Blog

Moda endüstrisindeki değişim ile kuyumculuk sektöründe kolyeler konusunda da bir değişim yaşandı. Ağır altın kolyeler artık tasarımcı elbiseleri süslemek için açık uzun kolyeyle değiştirildi. Yapıldıkları malzeme ya altın ya da gümüş ya da boncuklar, zincirler, alaşımlar, inciler vb..

Basit-ve-geleneksel-uzun kolyeler

Maharajas kraliyet kolyelerinden esinlenen uzun kolyenin, devam etmek için kendi çekicilikleri vardır. Kadınların boynunu kadınsı ve narin bir görünüme kavuşturuyorlar..

Uzun Kolye Mücevher Tasarımları:

Kızlar ve kadınlar için zincirlerle güzel ve son uzun kolyeler tasarımlarına bir göz atalım..

1. Ok Tasarımı Uzun Kolye Zinciri:

ok-tasarım-uzun necklace1

Bir ok tasarımına sahip uzun bir kolye, düşmanlarınıza bir savaşçı gözüyle bakmak için çarpıcı görünüyor. Zincir basit alaşımdan yapılmıştır ve ok kolye gümüş renginde metalden yapılmıştır. Okun tasarımı, korumayı ve kötülüğe veya negatiflere karşı savaşmayı sembolize eder. Ayrıca yönü temsil eder. Gece çıkışları için sıra dışı bir görünüm verir..

2. Takılar ile Uzun Kolye:

Uzun kolye-ile-charms2

Birkaç takılar ile uzun bir kolye tasarımı, sıradanlara benzersiz bir görünüm kazandırır. Zincir bronzla yapılır ve alaşım halkaları ve ovaller fındık güzelliğine katkıda bulunur. Büyük boncuklar ayrıca statik bir görünüm verir. Uzun kolyenin kahverengi rengi de uzun eteğe iyi bir görünüm kazandırır. Kolyenin bu tasarımı barış, zenginlik ve sadakat sembolize ediyor.

3. Altın ve İnci Uzun Kolye:

altın ve inci uzun necklace3

Altın ağ ile yapılmış bir çiçek ile bir inci uzun kolye tasarımı fab ve etnik giyim veya tasarımcı elbise için eğiliminde görünüyor. Kolye altın parlak bir çiçek ile bağlı beş deniz incileri ile yapılır. Tasarım cömertlik, saflık, sadakat ve bütünlüğü temsil eder. Fonksiyonlar, bayram ve dini işlevler üzerinde yaygın olarak sürdürülür..

Yay ile 4. Uzun Gümüş Kolye:

gümüş uzun kolye-ile-bow4

Gümüşle yapılmış bir tasarımcı ama şehvetli uzun kolye, bugünlerde oldukça moda. Birbirinden farklı gümüş zincirler, bahar ve zincir tasarımı ile birbirine bağlanmıştır. En içteki zincir de gümüş incilerle süslenmiştir. Keskinliğine eklemek için zincirlere küçük bir gümüş yay sabitlenmiştir. Kolye, kişiliğinize partilerinde ve hatta diskolarda ve gece çıkışlarında farklı ve şık bir görünüm verir..

5. Basit Kalp Uzun Kolye Gümüş:

gümüş kalp-uzun necklace5

Uzun bir kolye kolye, kot pantolon, kapri vb. Gibi sıradışı ve çarpıcı görünmenizi sağlar. Çelik gümüş kolye, gümüş boncuklar ile yapılır ve son olarak büyük bir yuvarlak boncuk ile bağlanır. Sonunda daha çekici hale getirmek için zincire sabitlenmiş bir kristal beyaz taşlı gümüş kalp kolye. Tasarım derin sevgi, saflık ve gerçeği simgeliyor.

Altında 6. Tasarımcı Yılan Tasarım Uzun Kolye:

yılan tasarım uzun necklace6

Altın ışık bir şey giymek istiyorum! Farklı bir tasarıma sahip altın bir uzun kolye, tasarımcı elbiseleri üzerinde özellikle plazonun üzerinde sofistike görünüyor. Altın zincir, yay tasarımıyla yapılmıştır ve bir yılan tasarımıyla yapılmış bir kolye ile bağlanmıştır. Bir ağaç dalına tırmanan bir yılan görünümü verir. Tasarım, yeniden doğuş, bereket, ahlaksızlık, dönüşüm ve iyileştirme gücü demektir..

7. Gençler için Tavuskuşu Zinciri Uzun Kolye:

tavus zincirli uzun necklace7

Uzun zincirli bir kolye, bir tavus kuşu Kolye yardımıyla renkli ve büyüleyici hale getirilir. Uzun zincir, gümüş ve bir zümrüt ile yapılır ve renkli zümrütlerle çivili bir kolye takılır. Kolye tüylerinin güzelliğini eklemek için ona eklenir. Tasarım telif, vizyon, koruma ve rehberliği sembolize eder.

8. Kadınlar için Altın ve Gümüş Kanat Uzun Kolye:

altın-gümüş-kanatlar-uzun necklace8

Düzenli kullanım için giymek anlamlı bir şey mi arıyorsunuz! Kanatlı bir kolye ile uzun bir zincir kolye ilahi bir görünüm kazandırır. Basit gümüş zincir iki kanala bağlanır. Biri altın, diğeri ise gümüşten oluşur. Kolye, melek kanatlarının bir görünümünü verir. Biri iyiyi ve diğer kötüyü tarif ediyor. Tasarım, bir insanın iki tarafını göstermektedir. İyi ve kötü. Bu tasarım düzenli kullanım için veya belirli günlerde çıkışlar ve ofisler içindir..

9. İnci ve Uzun Kristal Boncuklu Kolye:

kristal boncuk ve inci-necklace9

Publar, diskolar, ofisler veya gece dışarıda giyilecek bir şey mi arıyorsunuz? Hoş bir görünüm için beyaz renkli boncuklu kolyeye bir göz atın. Kolye dize, deniz incileri ve beyaz renkli kristal boncuklarla doldurulur. Muhteşem tasarımına eklemek için oval şekilli beyaz tılsımlar eklenmiştir. Tasarım, sıradanlar ve formüller üzerinde harika görünüyor. Tasarım saflığı, hakikati, huzuru ve huzuru simgeliyor.

Kızlar için 10. Boncuk Uzun Kolye Tasarımı:

Boncuk uzun necklace10

Uzun boncuklu kolye takıldığında basit ama şık bir kişilik kolayca bulunabilir. Kolye, çift iplikçiklerde orta büyüklükteki gök mavisi boncukları ile yapılır. Tasarım, kot pantolon, kapri ve uzun etekler gibi gündelik kıyafetlerde harika görünüyor. Plaj partileri veya plajlarda tatil için mükemmel bir eştir. Barış, mutluluk, kadınlık vb..

Daha Fazla: Basit İnci Kolyeler

11. Gümüş Uzun Zincir Kolye:

gümüş zincir uzun necklace11

Partiler veya temalı piknikler için sıradan bir korkak bir görünüm istiyorum! Tasarım gümüş üç zincirden oluşuyor ve sonunda üç büyük kilit zinciri ile birleştirildi. Uzun zincirli bir kolye olduğu için denizci bir görünüm verir. Tasarım özgürlüğü, ifadeyi ve özgürlüğü temsil eder..

Düğün için 12. Uzun Altın Kolye Seti:

altın uzun kolye-set12

Festivaller ve evlilik işlevleri için geleneksel bir görünüm elde etmek ister! Zincire eklenen bir mango çekicilik tasarımı ile altın uzun bir kolye set deneyin. Kolyenin, zümrütlerle süslenmiş bir mango tasarımına eklenmiş beş altın ipi vardır. Bir set yapmak için iki eşleşen küpesi var. Tasarımcı sarees ve tasarımcı lehengas üzerinde çekici görünüyor.

13. Kilit ve Anahtar Gümüş Uzun Kolye:

kilitlemek-ve-anahtar-uzun necklace13

Partiler veya düzenli kıyafetler için şık bir görünüm ister! Clumsy lock ve Key uzun kolye, giyebileceğiniz yendi. Tasarım, uzun bir gümüş zincir ve büyük siyah bir elmas ile bir kalp kilidi ile anahtar ile yapılır. Sevgi, duygusallık, bakım ve korumayı temsil eder. Derin sevginizi ifade etmek için sevgilinize özel günler için en iyi hediye olabilir.

14. Mercan Uzun Kolye Tasarımı:

mercan-uzun necklace14

Yazları için eşsiz bir şey giymek ister. Mercan boncukları ile yapılmış uzun boncuklu bir kolye deneyin ve sonunda büyüleyici bir görünüm vermek için bir püskül verilir. Deniz mavisi mercan boncuklarının kullanılması, plajlarda ve aynı zamanda düzenli kullanım için giymeyi çok kolaylaştırır. Tasarım, geçici olarak şaşırtıcı. Tasarım, güç ve prestij sembolüdür.

15. Antik Uzun Kelebek Kolye:

Uzun kelebek-necklace15

Bir kelebek kolye ile korkak ama şık bir rhinestones tasarımı etnik giyim ve tasarımcı giyer kalp kapma görünüyor. Uzun kolye kolyesine renkli taşlarla süslenmiş bir kelebek kolye ile renkli bir doku verilir. Kolye, kullanıcıya özgürlük, değişim, neşe, yeniden doğuş gibi duygularını temsil eden etnik bir görünüm kazandırıyor..

Daha Fazla: Kadınlar için Büyük Kolyeler

16. Yazı Uzun Kolye Gül Altın:

yazı-uzun necklace16

Kişisel bir şey hediye etmek ya da aşkına ifade etmek ister! Bir isim veya yazı kolye ile altın uzun bir kolye deneyin. Kolye altınla yapılır ve bir kolye, bir isim veya ifade edilecek bir duygu oluşturan eğrilerle tasarlanmıştır. Tasarım, düzenli kullanım veya partiler ve ofisler için özel bir kişi için şehvetli bir hediye olabilir..

Altın: 17. Dalga Kolye Uzun Kolye:

dalga askılı uzun necklace17

Popüler hale gelen yeni ve modaya uygun bir tasarım, üçlü dalga kolye tasarımıdır. Altın uzun kolye kolye merkezinde bir elmas telleri ile çevrelenmiş bir deniz yeşili taş ile tasarlanan ve sonunda bir altın iplikçik. Deniz kıyılarında, plajlarda ve partilerde geziler için kot pantolon ve uzun etekler üzerine muhteşem bir görünüm verir. Tasarım gücü, gücü, oyunculuğu, saflığı ve sadakati temsil eder..

18. Disney Temalı Uzun Kolye:

Disney temalı-uzun necklace18

Kızınıza Disney karakterleriyle ilgili bir hediye vermek ister! Bir Disney karakteriyle uzun bir kolye kolye alın bir barbie, deniz kızı, külkedisi, vb. Söyleyin. Zincir gümüş ile oluşturulmuştur ve karakterlerle bir madalyon kolye takılmıştır. Temalı partiler, çocuklar için doğum günü partisi ya da diğer işlevler için barbie elbiseler üzerinde beceriksiz bir görünüm verir. Tasarımlar ayrıca kolejlerde gençler tarafından taşınır.

19. Güney Hindistan Tapınağı Uzun Kolye Tasarımı:

güney hindistan-uzun kolye-design19

Güney Hindistan'ın mücevher tasarımlarından esinlenerek altın uzun bir kolye tasarımı kullanıldığı zaman antik bir görünüm gözlenir. Uzun kolye altın boncuklar, altın sikke tasarımı ve Tanrıça Lakshmi'nin kabartmalı görüntüsü ile kırmızı ve yeşil zümrütlerle yapılmış bir kolye. Evlilik ya da geleneksel dini işlevler için en uygunudur. Ağır Kanjivaram sarees taşırken şık görünüyor.

Daha Fazla: Küçük Altın Kolye

20. Küçük ve Basit Üçgen Uzun Kolye:

üçgen uzun necklace20

Basit bir üçgen kolye ile uzun bir kolye taktığınızda basit ama sofistike bir sınıf görünümü benimsenebilir. Tasarım altın, gümüş veya metalik zincirle yapılmış ve üzerine üçgen şekilli siyah bir kolye takılmıştır. Günlük kullanımda veya ofisler, partiler vb. İçin geçici olarak taşınır. Tasarım, oğul, baba ve kutsal ruhun Kutsal Üçlemesi'ni ifade eder. Saflığı, gerçekliği ve pozitifliği sembolize eder..

Uzun kolyeler, kullanıcı için modaya göre benzersiz bir simge vermiştir. Tasarımlar artık sadece Amerika ve İngiltere'de değil, aynı zamanda Asya ülkelerinde de görülüyor. Sadece kızlar ve bayanlar arasında moda değil, aynı zamanda benzersiz ve cesur bir görünüme sahip olmak isteyen erkekler de giyilir.

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

55 + = 60