Blog

O maceracı bir adam. Aslında, erkenden yatağa gidip, güneşe çıkmadan önce uyanacak ve bir şeyler başlatacak. O kararlı ve adanmış ve her zaman öne geçmek için bakıyor, ama sadece diğer tarafta kesinlikle bir ödül varsa. Koç adamı, zamanını en ufak bir şekilde harcamak istemiyor. Onun erken-yükseliş tutumu onu hızlı bir şekilde başarmak için istediği herşeyi elde etmeye bırakıyor ve çılgınlık için bol bol yer bırakıyor. Bir çatıdan havuza atlayacak bir adam, hayal edebileceğin en vahşi dublörü yapacak adam. Ama onunla konuşmaya çalışmayın. Ne istediğini biliyor, tartışmacı ve yönlendirici tutumu sadece onun ateşli bir şekilde ortaya çıkmasına ve ne yapmaya koyulduğuna geri dönmesine neden olacak..

  106d77f0994fd4501b228a6e7ccbea26

Kadın Koç İhtiyacı Türü

Arian erkeklerinin çapkın olduğu bilinmektedir. Birileri ile flört edecekler. Eğer gerçekten çekmek istiyorsanız ve Tut Koç bir adam, sahip olmanız gereken birkaç özellik var..

İlk ve en önemlisi Koç insanına meydan okumalısın. Anlar içinde güzel görünüşüne ve büyüsüne düşen bir kadını istemez. Daha çok kovalayan oyunu oynardı. Bununla birlikte, aynı zamanda umurunda değil gibi davranan bir hanımefendi istemez. Masum ve güzel bir kadın istiyor, onun için çalışmasını ve gerçekten ayaklarını temizlemesini istiyor..

İkincisi, tüm vahşi maceralarına eşlik edebilecek bir bayana ihtiyacı var. Ve vahşi dediğimiz zaman, gerçekten bunu kastediyoruz. Arianslar her zaman hayatta ciddi bir şekilde yaralanabilecekleri anlamına gelse bile, yaşamlarında heyecan duymaya çalışıyorlar. Her şey büyük, vahşi bir zamana sahip olmakla ilgili, ve evcilleştirici ve yeni şeyler denemeye istekli olmayan biri kesinlikle dışarıda.

Son olarak, Arians'ın, tıpkı olduğu gibi, istikrarlı, güvenli ve bağımsız bir kadına ihtiyacı var. Ona bolca yer ve özgürlük kazandıracak, asla heyecan arayan kişiliğini bozmayacak bir bayana ihtiyacı var..

6c6faf46a64fce2913cd2cd4de8a5f0b

Bir İlişkide Koç

Koç bir adam hakkında emin olmak için bir şey varsa, orada flört sevgisi var. Kadınları her türden kadına severler - ve onları maceracı tutumları ile kucaklamayı ve övgüler yağdırmayı severler. Dakikalar içinde bir kadından diğerine giderler ve hatta onları aşamaz. Bu söyleniyor ki, Arians tipik olarak çok uzun süredir ilişkilerde değildir. Maceracı tavırları bir kıza çabuk sıkılır ve ilişkiyi bitirmekten korkmazlar, böylece onları bir başkasını bulmaya çalışırlar. Bu, tüm Koç erkeklerin sadece kısa süreli ilişkiler veya açık ilişkiler ile ilgilendiği anlamına gelmez. Bu sadece bir Koç erkeğini eğlendirmeniz ve her zaman ilginç şeyler tutmanız gerektiği anlamına gelir..

Eğer bir Arian'ı yakalayabiliyorsanız (ve dikkatini gerçek bir taahhüt için yeterince uzun tutabiliyorsanız), heyecan dolu dolu çok vahşi bir zaman bekleyebilirsiniz. Seni tüm egzotik maceralarına götürmeyi ve gülümsediğini görmeyi sevecek. Sağlam ve sert dış görünüşünün altında, Koç'un kadınını mutlu etmek ve bir sorun ortaya çıktığında uzlaşma sağlamak isteyen gerçekten hassas bir insan olduğunu unutmayın. Tıpkı herkes gibi, Arians mutlu bir ilişkiye sahip olmak istiyorlar - sadece kendilerine bol miktarda boş alan ve heyecan dolu heyecan duymak istiyorlar..

Yatakta Koç

Muhtemelen Koç burcundan daha iyi bir partner yoktur. Arian yatak odasında bir boğa gibidir: bolca tutku ve yatak odasında bir güç merkezi yapan güçlü, erkekçe bir tavır. Çok talepkar ve yatak odasında erotik ve garip şeyler yapmayı seviyor. Gerçekten hiçbir şey yok çok Bir Koç adam için erotik ve her zaman yeni şeyler denemek için istekli - özellikle sevgilisini yatak odasında yeni zirvelere götürmek anlamına gelirse. Kendinizi Arian'lı bir adamla bulursanız, bir şey bekleyebilirsiniz: sizi nefessiz bırakacak ciddi ve çılgın bir gece.

  7de31256e0b5e6c3f340c43fcb900f04

Koç Adamın Negatif Tarafı

Arian erkekleri her zaman haklı olduklarını düşünmeye meyillidir ve herkesin fikri gereksizdir. Bunu duymak istemiyorlar ve eğer bir şeyden konuşmaya veya fikirlerini değiştirmeye çalışırsanız büyük olasılıkla Arian'la dolu bir kulak elde edersiniz. Bu kibirli, her şeyi bilen bir tavır, muhtemelen Arian erkeğinin en büyük olumsuz özelliği ve kesinlikle çok sayıda kadın için bir sığınaktır..

Hiçbir şey için uğraşmayacaklar. Bir fikirleri olduğunda, zihnini ona koyarlar ve kimse onları durduramaz. Aşırı kibirleri gibi, Arian erkekleri de inanılmaz inatçı. Zihnini değiştirmeye bile çalışmayın, neredeyse imkansız. Ve tabi ki, bu onların bir ilişki içinde olmasına rağmen, başa çıkmalarını biraz zorlaştırıyor..

Arian erkekler sürekli olarak heyecan ve yeni bir macera peşinde. İnanılmaz derecede sıkılırlar ve her zaman fikirden fikre, heyecandan heyecanlanmaya, hatta kadından kadına atlama gibi görünürler. Heyecan bulmaya çalışırken bu dürtüsel tutum iyi olabilir, ancak ilişkilerde dürtüsellik ve hayatın diğer ciddi yönleri büyük bir sorun olabilir..

uygunluk

Koç ve İkizler: Bu muhtemelen bir Koç için mükemmel bir maç. İkiniz, hayattan kolayca sıkılmaya eğilimlidir ve bu nedenle yatak odasında ve dışında bol miktarda heyecanlı ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz..

Koç ve Yay: İkiniz de harika bir zaman geçirmek için macera ve sevgiyi arıyoruz. Kendiliğinden ve aktifsiniz ve diğer birkaç işaret yüksek hızdaki yaşam tarzlarınıza ayak uydurabiliyor. Birbirinizin etrafında olmanın ve birlikte inanılmaz zamanların tadını çıkaracaksınız..

Koç ve Aslan: Her ikisi de yeterince ilginç ama her şeyi ilginç tutacak kadar farklısınız. Farklılıklarınızla başa çıkmayı öğrenin ve uzun sürecek ateşli, tutkulu bir romantizme sahip olacaksınız..

  dccc7514e8934cbfbf177b69f2a70967

Özetle Koç Adam

O "kötü çocuk". Filmlerde gördüğünüz inatçı, kibirli, çekici, seksi ve tamamen maceracı bir adam. Onun çekiciliği sizi ona doğru çekecek, ancak kolayca onun kollarına girmesine izin vermeyecek. O kovalamayı seven ve bir kadını ayaklarından süpürmeyi seven bir adam. Büyük adam olmak istiyor ve bunu kanıtlamak için her şeyi yapacak. İlişkiden ilişkiye hiçbir şeyden yoksun gibi atlamaya eğilimli olsa da, Koç burcu bir erkeğin aşka aşık olabilmesi için hassas bir tarafı vardır - eğer onun için mükemmel kadını bulursa. Sadece şunu unutma: Koç erkekleri bağlı kalmaktan hoşlanmazlar ve sürekli macera ve yeni heyecanlar isterler. İlişkiyi heyecanla dolu tutun ve Koç'a bolca bağımsızlık verin ve bir erkeğin bu vahşi boğağını sevgisini mutlu etmek isteyen kararlı bir kocaya dönüştürmede sorun yaşamayacaksınız..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 31 = 40