Blog

Kanadský režisér Ryan Gosling se narodil v Ontariu dne 12. listopadu 1980. V současné době stojí ve věku 34 let a je jedním z nejžhavějších hollywoodských hunků a vyvinul docela fanouškovskou základnu, kde se zbožňuje ženy po celém světě. Jediné, co musíte udělat, je rychle se podívat na Pinterest a tam bude nějaký mem nebo jiný s tou tváří krásy,.

Horní 10 Ryan Gosling Movies_00

Od začátku v Mickey Mouse Clubu až po tolik dalších známých jmen (Justin Timberlake, Britney Spears, Christina Aguilera atd.), Prošel televizí a filmem, aby se stal jedním z nejžhavějších a nejoblíbenějších herců v naší generaci. počet nominací na Zlaté glóby a akademii za ním.

Rozhodli jsme se bližší pohled na hity, které způsobily, že tento herec je dnes. Takže zde jsou 10 nejlepších filmů Ryan Gosling:

1 - Notebook

Je zřejmé, že to bude číslo jedna na seznamu - to byl film, který dělal dívky po celém světě beznadějně a krásně zamilované do něj. Byl to "trochu hrubý", který se zamiloval do "vzestupné dívky" a jak si asi dokážete představit, věci se neřídí podle plánu. Jsou však vždycky šťastní konec druhů ...

notebooku

S Rachel McAdamsem je film známý jako romantický film číslo jedna a pokud jste ho neviděli, pronajme si ho dnes večer! Navíc je tu opravdu hrůzostrašná, mokrá láska. Ano, to jsou správné dámy - Ryan Gosling se mokrý!

2 - Bláznivý, Hloupý, Láska

Tento rok 2011 zasáhl nejen Ryan Gosling, ale i legrační Steve Carrell, Julianne Moore, Emma Stone a další! Ukázalo se, že je velkým hlídkováním po tom, co se manžela v polovině života odděluje od své ženy, čímž udělal některé nečekané nové kamarády po cestě, jakou je hollywoodský kus Ryan Gosling. I když vás musíme varovat, není všechno tak, jak se zdá ...

Horní 10 Ryan Gosling Movies_02

Oh a časopis Cosmopolitan to vlastně navrhl pro jednu z nejvýchodnějších scén, kde je Ryan Gosling téměř krásně nahý ...

3 - Pohon

S Perníkový táta hvězda Bryan Cranston, Drive přinesla trochu jinou stranu než normálně milující Ryan Gosling. Také hrát Carey Mulligan, toto zločinecké drama vidí Ryana hraje hollywoodský kaskadér, který se dostane do všech druhů potíží. Také vydaný v roce 2011, Ryan získal ocenění Irish Film & TV za nejlepšího mezinárodního herce ve filmu a byl nominován na celý hostitel více.

Horní 10 Ryan Gosling Movies_03

4 - Idy z března

S nominací na Zlatý glóbus, Idy z března (vydané v roce 2011 znovu - skvělý rok pro toto hottie!) byl další film, který viděl, jak se Ryan blíží k dráze. Vedle George Clooney hraje ve vedoucí roli Stephena Meyerse v prezidentské kampani.

Horní 10 Ryan Gosling Movies_04

5 - místo za borovicemi

Tento film roku 2012 viděl, že Ryan Gosling působí spolu s Eva Mendesem a Bradleyem Cooperem v kočárku motocyklového kaskadéra mění kariéru a stává se lupičem. Věci nefungují dobře, jak si asi dokážete představit, a výbušné romance se stávají propletené v dějinách dějin zločinu.

Horní 10 Ryan Gosling Movies_05

Určitě musíš sledovat. Navíc je tetovaný a horký! (A bez košile!)

6 - Vraždění čísly

Richard Haywood nebyl v tomto filmu v roce 2002 skvělý - první z nich jsme zde viděli v Herinterestu. Dvě děti ve střední škole se snaží vyndat "dokonalou" vraždu a Sandra Bullocková přichází a všechno se rozvine. Ty zatracení policajti!

Horní 10 Ryan Gosling Movies_06

Má všechno, co byste potřeboval - Ryan Gosling hraje zkroucený, populární středoškolák a děsivý konec, který téměř neovlivňuje dobře ... Ale Sandra Bullocková se stala další obětí v jejich vražedné hře?

7 - Zůstaňte

Tento film z roku 2005 byl jedním z nejstarších filmů Ryana, ale vidí ho, že hraje spolu s velkými hráči jako Ewan McGregor a Naomi Watts. Thriller / tajemná směs je opravdu vzrušující, když se psychiatr snaží zastavit svého pacienta před sebevraždou ... Možná, že se nebudete chtít dívat sám?

Horní 10 Ryan Gosling Movies_07

8 - Polovina Nelsona

V roce 2006, Half Nelson byl propuštěn a vytvořil trochu jinou stranu než Ryan Gosling. Je to učitel s drogovým zvykem a jak si dokážete představit, není to dobře. Tento film byl nominován na celou řadu ocenění a dokonce vyhrál pár, včetně Nejlepší herec na Stockholmském filmovém festivalu a Seattle Film Festival plus nejlepší mužský otec na Independent Spirit Awards!

Horní 10 Ryan Gosling Movies_08

9 - Blue Valentine

Tato romantická dráma roku 2010 přinesla zpět stranu Ryana Goslinga, kterou milujeme a v roce 2010, byl hlavou nad peklí v lásce s Michelle Williamsovou, která hrála na plátně svou ženu ve filmu, který pokrýval jejich život po mnoho let. Tento hit byl skutečně nominován na Zlatý glóbus a Ryan skoro v pytlích Nejlepší herec, a román na obrazovce mezi těmito dvěma byl prostě krásný (a někdy docela zábavný) sledovat!

Horní 10 Ryan Gosling Movies_09

10 - Všechny dobré věci

Dělal Pan David Marks dostat se s vraždou? Jako vždy bude pravda vždycky převládající a v tomto kriminálním dramatu 2010 Ryan Gosling hraje vedle Kirsten Dunsta. Je hlavním dědicem společnosti zabývající se realitami a je zde spousta dramat, když se snaží dostat na spodní část zmizení své ženy, ale velkou otázkou je ... Udělal to?

Horní 10 Ryan Gosling Movies_10

Takže je tu máte - naše oblíbené top 10 filmy Ryan Goslingové pro dívky. Viděli jste memu na internetu, teď je čas na to, abyste věděli, proč existují ... A proč by mohl být Ryan Gosling dokonalým přítelem!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =