Blog

Svět médií je jedním z nejrychleji se rozvíjejících průmyslových odvětví na světě, takže není divu, že stať se novinářkou je často velký sen pro tolik malých dívek. Stejně jako tito indické lovelies, například, kteří všichni jsou hodni své místo na vrcholu 10 nejžhavějších zpráv kotvy v Indii.

1 - Sweta Singh

Novinářka, stejně jako novinářka, Sweta Singh působí od roku 1996. Během svého prvního ročníku na univerzitě v Patna Sweta Singh poprvé zahájila svou televizi a prezentovala kariéru, a to ještě v prvním ročníku. Bylo to v novinách, ale začala si pojmenovat sama sebe, nicméně s bylines v publikacích, jako jsou Hindustan Times, Patna Times a Times of India také. Bylo to v roce 2002, kdy nastoupila do Aaj Tak a její specialita na výstavě je sportovní. S několika kamerami na filmech se zdá, že se jedná o jméno, které už dlouho nezapomenete.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 1

2 - Archana Vijaya

Autorka a zpravodajská kotva pro Aaj Tak, Archana Vijaya poprvé oslovila Zee News za svou práci, v roce 2003. Bylo to jasně rozhodnutí, které v její prospěch fungovalo velmi dobře, a ona se pokusí dělat si poměrně jméno pro sebe na světě indické televize a zprávy. Ve skutečnosti to bylo její hlášení o příběhu o znásilnění mužských gangů, které robilo titulky po celém světě.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 2

3 - Mayanti Langer

32letá Mayanti Langerová je novinářka pro indickou mediální a zábavní společnost Star India s velkou láskou k fotbalu. Během svého dětství našla vášeň pro tento sport, když její otec pracoval pro OSN, když viděl, že holčička stráví v Americe hodně času. Tehdy to začalo dělat skvěle, nejprve dělat vysokoškolský fotbalový tým a pak se také stala hostující kotvou. Ještě předtím, než ji zvedla Zee Sports, od té doby se věci zesílily. S více než 180 tisíci stoupenci na Instagram by mnozí souhlasili s tím, že rozhodně si zaslouží své místo na deseti nejžhavějších novinkách v Indii.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 3

4 - Shereen Bhan

Šestadvacetiletá Shereen Bhanová měla v podnikání často patnáct let, přičemž více než 14 z nich sledovalo důležité zprávy, které se v indické televizi vyskytovaly jako události, politiky a firemní zprávy. Po rozhovoru s některými nejvýznamnějšími jmény v obchodním a politickém světě získala své vlastní speciální segmenty na oceněných přehlídkách.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 4

5 - Harishree Mehta

Pokud jste někdy sledovali akcie nebo obchodní segment Times Now, možná víte, kdo je Harishree Mehta. V případě, že si nejste jisti, je v těchto průmyslových odvětvích velkým jménem a má také působivou kariéru v historii, včetně toho, že je autorizovaným účetním, její oficiální profesí.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 5

6 - Anjana Om Kashyap

Novinářka a indická novinářka zpravidla viděla na zpravodajském kanálu Indie Today jako hlavní kotvu, v roce 2003 začala její kariéra. V roce 2002 získala diplom v oboru žurnalistiky a před nástupem do News 24 v roce 2007 pracovala pro Zee nejméně pět let. Dokonce měla svou vlastní talk show na News 24, což se opravdu ukázalo jako velmi populární.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 6

7 - Nidhi Razdan

Je jednou z nejsledovanějších novinářů v indické televizi a po sledování její bezchybné reportáže není těžké pochopit proč. V roce 1999 se původně připojila k NDTV, ale tehdy byla novinkou. Starší novinář přijel brzy poté, co pokrýval řadu výklenků, včetně sociálních příběhů, ekonomických novinek a dokonce i klíčových politických rysů.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 7

8 - Mini Menon

Stejně jako výkonný redaktor společnosti Bloomberg TV Media se může Mini Menon pochlubit také vítězstvím krásy, což dokazuje, že si zaslouží své místo na tomto seznamu deseti nejžhavějších kotvů v Indii. Ona je vyskočil nahoru a pokrývat důležité zprávy příběhů více než 15 let a je docela chytrý boot. S magisterskými studiemi v oblasti komunikace a maturitou za ní je rozhodně jedna, na kterou máte oči otevřené.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 8

9 - Sagarika Ghose

Pracuje pro lidi jako Indian Express, Outlook Magazine a The Times of India, Sagarika Ghose se rozhodně pojmenovala pro sebe ve světě indiánské žurnalistiky. S mnoha oceněními za ní se skutečně stala první indickou ženou, která kdy držela kotvící místo velmi populární show BBC, Question Time India.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 9

10 - Shaili Chopra

Nejen jméno ve světě indiánských zpráv, Shaili Chopra je také podnikatelem a autorkou, a to se stává dobře známým obchodním novinářem ve své zemi. Její zpravodajská kariéra přišla jako první a poté, co úspěšně zvládla tento průmysl, pokračovala ve změně cesty, snadný krok pro ženu, která byla jmenována jednou z 50 nejvlivnějších žen Indie v médiích, marketingu a reklamě od Impact Magazine.

Horní 10 Hottest News Anchors in India 10

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

68 − 67 =