Mens için 15 Farklı Boyun Zinciri Çeşitleri | Hayatta Stilleri

Erkeklerin zincir kolyeler artık farklı stiller ve boyutlarda mevcuttur ve bu nedenle sizin için bilinçli tercihleri ​​bilmek önemlidir. İnsanın mevcut erkekliğini güzelleştirmek için şimdi onlarca düzinelerce düzineler var. Herkes yüzlerce yıl önce var olan bu zincir kolye kollarını duymaktan şaşırabilir..

Erkeklerin chains

Kablo zinciri, Rolo zinciri, Figaro zinciri, Halat zinciri, buğday zinciri, Tilki kuyruğu zinciri, Serpantin zinciri, Curb Zinciri, Balıksırtı zinciri, Bizans zinciri, Venedik veya Kutu zinciri, Omega zinciri, Omega zinciri gibi birçok erkek zinciri vardır. yılan zinciri vb.

Erkek Zincirleri Mücevher Tasarımları:

İşte biz erkekler için 15 basit ve en son tasarım zincirleri sunuyoruz.

1. Elmas Kesimli 14K Katı Sarı Altın Erkek Zinciri:

Katı-14 k-sarı-altın-men-zincir ile-elmas cut1

Bu klasik İtalyan Küba bağlantı zinciri, sağlam bir görünüm kazandırır ve hem en iyi şekilde üretilmiş kaliteye sahip uzun bir yaşamı olan hem gündelik hem de iş kıyafetlerine uygundur. El, göz alıcı bir tasarıma sahip parlak bir yüzey veren bir elmas kesim metali ile 14 k sarı altından yapılmıştır. Oldukça zarif olan ve resmi kıyafetlerin yanı sıra gündelik kıyafetlerle en iyi eşleşen sağlam bir kilidi olan bir ıstakoz tokaya sahiptir..

2. El Yapımı Gümüş Erkek Zincirleri:

el-metal-men-zincir necklace2

Zincir, klasik mat gümüş ile el yapımıdır ve mükemmel bir erkeklik ve mükemmel stil dengesi ile iyi bir ağırlığa sahiptir ve güvenli bir şekilde kapanabilen bir ıstakoz toka ile klasik olacaktır. Metal işleme ve el yapımı işçilikle üst düzey bir işçilik kalitesine sahiptir..

3. Erkekler için Siyah Kaplama Paslanmaz Çelik Halat Zinciri:

24-inç mens-siyah kaplamalı-paslanmaz çelik halatlı chain3

Bu halat zinciri, üzerine siyah kaplama ile cilalanmış bir paslanmaz çelik metal halattan yapılmıştır. Karmaşık bükülmüş halat zinciri, tüm kıyafetlere ve etkinliklere uyan şık ve zarif bir görünüme sahiptir. Kolye de eklenmiş iyi bir görünüm verir ona bağlı olabilir ve bu erkek zincir kolye bu tasarımı tamamlamak toka gibi istakoz pençeleri vardır.

4. Çelik Peacock Boynuz Kolye ile Siyah Deri Mens Zincirler:

mens-siyah deri zincirli olan çelik-tavus-boynuz pendant4

Bu deri tavuskuşu boynuzlu kolye, günümüz savaşçılarının hassas zamanlarında ilham alınarak tasarlanmıştır. Bu, usta zanaatkârlar tarafından en yüksek süsleme kalitesiyle el işçiliğidir ve boynuz şeklinde bir kolye şeklinde oyulmuş tavustan esinlenilmiş desenli bir ayarlanabilir siyah deri zincire sahiptir. Bu, fetişizmden etkilenir ve kaba moda aksesuarlarınızın siyah etiket koleksiyonlarından etkilenir. Bu günümüzde mücevherlerin antik tasarımı.

5. Yıldız Kolye ile Çocuklar için Twisted Gümüş Zincir:

mens-bükümlü-som-gümüş zincir-ile-çizgili-yıldız-pendant5

Minimalist zincir, günümüzün erkeklerinin gereksinimiyle, en yüksek süsleme kalitesine sahip moda tasarımlarıyla el işçiliğidir. Uzman ustalar tarafından elle yapılan gümüş kolye ile sağlanır. Zarif bir görünüme kavuşan ve sıradan kıyafetler için en iyi takımları sunan, yüksek kaliteli gümüşten imal edilmiştir. Kullanıcı için ekstra faydalar sağlayan ayarlanabilir bir metal zincir ve ıstakoz tokaya sahiptir..

Daha fazla gör: Erkekler İçin Platin Zincir

6. Erkek Kalın Paslanmaz Çelik Zincir:

mens-kalın zincir-gümüş-paslanmaz-steel6

Erkekler için kalın paslanmaz çelik kolye zinciri, tüm kıyafetler için en iyi görünüm için tasarlanmıştır ve kaliteyi ve en iyi tasarımı hak eden modern insanların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu tasarım, özellikle siyah etiket koleksiyonlarından tasarlanmıştır ve uzun süre dayanıklı 5mm genişliğindeki bir zincire şık bakmak için uzman kişiler tarafından el yapımıdır..

7. Erkekler için Cilalı Paslanmaz Çelik 30-inç Halat Zincirleri:

mens-cilalı-paslanmaz çelik-30 inç halatlı chain7

Bu zincir, şık ve zarif bir görünüm ve t-shirt ve jean kombinasyonu ile en iyi görünümü veren bir ip zinciri oluşturmak için bükülmüş bir dizi küçük dizeye sahip klasik bir halat tasarımına sahip paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Bu zincir 30 santim uzunluğundadır ve bu sayede mükemmel bir Rock yıldızı yapacaktır..

8. Erkekler Siyah Paslanmaz Çelik Top Zincir:

siyah kaplamalı-paslanmaz çelik-erkek-top-chain8

Bu kolye klasik bir top tasarıma sahip siyah kaplamalı paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. 24 inç ve 30 inç uzunlukları olan iki model vardır ve bir ID kordon olarak kullanılabilir ve yüzmede, anahtarlar için daha güvenli bir yer olabilir. Tüm gündelik giyim ile iyi görünecek ve sert malzeme nedeniyle, strese dayanabilir.

9. Mens için Paslanmaz Çelik Spiga Zincirleri:

mens-paslanmaz çelik-spiga-chain9

Bu kolye, ağır paslanmaz çelik malzeme ve cilalı bir Spiga zinciri ile yapılır ve onu bir favori yapmak için kolye ile birlikte takılabilir. Her türlü kıyafetle giyilebilir ve onunla erkeksi bir görünüm verir. Onunla iyi bir sıkıştırma ve eklenmiş bir kolye ile ek bir akılda kalıcı bir görünüm sağlar bir ıstakoz toka vardır.

10. Fremada Erkekler için 14 Ayar Sarı Altın Halat Zincirleri:

fremada-14 k-sarı-altın-dolu-men-ip-chain10

Bu sarı altın erkeğin ipi, güzel bir doku veren klasik bir halat zinciri oluşturacak şekilde bükülmüş 14 k sarı altın pek çok ipliği olan görkemli bir parlak cilaya sahiptir. Kolye olmadan en iyi şekilde görünecek, ancak giyilen kıyafetlere göre kolye eklenebilir ve bir parmak ucu tutması için bir ıstakoz tokaya sahiptir..

Daha fazla gör: Erkek Altın Zincir

11. Mens için 925 Ayar Gümüş Figaro Zincirler:

mens-925-som-gümüş-figaro-chain11

Bu 30 inç uzunluğunda Figaro kolye, daha büyük bir genişliğe sahip gümüşten yapılmış olup, bazı büyük kolyeler ile görkemli bir görünüm kazandırır. Bu şık gümüş erkeğin boyun zinciri, usta işçilik ve ıstakoz toka ile klasik kapak ile el yapımıdır. Daha uzun dayanıklılık sağlayan ağır 925 ayar gümüş kullanılarak yapıldı..

Çapraz kolye ile 12. Mens Paslanmaz Çelik Top Zincir:

paslanmaz çelik-erkek-top-zincir-arası pendant12

Yüksek cila cilası olan erkekler için paslanmaz çelik bilye zinciri, içine altın sarısı renkli bir çapraz sahip gümüş haçlara bağlanır ve altın haçı, paslanmaz çelik vidalarla gümüşe tutturulur ve bu da ona iyi bir görünüm kazandırır. Giymek kolay ıstakoz pençe toka kapatma ile modern erkeklerin gerektirdiği gibi yeni modaya uygun bir tasarıma sahiptir..

13. Siyah Kaplama Paslanmaz Çelik Curb Zinciri Mens:

siyah kaplamalı-paslanmaz çelik-kaldırım-chain13

Siyah boyalı paslanmaz çelik kolye, kalın bir görünüm veren ve normal bir tasarıma sahip, ancak cilalı siyah, zarif bir görünüm kazandırır. En iyi tasarımcılar tarafından el işçiliği, yüksek mukavemet ve dayanıklılık ile çok güvenilir ve kolay katlanabilen gizli bir tokaya sahiptir. Şık görünmesinden dolayı her türlü kıyafet ve tüm vesilelerle en iyi uyumu sağlar..

14. Erkekler için Siyah Paslanmaz Çelik Jilet Link Zinciri Kolye:

Siyah-paslanmaz çelik-jilet-link-zincir-necklace14

Erkekler için paslanmaz çelik siyah boyunlu zincirler, mücevherlere ekstra bir görünüm katan benzersiz bir traş makinesi tarzı bağlantı tasarımına sahip sofistike ve şık bir aksesuardır. Bu kolye çok dayanıklı ve tasarım moda, en iyi usta tarafından tüm zamanların iyi tasarımını oluşturma.

Daha fazla gör: Erkekler İçin Gümüş Zincirler

15. Mens Gümüş Boncuk Zinciri:

som-gümüş-boncuk-chain15

Bu türden erkek zincirleri, basit ve zarif olmasını sağlayan yüksek cilalı finisajlı, kaliteli gümüşten imal edilmiştir, bir zincir oluşturmak için bağlanan birçok gümüş bilyeye sahip olan bir top zincirinin, takılması kolay olan yaylı halka toka olmasıdır. kasa

Spesifikliği dikkate almayan ve çok az sayıda ürünü gereken spesifikasyonlara göre araştıran erkekler vardır. Lütfen belirli bir amaca en iyi hizmet veren belirli bir ürünü satın aldığınızdan emin olun. Tarz ne olursa olsun, neye benzediğine dair bir fikriniz varsa, birkaç karşılaştırma yaparak birkaç dakikanızı ayırın ve birlikte gitmek için çekici bir kolye bulun. Sadece iyi görünmekle kalmayıp aynı zamanda gurur duyacağın bir kolye bulmaya da varacaksın..

Alınan Görüntüler: (1, 2, 4, 5, 6, 9), (3, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 8 =