Blog

Halhal yeni doğmuş bir bebeğe verebileceğiniz en iyi müzikal armağandır. Bebek duşu zamanında, iyi bir şans hediye olarak, bebeğin doğumunda veya sadece beklerken karınıza romantik olarak hediye edilir. Birkaç on yıldan beri yeni doğan bebeğe hediyelik eşya hediye etmek eski bir gelenek. Ama bebek yürümeyi öğrendiğinde bazı hediyelik bileklikler, bu yüzden ev her zaman jingle ile doldurulurdu..

bebek anklets

Bebek Kız ve Erkek için Halhal:

Herkesin kalbini dolduran moda bebek halhallerine bir göz atalım..

1. Basit Bebek Halhal:

Basit-bebek-anklets1

İster basit ister dekoratif olsun, sevimli bir bebek. Bu basit bebek halhal onunla hiçbir dekoratif asma, hala büyüleyici görünüyor. Gümüş halhal çift yüzük ve sonunda bir çift jingle ile yapılır.

2. Gümüş Emaye Halhal:

gümüş emaye anklets2

Bebekler için bu güzel bileklik modaya yön veriyor. Gümüş ve emaye taşlarla yapılır. Taşların hoş renkleri gerçekten bebek tarafından giyildiğinde birinin kalbini çalabilir. Halinin ucunda, bacak hareket ettiğinde müzik çalan jinglelar vardır..

3. Gümüş Toka Zincir Halhal:

gümüş toka zincir-anklets3

Toka zincirleri olan gümüş bileklikler yeni yürümeye başlayan çocuklar için harika bir hediye olurdu. Bu tip halhaller, ana gümüş zincirin altına asılan birkaç sevimli yay zincirine sahip tek bir gümüş zinciridir. Sonunda, halhaller daha çekici hale getirmek için müzikal jinglelara sahipler..

4. Kırmızı Çiçek Tasarım Halhal:

Kırmızı-çiçek-tasarım-anklets4

Bu tip halhaller karı koca arasındaki sevgiyi ifade eder. Halhallar altından yapılmıştır ve çiçek taşlar buna eklenmiştir. Bu tür romantik halhal, kocası tarafından sevgilisini sevgisini göstermek için hamileliği sırasında sevgi dolu karısına hediye edilir..

Daha Fazla: Gelin Halhal Tasarımları

5. Jingle Bell Halhal:

cingıl-çan anklet5

Bu çocuk için başka bir basit bebek halhal. Bilek bileziği, belirli mesafelerde asılı duran birkaç jingle sahip bir yay zincirinin muhteşem bir birleşimi. Bu halhal bundan dolayı jingle bell bilekliği olarak adlandırılır. Böyle halhal iyi şanslar hediye olarak erkek bebeklere hediye edilir.

6. Bebek Köle Halhal:

bebek-köle-anklet6

Bu kızlar için bebek halhal benzersiz bir tasarımdır. Ayak bileği parmağı olarak bilinir, ayak bileğinin parmağı orta haline kadar gerilir. Bazıları da orta parmak için küçük bir halka tutuyor. Ayrıca zincir tipi spiral tasarım ortada küçük bir elmas ve sonunda bir jingle ile kullanılır. Böyle bir desen sevimli minik ayaklara sandal tipi tasarım verir.

Daha Fazla: Kadınlar için Tasarımcı Halhal

7. Kelebek Halhal:

kelebek-anklet7

Kelebek, halhallere yeni ve ilginç bir görünüm kazandırır. Ve ayaklar yeni yürümeye başlayan bir çocuktan oluşuyorsa, bu bir zarafet yüksekliği getirir. Bu basit görünümlü halkaya sonunda güzel kelebekler ve bir jingle eklenir. Pembe mercan taşlarından kelebek iken halhal zinciri altından yapılır.

8. Panchdhatu Basit Halhal:

panchdhatu-basit-anklets8

Bebeğe bir halhal hediye etmek özel bir fırsattır. Böylece hediye de özel olmalı. İşte benzersiz bir halhal. Panchdhatu'dan yapılmış, beş metal karışımı anlamına gelir, bu bileklik bebeğin hayatında iyi sağlık, servet, refah ve denge getiriyor. Bazı mesafelere bağlı birkaç jingle ile basit bir halhal.

Daha Fazla: Basit Halhal Tasarımları

9. Köpüklü Gümüş Halhal:

köpüklü-gümüş-anklet9

Bu ışıltılı bileklik gümüşten yapılmış. Ancak gümüş ve altından da yapılabilir. Bu keyifli halhal, aşağıda asılı olan kelebek, fiyonk, papatya çiçeği, ejderha sineklerinden oluşur. Ayrıca halkaya birkaç hayvan şekli de ekleyebilirsiniz.

Ebeveynler ve büyükanne ve büyükbabalar bugünlerde yeni doğan bebek için özel olarak daha fazla mücevher satın alıyorlar. Ayrıca, bebek hem de iyi şanslar için yetenekli olarak Hint pazarında mevcut özel bebek halhal bilezik setleri vardır.

Görüntüler Kaynak: m, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 9