Blog

Správně, není o tom žádný argument. Ať už ho milujete nebo ho nenávidíte, Channing Tatum je horko. Opravdu horké. Téměř příliš horká pro slova. Ti vyčesané abs a ty nádherné oči ... Dělají, že chceš, aby ses zarazila, že? Navíc ten úsměv ... Ten úsměv je prostě příliš zasněný.

Horní 10 Channing Tatum Movies_00

Tento 34letý herec je známý tím, že je jedním z nejžhavějších mužů na planetě a určitě jedním z nejžhavějších mužů v Hollywoodu a herec, modelka, tanečnice a filmový producent, který se narodil v Alabamě, nejprve natočil slávu v roce 2006 film Step Up, který měl holky (a kluky) po celém světě snít o tanci s roztrhaným kusem. Od té doby se dostal ze síly do síly a je dobře známý tím, že hraje v některých z nejznámějších filmů naší doby. Není to špatné pro chlápka, který kdysi zvykal na živobytí, správně?

Rozhodli jsme se, že dnes by měl být den Channinga Tatuma a budeme ho ctít tím, že vytvoříme 10 nejlepších filmů Channing Tatum pro dívky, které se budou dívat!

1 - Kouzelný Mike

Tento film 2012 opravdu udělal něco kinu po celém světě. Bylo to poprvé v historii, kdy dívky chtěly vidět film o striptérech (magický Mike) a chlapci chtěli sledovat film o medvídci (Ted). Nemělo to smysl, ale probudilo libido ženské populace po celém světě.

Horní 10 Channing Tatum Movies_01

Řekl, že je založen volně na jeho dřívějších dnech, kdy si zvykl odstupovat, aby získal na živobytí, film viděl Matthew McConaughey, Alex Pettyfer a celá řada OPRAVDU HORKÉ kluci si sundali oblečení, ale naše oblíbená scéna (samozřejmě) byla ta s panem Tatumem, který tančil na Pony od Genuwine ... Pokud jste to neviděli, měli byste opravdu!

2 - 21 Skoková ulice

Další film 2012, 21 Jump Street viděl trochu jinou stranu než Channing Tatum. Udržuje si oblečení a připojuje se k Jonah Hillovi jako dva policajti, kteří předstírají, že jsou mnohem mladší, než jsou skutečně, aby se rozbíjeli drogy na střední škole. Jak si dokážete představit, věci se pokazí hodně, což nevyhnutelně vede k spoustě smíchu a my jsme se chichotali po celém filmu!

Horní 10 Channing Tatum Movies_02

3 - Bílý dům dolů

Při pohledu na vážnější stranu pana Tatuma se připojí k Maggie Gyllenhaalové a Jamie Foxxové v dramatickém dramatickém filmu, který vidí, že policista zachraňuje rodinu proti útočníkům a zároveň se vydává na prohlídku Bílého domu. Je naprosto smutné, že v podstatě zachrání prezidenta poté, co byl odmítnut pro tuto přesnou práci. Je to zábavné, jak se život ukáže ...

Horní 10 Channing Tatum Movies_03

4 - 22 Jump Street

OK děkujeme, že jsme již zaznamenali první na seznamu, ale upřímně řečeno, druhý je stejně zábavný jako první! (A to si zaslouží vlastní zvláštní zmínku.) Jen tak víte, 23 Jump Street bylo oznámeno. Cue naše vzrušené squeals.

Horní 10 Channing Tatum Movies_04

Udělali školu. No, dvakrát vlastně, a teď je čas vyzkoušet si ruce na střední škole. Bylo vydáno teprve v loňském roce (2014), takže vám odpustíme, pokud jste neviděli tento top 10 film Channing Tatum, ale musíte ho okamžitě sledovat. Pokud ne dříve!

5 - Slib

Vrátit se k tomu, co Channing Tatum dělá nejlépe a my přijdeme Přísaha, milostný příběh, který ho vidí hrát vedle sebe Notebook krása Rachel McAdams. Právě se probudila z komatu a nezapomíná na nic, včetně toho, kdo je její manžel. Můžu ti to říci právě teď, když se Channing Tatum obrátil ke mně a řekl, že je to můj manžel, i kdybych si nemohl vzpomenout na věc, s kterou bych s tím šla ... Nebyl bys ty?

Horní 10 Channing Tatum Movies _05

Každopádně se příběh řídí jeho "slibem", že ji znovu zamiluje a pamatuje si, kdo je. Spravuje to? Stačí se na to podívat a uvidíte!

6 - Milý John

On je tak dobrý ve velkém milostném příběhu a drahý Johne je dalším klasickým příkladem toho. S Amandou Seyfriedovou se k jeho milostnému příběhu objevuje vojenská křivka, přináší starou školu, že oni nebudou milovat záležitost do dnešního života.

Horní 10 Channing Tatum Movies_06

Vydáno zpět v roce 2010, pravděpodobně budete chtít získat Kleenex. Vždy nás křičí!

7 - Krok nahoru

V roce 2006 se objevil film o chlapíkovi Tyler Gageovi, který vandalizoval školu umění a nakonec získal obrovskou příležitost, která má navždy měnit průběh svého života.

Horní 10 Channing Tatum Movies_07

S páchnoucími polibky a horkými tanečními pohyby uvidíte, jak se v tanečním stylu objevuje pozadí striptérky a ty propané vesty, které nosí ... No, je horký, to je vše, co potřebujeme říct.

(Tak horko, setkal se s manželkou na setu!)

8 - Bojování

Udělal několik romantických filmů, takže to bude jen otázka času, než přivedl svou mužnou stranu do skutečného kick-ass sportovního akčního zásahu, který ho viděl společně s Terrence Howardem. Setrván v NYC, mladý zločinec je pozván do gangů na ulici a obsahuje hodně přesně to, co název naznačuje - bojovat.

Horní 10 Channing Tatum Movies_08

Buďte připraveni vidět spoustu krve a hodně Channingu se zbití, ale je to film, který oba chlapci a dívky budou mít rádi. Možná o tom přemýšlejte namísto Drahého Jana pro vaši příští noc a slibuji, že váš chlap vás bude milovat!

9 - Dilema

Tento film 2011 vidí, že Channing Tatum hraje část Zip a má záležitost s manželkou Kevina Jamese! Vince Vaughan se o tom dozví a uvízne s dilematem - říká svému nejlepšímu příteli nebo ne.

Horní 10 Channing Tatum Movies_09

Film se nám opravdu líbil a hodně z něj jsme měli smích. Plus Channing se dostává na vrchol při několika příležitostech a nemůžete s tím opravdu hádat!

10 - 10 let

Dalším filmem a desetiletým rokem 2011 byl rom-com, kterého jsme milovali a hráli jej spolu s manželkou Jennou Dewanem Tatumem. Je to všechno o shromáždění na vysoké škole a děti přijíždějí k závěru, že v průběhu let tolik nevyrůstali, protože byli ve škole.

Horní 10 Channing Tatum Movies_10

Je to plné smíchu a věcí, se kterými se opravdu můžete dovědět, a určitě musíte sledovat, jestli hledáte ten nejlepších 10 filmů Channing Tatum pro dívky.

Takže tam je máte - naše oblíbené skladby hrají naše oblíbené Hollywood Hunk!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

95 − 88 =