıktıklarını düşünüyorum..

59. Güve Bölüm 1

En iyi 66 Hand Tattoos

Elleri bir araya getirildiğinde bu dövmenin baş aşağı olduğunu garip buluyorum. Ama sanırım kanat tarafı yukarı olsaydı uygun olmayacaktı. Her neyse, güzel bir el dövmesi..

60. Yol Haritası

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu sorduğum başka bir şey. Çizgiler tırnaklardan geçiyor, bu yüzden sadece işaretleyici olabileceğini hissediyorum. Umarım değil, çünkü bu harikadır. Yol haritalarından her zaman çok etkilendim ve bence bu şekilde kendinize en sevdiğiniz yeri dövme yapmak harika olurdu. Renklerin kullanımını da seviyorum. Çok hoş. Harita dövmelerini seviyorsanız, bu Dünya Haritası Dövmelerini inceleyin.

61. Kına Esinlenerek

En iyi 66 Hand Tattoos

Kalıcı kına! Bu güzel bir tasarım ve el dövmesi için harika bir seçim. Bunun süslü bir desen olduğunu sevdim, ancak çok karmaşık değil.

62. Yikes

En iyi 66 Hand Tattoos

Yani. Çok. Ürpertici. Cidden, millet! Korkunç, öfkeli ya da ürkütücü bir şey olmayan el dövmesi bulmak ne kadar zor? Merak ediyorum neden bu? Ellerin arkası, insanların üzerine mümkün olan en ürkütücü şeyi koymak istemelerini sağlayan şey nedir? Ugh. Bu dövme, bu yüz hakkında gece terörü alacağım gerçeğine rağmen harika bir şekilde uygulandı..

63. Hintli fil

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu el dövmesini seviyorum! Ahtapot tentacles'in parmaklarını aşağıya indirmesi hakkındaki yorumumu okuyor gibi görünüyor ve kendine “evet, bu iyi bir fikir” dedi ve parmağını bir filin gövdesi haline getirdi. Bunun Hindu tanrısı Ganesha'nın bir temsili olması olduğuna inanıyorum..

64. Güve Bölüm 2

En iyi 66 Hand Tattoos

Sanırım bu güveyi bir öncekinden daha çok seviyorum, ama çoğunlukla kanatlara eklenen mavi ve serin, akıntılı arka plan yüzünden. Bu da daha gerçekçi görünüyor.

65. Narin Çiçek

En iyi 66 Hand Tattoos

Başka bir güzel çiçek el dövme! Yumuşak renkleri ve sert çizgilerin yokluğunu seviyorum. Sadece çok hassas ve güzel! Çoktan güzel dediğimi biliyorum, ama bu sadece doğru kelime! Bana neredeyse lekeli pastelleri hatırlatıyor. Sevdim.

66. Canlı ve Klasik

En iyi 66 Hand Tattoos

Bu listeyi güzel, klasik tarzda bir gülle bitiriyorum. Zengin, canlı renkler ve vintage stili bu el dövmesini çok güzelleştiriyor. Kırmızı gülün lavanta ile gölgelendiğini seviyorum. Bu genellikle gördüğün bir şey değil. Tamamen muhteşem bir parça.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

66 − = 64