Blog

Bir ilişki birkaç ay öncesinden bile önce, ilişkinin sürüp sürmeyeceğini gösteren hemen işaretler vardır. Mutlu çiftler elleri daha sık tutmaya, birlikte vakit geçirmeye ve diğer günü aydınlatmak için küçük şeyler yapmaya eğilimlidir. İlişkinizi geliştirmek için yapabileceğiniz en kolay şeylerden biri, erkek arkadaşınıza günaydın metinleri göndermektir. Hala onunla ilgilendiğinizi göstermek ve sevginizi göstermek için basit bir yoldur..

Her kişi kendi rutininde bir sürpriz ya da mola veriyor. Bu mesajları her sabah göndermek yerine, erkek arkadaşınıza ani bir mesaj vermek için sabahları ayırın. Sürpriz, heyecan yaratmaya ve yüzüne bir gülümseme getirmeye yardımcı olur. Her sabah bir mesaj gönderirseniz, sıkıcı ve rutin hale gelebilir. Günaydın mesajları, rastgele gönderildiklerinde en iyi şekilde çalışır, çünkü günlerini okumak için zaman ayırma olasılığı daha yüksektir.

1.Bu sabah uyandığımda, caddede el ele yürüyen yaşlı bir çift gördüm. Aşkın zor olması gerekmez. Bazen, sadece basit ve harika bir şey.

morning12

Bu sevimli mesaj, uzun bir süredir ilişkide olan çiftler için iyi çalışır. Erkek arkadaşınızın yavaş yavaş uzun vadede birlikte olduğunuz hakkında düşünmeye başlamasına yardımcı olur.

2.Gülümsemeyi paylaşmak, gününüze doğru yola çıkmanın en kolay yoludur. İşte sizin için bir gülümseme, böylece bir günü olabildiğince mükemmel yapabilirsiniz..

Bir gülümseme böyle basit bir eylemdir, ancak etrafındaki herkesin gününü aydınlatır. Erkek arkadaşınızın gününü aydınlatan birkaç dakika geçirin.

3.Her sabah seninle birlikte sevinç için zıplamayı bırakıyor. Sizden önce sabahları sıkıcı olmak yerine, hayat artık sevgi ve enerji ile dolu. İyi günler!

morning14

Bu, erkek arkadaşınızın hayatınızı ne kadar değiştirdiğini küçük bir hatırlatma olarak çalışır.

4.Her gece uyumaya gidemem çünkü akşamları seni düşünerek geçiriyorum. Seninle tekrar gelebilmek için sabahı bekleyemem..

Güçlü ilişkiler güvene dayanır, ama aynı zamanda güçlü bağlara da sahipler. Ona önemli olduğunu ve ilişkinizin daha da yakınlaşmasına yardımcı olduğunu hatırlatın.

5.Sesini duyduğunda, bir resmini gör ya da elini tut tutmaz, günün bana atabileceği herhangi bir sıkıntıyla yüzleşmeye hazırım..

Erkek arkadaşın hayatının bir parçası, bu yüzden ona önemli olduğunu göstermelisin. Sabahın erken saatlerinde ona bütün gününü nasıl değiştirdiğini anlatmak iyi bir başlangıç ​​yapmasına yardımcı olur..

6.Çalar saat gitti ve kalktım. Başka bir şey düşünmeden önce kalbimin kapısını çalıyordun..

Sabah ilk düşüncenizin olduğunu bilsin..

7.Güzel, sana ihtiyacım var sabahları kahve ya da nefes almak için havaya ihtiyacım var. Düşünceleriniz beni dünyadaki her şeyden daha çok heyecanlandırıyor.

# 6 gibi, bu günaydın mesajı, erkek arkadaşınızın her zaman ilk düşüncenizin olduğunu göstermeye yardımcı olur.

8.Sabah güneşin doğuşları, herkesin sahip oldukları her şey için minnettar olma zamanıdır. Tanıdığım en tatlı insanla birlikte olduğum için minnettarım..

Aşırı derecede duygusal olmasına rağmen, bu bir ortak için sevginizi ifade etmenin bir yoludur.

9.Bugün, bu sabah penceremde cıvıl cıvıl bir kuş duydum. En çok sevdiğim ve günaydın tebrikünü veren birine gitmesini söyledim. Kuşları merhaba diye duydun mu??

morning15

Erkek arkadaşına günaydın demek için tatlı bir yoldan, bu mesajın lütfen.

10.Her gün, seninle olmanın getirdiği heyecanla başka mutlu bir güne başlıyorum. Geceleri, düşüncelerin kalbime kazınmış.

Hiçbir şey günaydın, sevdiklerinize ne kadar şey ifade ettiklerini bildirmekten daha iyi olmaz diyor.

11.Her geçen gün seni daha çok sevmeme sebep oluyor. Bu duygular, her gün benim için ne kadar kastettiğinizi öğrendiğimde oluşur. Sabahları, hayallerimin karşısındaki güzel görüntülerin yüzünden uyanmak istemiyorum..

İşler ciddileşiyor mu? Erkek arkadaşını ne kadar sevdiğini ifade etmenin bir yoluna ihtiyacınız varsa, bu günaydın metni harikalar yaratabilir.

12.Parlayan yıldızlara veda etme ve sabah güneşini selamlamanın zamanı geldi. Benim için gülümse ve günün tadını çıkar..

morning11

Şiirsel bir tebrik için bu mesajı kullan..

13.İşte bu günün senin kadar harika olduğunu umuyoruz.

Bu mesaj basit olabilir, ancak erkek arkadaşınızın gününü aydınlatmak ve hemen sizi düşünmesini sağlamanın hızlı bir yoludur..

14.Aşkınız sabah güneşi gibi hayatımı aydınlatıyor ve sesiniz kuşların cıvıltısından daha güzel. Gördüğüm her şey beni hatırlatıyor ve bende sensiz bir hayat yaşayabileceğimi hayal bile edemedim..

morning13

İşler ciddileşirse, buna benzer olan günaydın metin mesajlarını kullanmaya başlayabilirsiniz..

15.Her sabah bir nimettir ve daha iyi bir gün için umut sunar. Bu sabah işleri daha iyi hale getirmek için yeni bir fırsat olarak kullanalım.

morning10

Kısa bir süre önce bir erkek arkadaşınızla kavga veya tartışma geçirdiyseniz, bu bir ateşkes ve uzlaşma başlatmak için iyi bir mesaj olabilir..

16.Ayağa kalk, dişlerini fırçala, saçlarını tara ve elbise al. Ama aşk, seni seven bir insanı düşünmeyi unutmuş muydun? Seni düşünüyorum.

Bu mesaj, erkek arkadaşınızın yüzüne bir gülümseme getirmenize ve zihninizin mutlu düşüncelerine dönmesine yardımcı olur..

17.“Günaydın” ile tebrik etmek, merhaba demenin başka bir yolundan daha fazlasıdır. Uyandığım an seni düşündüğümü sevgiyle söylemenin bir yolu..

Tamamen dürüst olun ve sizden gelen her mesajın düşünceleriniz üzerinde olduğuna dair bir işaret olduğunu bilmesine izin verin..

18.Sabahları bir görüşme ya da mesajla sona ererken, sizler de düşüncelerinizi uyandırmak için harcanan harçlar. Günün hangi saati olursa olsun, aklımda her zaman düşüncelerim var..

morning9

Erkek arkadaşını gülümsetmenin kesin bir yolunu istersen, ona bu mesajı yolla..

19.Aşk kuşları seni ne kadar sevdiğimi bilmeli, çünkü bu sabah penceremden kaçıyorlar. Onlara sevgimin sözünü getirmelerini söyledim. Eğer cıvıl cıvıl bir kuş sesini duyarsan, benden olduğunu biliyorum..

Hiçbir şey sizden mesajlar ile uçan bir aşk kuşu fikrinden daha tatlı ya da tatlı değildir..

20.Aşık olmak demek asla bir erteleme düğmesi anlamına gelmez. Alarmım bittiği an, asla uyumaya gidemem, çünkü seni hemen düşünmeye başladım.

morning8

Günaydın demenin şirin ve tatlı bir yolu için bu kısa mesajı kullanmayı deneyin..

21.Seni düşündüğümde, kalbim hızla atıyor ve beni düşündüğünüzü merak ediyorum. Bu sabah benimle paylaşmak için burada olsaydın.

Erkek arkadaşından uzak olmak asla kolay değildir. Sabah saatlerinde sevgi dolu bir mesajla aklınızda olduğunu bilmesini sağlayın..

22.Sunshine sabahları gelir ve günümü aydınlatır. Güneşin sıcaklığı beni kollarında hissettiğim sıcaklığı hatırlatıyor..

Aklında sonsuza dek kalan bir aşk mesajı için, bunun gibi daha şiirsel bir mesaj kullanmayı deneyin..

23.Güneşin yükselmesi ve gelgitlerin hareket etmesi gibi, aşkım tutarlı. Bu mesajlar bana ne kadar kıymetli olduğunuzu bildirmek için.

morning7

Biraz duygusal olabilir, ama karşılığını alır..

24.Yeni bir günün başlangıcıyla birlikte daha yakın olma şansımız var..

İşte ilişki üzerinde çalıştığınızı ve daha güçlü bir bağ geliştirmek istediğinizi bilmeniz için basit bir yol..

25.Sana aşık olmak her sabah buna değer oluyor.

Birini almak için almak kolaydır. Böyle bir günaydın mesajı göndermek, erkek arkadaşınıza ona değer verdiğinizi göstermenize yardımcı olur.

26.İşte size bir mesaj. Güzel: Yüzünüzde bir gülümseme ve güzel bir günle uyanacağınızı umuyoruz.

Erkek arkadaşının onu sevdiğini bilmesini sağlamak zor olmak zorunda değil.

27.Seni düşündüğümde, ilk günlerimizin enerjisini anında heyecanlı hissediyorum ve yeniden yaşadım. Her gün sevgide yeni bir başlangıç ​​yapmak gibi..

Bazen, ilişkinin başlangıç ​​enerjisini yeniden canlandırmak zor olabilir. Erkek arkadaşın, onunla geçirdiğin her an için hala heyecanlandığını bilmesine izin ver.

28.Günaydın tatlım!

Yüzüne bir gülümseme getirmek için, her zaman uzun soluklu bir iletiye ihtiyacın yok..

29.Bugün ölseydim, huzur içinde dinlenebilirim çünkü aşkın gerçek anlamını çoktan öğrendim..

Bu mesaj erkek arkadaşının ruh eşi olduğunu ve hayatının aşkını bilmesini sağlar..

30.Sevgimizi güne başlasın ve aldığın her adımı aydınlat. İşte birlikte yaşamımıza.

Erkek arkadaşın yakın zamanda zor bir zaman geçiriyorsa, bu onun sabahını aydınlatmanın bir yoludur..

31.Tek istediğim sabah ve gece seninle olmak. Sana aşık olmak, sabahları aydınlatan ve hayallerimi canlandıran şeydir..

Tam olarak ne anlama geldiğini bilmesini sağlayın.

32.Sıradan bir gün olabilir, ama onu sıra dışı yaparsın. Seni bulmak derin deniz istiridyesinde güzel bir inci keşfetmek gibiydi. Benim için dünyanın anlamısın.

Görüntü ve akıcı kelimeler bu mesajın anlamını arttırmaya yardımcı olur ve erkek arkadaşınıza sevginizin boyutunu gösterir..

33.Tek istediğim, yatakta kalmak ve bütün gün seni tutmak..

morning5

Erkek arkadaşınızın gün boyunca onu düşündüğünüzü bilmesine izin vermek, ilişkinizi güçlendirmeniz için kolay bir yoldur.

34.Sabah, güneşler çok parlak parlarlar / Mutluyum, Bay Doğru'yu bulmuştum. Sadece senin gibi güzel bir sabah dileğiyle..

Rhyming ayette bir günaydın mesajı göndererek oyununuzu biraz hızlandırın. Bu mesaj tarzı gözünü yakalamana yardım etmeli.

35.Dün benimle yatmadığın zaman bile, rüyalarımda seni göreceğime dair bilgiyle huzurlu bir şekilde dinlendim. Bu sabah hala mutlu bir şekilde uyandım çünkü sadece bir hayal değil, gerçek olduğumu biliyorum..

Uzakta olduğunuzda, günaydın mesajları sizi birbirine yaklaştırmak için kullanılabilir. Uzun mesafe ilişkiler, ortaklar birbirleriyle sürekli iletişim halindeyken en iyi şekilde çalışır.

36.Seninle tanıştım, yaşadığım yalnızlıktan beni uyandırdı. Şimdi tek ihtiyacım olan senin yanında uyanmak ve günüm tamamlandı..

Her şimdi ve sonra, hayatın ne kadar farklı olduğunu şimdi ruh eşini karşıladığını fark edebilirsiniz. Senin için ne anlama geldiğini anladığında, ona ne kadar önem verdiğine emin ol.

37.Sen hayatımın ve ihtiyacım olanın en güzel parçasısın. Senin etrafında döndüğüm her düşünce ve benim için ne ifade ediyorsun?.

morning4

Erkek arkadaşına senin için ne ifade ettiğini söyle.

38.Sabah, seni düşünerek uyanıyorum. Geceleri benim son düşüncem sensin. Aradaki her saat beraber düşünerek geçirdi..

Nasıl hissettiğini ve senin için ne kadar anlamlı olduğunu bilmesine izin ver.

39.Her geçen gün seni daha çok sevmekten alıkoyar. Sabah uyandığım ve hayallerimi terk etmekten nefret ediyorum.

İlişkiniz ilerledikçe daha sevgi dolu mesajlar göndermeye başlayabilirsiniz..

40.Sizi sabah yanımda görmek beni gülümsedi. Senin yanında yanımda uyandığımda iyi bir gün olacağını biliyorum..

morning2

Birlikte bir gece geçirdikten sonra, geceyi birlikte geçirme konusunda ona bir düşünce göndermek, düşüncelerini size geri döndürmeye yardımcı olabilir.

41.Hayatımı, güneşin günü aydınlatabileceğinden daha fazla aydınlatıyorsun..

Doğayı kullanan görüntüler, hissettiklerinizin güzel bir resmini çizmeye yardımcı olur.

42.Günaydın tatlım. Tekrar bir araya gelene kadar bekleyemem.

Şiirsel mesajların gönderilmesi güzel olsa da, bunları her zaman kullanmanız gerekmez. Temel bir mesaj bazen duygularınızı da ifade edebilir.

43.Sabah görmediğimde, kalbimde hep yanımda olduğunuzu fark edene kadar geçici olarak üzülüyorum..

Erkek arkadaşın gittiğinde sevgi dolu bir mesaj için, bu metin harikalar yaratabilir.

44.Seninle olmak beni daha iyi bir insan yaptı. Aşkın beni daha iyi için değiştirdi ve seninle kalmaktan başka bir şey istemiyorum..

Aşık olmak bizi zarif yollarla değiştirir. Arkadaşının seni daha iyi ne kadar değiştiğini bilmesini sağla.

45.Gülüşün ve kahkaha ilk önce beni kendine çekti, ama sevgili kalbin kalmaya karar vermemi sağladı..

Onu sevdiğini bilmenin yanı sıra, geçmişle ilgili kısa anımsatmalar, birlikte hissettiğiniz heyecanı yeniden yaşamanıza yardımcı olabilir..

46.Sadece senin için düşmem için bir kalp atışı yaptı. Ayrı olmak bir imkansızlık çünkü anahtarları kalbime tutuyorsun.

Daha uzun bir süre uzak olduğunuzda, yükü taşımak zor olabilir. Erkek arkadaşının, mesafeye rağmen onu her şeyden çok sevdiğini bilmesini sağla.

47.Her sabah aşk hikayemizde farklı bir bölüm yazmak için yeni bir şans.

morning1

Yakın zamanda kavga etmiş olsaydınız, telafi zamanı geldi. Erkek arkadaşınıza, hala ilişkinize ve onunla birlikte olmaya devam ettiğinizi hatırlatın..

48.Seninle geçen her gün, neden birlikte olduğumuzu hatırlatıyor. Sana her zaman hak ettiğin gibi davranacağım: ilk aşkım ve hayatımın sevgisi gibi.

Erkek arkadaşınızın gününü aydınlatmak ve hep birlikte olmak istediğinizi hatırlatmak için basit bir mesaj.

49.Bazen aşk yeterli değildir. Güzel, her gün hayatımın her anına ihtiyacım var. Sen benim herşeyimsin.

Erkek arkadaşına, hayatındaki en önemli şey olduğunu hatırlat.

50.Birlikte olduğumuz her an, seni daha çok sevmem için yeni sebepler getiriyor. Birbirimizin kalplerinin derinliklerini keşfetmeye harcanan zamanın ve geleceğin geleceği.

Her gün, erkek arkadaşınıza sizin için ne ifade ettiği ve bu ilişkinin ne kadar önemli olduğunu hatırlatma şansınız vardır. Zaman birlikte kaybolduktan sonra kurtarılamayacak değerli bir şeydir. Her gün dolu dolu yaşa ve erkek arkadaşının hayatını aydınlatmaya çalış. Günaydın mesajını göndermenin ötesinde, gün boyunca metinleri gönderebilir, sevgi dolu bir e-posta yazabilir veya telefonla arayabilirsin. Eşsiz, özenli bir jest için, postada eski moda bir aşk mektubu göndermeyi bile deneyebilirsiniz..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

42 − 40 =