Blog

Gerçekten de, her kadın bilezik ve belki de Hintli kadınları sever. Bilezikler, Hindistan'ın kültürünü ve mirasını benzersiz bir şekilde tanımlar. Chudiyan, Kangan, Valla veya Valayal gibi çeşitli isimlerle adlandırılır. Bilezikler Hintli bir kadının kıyafetlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bunlar oldukça geleneksel mücevherlerdir ve çift olarak giyilmek tercih edilir. Hintli düğünler altın bilezikler olmadan eksiktir. Gelin, yalnız altın değil güzel bilezikler giymekle kalmaz, aynı zamanda misafirler kendileriyle gurur duyarlar. Bu moda ve gelenek öğelerine zengin bir gelenek ve kültür tarihi eklenir..

altın bilezik-tasarımlar

Kadınlar tarafından takılan farklı takılar arasında, altın kaplama bilezikler bugün satılan en önemli mücevher çeşididir. Kadınların kullandığı en geleneksel mücevherlerden biri olduğu için bilezik kullanımı antik döneme kadar uzanabilir ve düğünler ve diğer benzer işlevler sırasında süslenecektir. Bir refah ve mutluluğun sembolü olarak, bir gelin için yetenekli olan altın, her zaman ailesi için ailesi tarafından altın takıya layıktır. Bazı misafirler bu çok pahalı ve güzel hediyeyi de getirecek. Altın ve pırlanta bileziklerin fiyatlandırma açısından son moda mücevher olduğunu düşünürsek, altın bilezik giymenin ve moda dünyasına girişinin vazgeçilmez ihtiyacı sadece giyilebilir değerini artırdı. Ülke çapında geniş olan bu güzellikler, kadınların evliliklerini belirtmek veya etnik bir görünüm sergilemek için birkaç kez giyilir..

Günlük kullanım için altın bilezik tasarımları:

Burada en son altın bilezik tasarımlarının detaylarını göreceksiniz..

1. Dönemi Kesilmemiş Pırlantalı Altın Bileklik:

era-kesilmemiş elmas-altın-bangle1

Kadınlar için Era Kesilmemiş Pırlantalı Altın Bileklik, çağlara dayanan çeşitli stillere sahiptir ve gardırobunuz için mükemmel bir altın aksesuarı olacaktır. Rahat bir görünüm ve şık kıyafetler sunar. Taşların her bir bloğu altın metalle kaplıdır. Bu, bileklik koleksiyonunuz için geleneksel bir görünüm vermek için uygun olan en iyi seçimdir.

2. Şık Kerala Altın Bileklik:

Şık-kerala-altın-bangle2

Şık Kerala altın bilezikleri basit ve çarpıcıdır, çünkü bu bilezikler inceliklidir ve etnik kutlamalar için giyecek göz alıcı bir aksesuardır. Bu bilekliği giydiğinizde, elleriniz bu altın çiftli altın bilezikle süslenmekten daha mutlu olmayacaklar. Bu bileklik sayesinde daha çekici kıyafetler için keşfedebilirsiniz..

3. Altın Zümrüt Bilezik:

altın zümrüt bangles3

Bu altın zümrüt bileklik, modern görünümlü klasik bir tasarıma sahiptir ve bunu gündelik kıyafetlerle giyerek mükemmel bir eşleşme olacaktır. Altın rengi benzersiz bir görünüm için bilezik arıyorsanız, bu yeşil renkli bilekliği zümrüt taşları ile seçebilirsiniz. Bu bileklik gençler tarafından giyilecek, çünkü şık bir görünüm kazandıran şık bir görünüm kazandıracak..

4. Yakut Taşlı Kesilmemiş Bileklik:

kesilmemiş-bilezik-yakut-stones4 ile

Yakut taşlarla kesilmemiş bileklik, düğün koleksiyonunun en iyi seçimidir, çünkü bu bileklik, her türlü durum için mükemmel bir görünüm sunan karmaşık bir tasarımla tasarlanmıştır. Bu bilekliği giymek, tüm gündelik ve resmi kıyafetlerinizle eşleşecektir. Ne olursa olsun, stil nasıl, bu yakut taş bileklik diğer bileklik koleksiyonlarından benzersiz olacak.

5. Trendy Süslü Gelin Altın Bilezik:

moda-süslü-gelin-altın-bangles5

Altında modaya uygun süslü gelin altın bilezik, her yaştan kadına uygun yeni bir stil. Bu bilekliği giymek, her kıyafeti güzel ve daha adil bir görünüm vererek mükemmelleştirecektir. Altından yapılmış olan bu bileklik tümüyle kolayca takılabilir. Bu, herhangi bir fırsat için kadınlar tarafından giyilebilen hafif ağırlıklı ve kolay giyilebilir bir özelliktir..

6. kırmızı ve yeşil emaye günlük giyim altın bilezik:

kırmızı-yeşil-emaye-günlük giyim-altın-bangles6

Kırmızı ve yeşil renkte olan Emaye bileklik, günlük hayatınızda günlük hayatınızda büyülü bir fark yaratan modaya uygun bir dokunuş olacaktır. Bu sofistike çiftin basit zarafeti, tasarımın kendi özelliklerini açıkladığı için herhangi bir açıklamaya ihtiyaç duymayacaktır..

7. Taş Çivili Mayur Tavuskuşu Altın Bileklik:

Taş çivili-mayur-tavuskuşu-altın-bangle7

Bu bilezikler klasik klasik tasarımda güzel gözüküyor, böylece bilekleriniz parlıyor ve bu altın bileklikle ışıl ışıl parlıyor. Çevrimiçi siteler aracılığıyla, sizi daha güzel kılan bu bilekliği alabilirsiniz. Tavus kuşu tasarımları, kullanıcının tercihine bağlı olarak seçilebilen tek bileklik ve kada bilekliği olarak mevcuttur. Tüm tasarımlarda taş çivili tasarım, tüm insanlar tarafından beğenilen en harika tasarımlardı..

8. Altın Kaplama İkiz Peacock Tasarım Kada:

altın kaplama-ikiz-tavuskuşu-tasarım-kada8

Bu altın kaplamalı ikiz tavus kuşu tasarımlı kada bileklik, son derece parlak altın yüzüklerle oluşturulabilir ve üç sıra inci, çekici ve parlaktır. Bu tavuskuşu bilekliği en yakın kişiye şık ve modaya uygun bir hediye için harika bir seçim. Altın ve inciden yapılmış bu bileklik, kadınları giyerek kadına ve zarif bir görünüm kazandıracak, böylece diğer koleksiyonlardan daha şık bir görünüm kazandıracak..

9. Tasarımcı Halat Ofisleri Aşınma Bilezik:

Tasarımcı halatlı ofisleri giyim-bangles9

Bugün, Hintli kadınlar, özellikle altından yapılmış olan yeni bilezik trendlerini giyince çok çılgınlardı. Kadinlar, özellikle çalisan kisi çalisan kisiler de, modaya uygun bir moda olan bu bileziklere sahip olmayı tercih ederler. Böyle insanlar için, bu tasarımcı halat ofis aşınma bilezik basit antika koleksiyonundan yapılan tasarım ile onları rahatsız etmeyecek gibi apt seçim olacaktır.

10. Maroon Emaye Kada Bilekliği:

bordo emaye kada-bangle10

Altın bilezikler, farklı heyecan verici şekiller ve tasarımlarda bulunur ve hepsinin arasında, maroon rengi taşlarla süslenmiş, rengârenk renk taşlarıyla süslenmiş olan maun emaye kada bilezikler, zarif kıyafetler ve gelin kıyafeti için en iyi takım elbiseleri ve sari gibi fonksiyonel kıyafetler giyer. Kada, normal bileziklerle karşılaştırıldığında daha geniş genişliğe sahip geleneksel bir Hint tasarımdır. Yaprak şeklindeki taş işi, ona bakan insanlara etki eden ekstra bir lezzet katmaktadır..

11. Antik Altın Bileklik:

antik altın bangle11

Antika mücevher, tasarımı 50 yaşında olan; Onlar gerçek hazineler olarak adlandırılır ve diğerlerinden daha değerlidirler. Hayatın her kesimine şık bir görünüm kazandırır. Bileklik ışıltılı bir antika görünüm vermek için düzgünce düzenlenmiş üç farklı büyüklükteki altın toplara sahiptir. Antika süs eşyaları ve geleneksel kıyafetler ile daha etkili bir görünüme sahip olacak.

12. Geleneksel Altın Bengalce Bileklik:

Geleneksel-altın-bengali-bangle12

Bengalce bileklik sonunda kırmızı boncuklar ile bir geleneğin sembolüdür. Bu bilezikler Bengali gelin tarafından evlilik günlerinde eski günlerde giyilir. Bileziklerde bulunan bu heykeller, yaşamın her yönüyle açık. Merkezde yarım kesim vardır, bu sayede maliyet etkin ve rahattır..

13. Ruble ile çivili Bileklik:

bilezik çivili-ile-rubies13

Üstte çiçek desenli gömme yakut olan bileklik benzersiz bir tarza sahiptir. Herkese açık ve süslü bir mücevher parçası olan altın oyukların ince finişi ile üstün kaliteli ve şık bir görünüme sahiptir. “Ateş gibi yanan” yıldönümü hediyesi olarak sunmak en iyisidir.

14. Altın AD Taş Bilezik:

Altın-ad-taş-bangles14

AD taş bilezikleri, ortada gömülü pembe renkli taşlı her iki tarafa yerleştirilmiş iki sıra elmas taşı olan ve bu üç sıra küçük altın şeritle birbirine bağlanan şık bir görünüme sahiptir. Daha moda ve geleneksel kıyafetlerden modaya uygun kıyafetlere kadar her türlü kıyafetle giyilebilir..

15. Altın Kappu Stil Bilezikler:

altın kappu tarzı-bangles15

Kappu, Güney Hindistan'ın, Zamindarların ve köydeki önemli kişilerin geleneksel haysiyetleridir. Görkemli bir görünüm veren bir aslan şekilli tokaya sahiptir ve bükülmemesi için yeterince zor olduğu için yarı kesilmiştir, parlak metal güney Hindistan'ın geleneksel sari'leriyle elit bir görünüm verir..

16. Lakshmi Motif Tasarımı ile Altın Tek Antika:

altın tek antik-with-Lakshmi-motif design16

En çok talep gören bileziklerden biri antik bileziktir. Yetenekli zanaatkârlar tarafından geleneksel desenlerin bazılarını bulmak oldukça nadirdir. Bu bileklik tasarımı ayarlanabilir ve bilekliğin merkezinde, Lakshmi motifi bulunur. Eski günlerde, bu Lakshmi motifinin onları ev sahibi insanlar için çok para kazandıracak bir umut vardı.

17. elmas altın bilezik:

elmas-altın-bangles17

Bilezikler farklı tasarım ve desenlerde bulunur. Diğer tasarımın yanı sıra bu elmas altın bilezikler heyecan verici şekillerde mevcuttur. Altın bilezikler kadınlar tarafından düğün törenleri ve diğer işlevler sırasında yaygın olarak giyilir. Bu bileklik tasarımı modern bir görünüm kazandıran gümüş renkle dekore edilebilir ve emaye edilebilir.

Daha fazla gör: Kadınlar için Gümüş Bilezik

18. Çiçek Bileklik Tasarımı:

altın çiçek-bilezik-design18

Bazı bilezikler elmas, yakut ve topaz gibi yarı değerli taşlarla süslenmiştir. Bu altın çiçek bileklik tasarımı, genç kızların moda ve moda görünümleri nedeniyle yaygın olarak giyilebilir. Bu tasarım, eşit kenarlı yedi çiçek koleksiyonundan oluşur. Yıpranmış basit tasarım bilekliği ile ilgileniyorsanız, bu bilekliğin koleksiyonlarınız için mükemmel bir eşleşme olduğundan emin olun..

19. Çince Geleneksel Bileklik Tasarımı:

Geleneksel-bilezik-tasarım-of-chinese19

Geleneksel stil bileklik modelleri moda arenasından asla solmaz. İki tür geleneksel bilezik var. Ayrıca zümrüt ve yakut gibi değerli taşlar da içerir. Kadınların çoğu, bu geleneksel bilekliği farklı renk kıyafetlerine uygun olarak giymeyi tercih ediyor. Çince metinli bu geleneksel Çince bileklik, bilekliğin dışına yazılmalıdır. Bu düğün koleksiyonu için mükemmel bir hediye.

20. Düğün Koleksiyonu:

düğün-altın-collection20

Bileziklerin takılması Hindistan boyunca canlı bir gelenek olmaya devam ediyor. Her bir bileklik kendi önemini korur. Bu düğün koleksiyonu bilekliği kalın tasarıma sahip tasarlanabilir ve bilekliğin üst kısmı daha yakın bir tasarıma sahiptir ve tamamen eşsiz ve geleneğe sahip bir görünüm kazandıran altın malzeme ile tasarlanmıştır..

21. Temizle Beyaz Zirkonya Kristal Bileklik:

açık beyaz-zirkonyum-kristal-bangle21

Berrak beyaz zirkon kristal bileklik, en çok yıpranan parti için kullanılacak olan en güzel olanıdır; Altın bilezik tasarımı bu tür sarees ve salwar ile eşleştirmek için doğal olarak moda olanıdır. Bu son altın bilezik tasarımı, farklı durumlarda kullanılabilen farklı olanlardır. Bu bileklik cam bileziklerin bir kombinasyonu ile giyildiğinde, çekici görünüyor.

22. Kelebek Tasarımı ile Golf Bilezikler:

golf bilezikler-ile-kelebek-design22

Kelebek tasarımlı altın bilezikler genellikle yıpranan yeni bir şeydir, bu tür bileklikler kelebek seven kızları cezbetmektedir. Normal altın bilezik tasarımı eski stil, ama şimdi genç insanlar kelebek tasarımları gibi farklı altın bilezik stilleri giymek için kullanılır.

23. pembe taş fırıldak bileklik:

pembe-taş-cartwheel-bangle23

Bileklik, pembe taşlı çivili üç dairesel tekerlek şeklindeki tasarıma sahiptir ve günlük giyilebilir ve günlük kullanıma uygun, sade ve şık bir görünüme sahiptir. Üç farklı boyutta taş, elinizde hoş bir görünüm ve his yaratır..

24. Aşk Bileklik Tasarımı:

Aşk-bilezik-design24

Bu bileklik koleksiyonu basit sari ve diğer modern tasarımlar için uygundur. Bunlar, diğer tasarımlarla karşılaştırıldığında zarif tasarımlar ve lüks görünümlüdür. Bu, zanaatkârın yeteneğini sergilemenin yanında giydiği kişiye kraliyet ve klasik bir görünüm verecektir. Bu bileklik iki renk taşla dekore edilmiş ve bir bilezik modeli gibi. Bunun, sevimli insanlar için mükemmel bir hediye olduğundan emin olun..

Daha fazla gör: Bileklik Bileklik Tasarımları

25. cennet bilezik kraliçesi:

kraliçe-of-heaven-bangles25

Cennet kıvrımının bu kraliçesi, kızların ve kadınların, diğer kızlardan çok güzel görünmesini isteyenlere özel olarak yapılmıştır. Bu yıldönümü, doğum günü veya herhangi bir düğün teklifi için mükemmel bir hediye. Bunlar, en iyi bilekliği seçmek için birçok seçenek, şekil ve boyutta mevcuttur..

Altın süslemeler, güzelliği ve zarafetini vurgulamak için kadınlar tarafından giyilir. Bileziklerin takılması, Hindistan genelinde canlı bir gelenek olmaya devam ediyor. Antik çağlardan bugüne kadar, bileziklerin önemi Hint kültürleri ve gelenekleri içinde kök salmıştı. Günümüzde modaya uygun teknoloji, altın bilezik tasarımını da online olarak satın almayı mümkün kılmıştır. Bu nedenle, en sevdiğiniz ile sevdiğiniz birini şaşırtmaktan gurur duyuyorsanız, çevrimiçi alışverişe çıkın ve herkes için alınmayı bekleyen bir parça olacak. Bugün, ve özellikle ilk defa gittiğinizde. Sevdiklerinizin yardımını almayı unutmayın, böylece sizin için çok özel olacak% 100 benzersiz bir ürün elde edebilirsiniz..

Ancak, son altın bilezik tasarımları için online alışveriş yaparken, altın ve elmas mücevherler için gerekli olan tüm sertifikaları ve işaretleri kontrol etmeyi unutmayın. Eğer elmas taşlı bir altın bileklik alırsanız, altınsa ve saflık kanıtı olan BIS 916 Hallmark ile birlikte elmas için de sertifikasyon almaya çalışın..

Bunlar sadece bir kadının güzelliğini geliştirmek için değil, aynı zamanda bilekliği süsleyen basit aksesuarlardan daha fazlasıdır..

Görüntüler Kaynak: 2, 14.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

47 − 44 =