Blog

Kimya, hayatınızı fiziksel, duygusal ve psikolojik düzeylerde birisiyle paylaşma arzusu yaratan bir cazibe duygusudur. Kimya, insanlar arasında paylaşılabilecek ve onları senkronize edebilecek görünmez kimyasallar olan feromonlardan geliyor. İki kişi kimyayı hissettiğinde, genellikle kalp atışlarını hissederler, vücut ısısı yükselebilir ve diğer kişinin varlığında gergin olabilirler..

 

Kimya kesinlikle gerçek bir fenomendir ve aynı zamanda nadir bir fenomendir. Hepimiz ilk randevuya çıkmış olanları duyduk ve daha sonra hiç kimyasalı olmadığını söylediler. Diğer insanlar da gözlemleyebilir iki kişi arasındaki kimya ve neredeyse çiftin nasıl ayarlandığını hissetmek.

 

Kimya Varsa Nasıl Bilir

  kimya

İyi olan şu ki, eğer kimya varsa, kendinize sormanız gerekmeyecek, sadece bileceksiniz. Kimya bir deneyimdir ve üretilemez. Bazen sadece bir kişi diğer kişiye karşı bir çekim hisseder, ancak kimya, bu his karşılıklı olduğunda ve daha da güçlü bir bağ oluşturduğundadır..

 

Biriyle takılırken nerede olduğunuzu unuttuğunuzda kimseye sahip olduğunuzu biliyorsunuz, çünkü ötekine dalmışsınızdır. Biliyorsun ki, o kişiyi sabah saatlerinde veya gün boyunca ilk şey hakkında düşündüğünüzde, kimyalarınız var. Her ikinizin de el ele tutuşmakta güçlük çekiyorsanız, başka bir işaretin üzerinde inanılmaz bir kimya var..

 

Kimya Nasıl Bulunur

Çoğu insanın zor zamanları vardır, çünkü geriye doğru gidiyorlar. Kimya, onu arayarak geleceğini düşünüyorlar ve sahip olmadıkları için ne kadar mutsuz olduklarına dair fikrini kazanıyorlar. Kimya gerçekten kendini iyi tanımaktan gelir ve enerjik olarak uyumlu bir ortağa gerekli bağlantıyı kurabilir. Güçlü bir enerjiniz olduğunda, içerde olabileceğiniz en iyi insan olarak çok fazla çaba harcadığınız için, kimya kaynağına dokunursunuz..

 

Zamanlama kendi başına gerçekleşecek ve zorlayamayacaksınız. En iyi tavsiyem kimyayı bulmaktan endişe etmemek, sadece kendiniz üzerinde pozitif ve sağlıklı bir birey olmak için, denge, beceri ve merhametle, kimseyle kimyayı bulmanın daha kolay olacağını bilmek.

 

İnsanlar fiziksel güzelliğe çekiyorlar evet ama gerçek kimya, her iki insanın da savunmasız ve tamamen sevgi dolu olmasını gerektiren daha derin bir duygusal bağlantıdan geliyor. Fizyolojik ve duygusal etkileri olan kimyaya şahit olmak ya da deneyimlemek çok güzel.

 

Kimya Nasıl Hisseder??

Kimya, karşılaştığınız kişiye, size yardım etmek için hayatınıza nasıl getirildiğine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Kimya, insanların büyümesine izin verir ve bazen yoğun duyguları beraberinde getirebilir. Kendileri üzerinde çok fazla duygusal çalışma yapmayan insanlar genellikle benzer şeyler üzerinde çalışmak zorunda olan biriyle kimyaya sahip olacaklar ve kendi problemlerini bir başkasında görecekler. Bu aslında deneyimleyecek çok güçlü ve değerli bir şey çünkü ayna olmadan, neye benzediğimizi göremiyoruz..

 

Kimya genellikle iyi bir şeydir, bu da insanların takılmaya devam etmesini ve zamanlarını birlikte geçirme planlarını yeniden düzenlemesini sağlamaktır. İnsanların birbirlerine bağlı kalmak ve hayatlarını birlikte planlamak istemelerini sağlayan şey budur. İki insanın kimyası olduğunda ve bağın o kadar yakın olduğu ve aynı şeyleri düşünmeye ve hissetmeye başladıklarında “birliğin” duygusu vardır. İletişim çok açık hissedecek ve diğer kişiyi çok hızlı bir şekilde uzun zamandır tanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Bunun nedeni, çok benzer titreşimlerle rezonansa girmenizdir.

 

Nereden geliyor?

Bilim adamları her şeyi titreşimler olarak tanımlar ve hayattaki her şey sürekli hareket halindedir, hatta düşüncelerimiz bile. Düşünceler aslında en güçlü ve en hızlı ölçülebilir dalga boyuna sahiptir ve biz kimseyle bir kimseyi hissettiğimizde, çoğu zaman bizimkiyle benzer düşüncelere sahip olduklarını görürüz. Kimyasalların bedenlerimizde olduğu gibi, benzer evrensel hukuk kuralları da geçerlidir. Bizim için eğlenceli olan bölüm, deneyimlediğimiz kimyanın kendimiz hakkında iyi bir şey mi yoksa değiştirmek istediğimiz bir şeyi mi yansıtıp yansıtmadığını belirlemektir. Bu, aşkın ve birilerinin peşinde koşan başının değeridir, kendimiz üzerinde çalışmaya başlarız..

 

Her zaman iyi bir şey mi?

Kimya genellikle iki kişinin çok mutlu hissetmelerine izin verecek ve güldüklerine ve birlikte birçok komik deneyim bulduklarına inanacaklardır. Yargılarını, eksikliklerini ve tümünü yargılanmadan paylaşabiliyorlar. Birbirlerini önemsiyorlar ve birbirlerine iyi kararlar vermelerine yardımcı olmaya çalışıyorlar. Bazen insanlar henüz duygusal olarak olgunlaşmamışken, kimya korkuyla uğraşmanız gereken şeyleri getirir. Bu, eminim ki, hala iyi bir şey çünkü tüm duygularımızla yüzleşmemiz ve tamamen mutlu olmak için onları bütünlüğümüzle bütünleştirmemiz gerekiyor. Yüzleşmek ya da acı vermek zor olsa bile, kimya size her zaman tam olarak ihtiyacınız olanı getirecektir..

 

Öyleyse, kendini, kimya hayatında ortaya çıkacağını merak ederek geceleri kendini korumaya çalışmayın. Sadece kendiniz üzerinde çalışın, iyi bir insan olmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, öz sevgiden kararlar alın ve kendinizi sağlıklı bir şekilde görmeye çalışın. Yaymaya başladığınızda, kimyayı bulacaksınız. Kendinizi sevmekten veya kendiniz üzerinde çalışmaktan vazgeçmek için kimyayı bir işaret olarak karıştırmayın, bu kimya, kendiniz için gerçekte kalmanızdan kaynaklanacak. En iyi senaryoda, siz ve ortaklarınız kimyası, ikinizin de en iyi benliğiniz olmanıza yardımcı olacaktır..


Kimya, olması gerektiğinde bizi bulur. Bazı insanlar bunu daha erken yaşlarda bulur ve bazı insanlar daha sonraya kadar bulamazlar. Bazı insanlar bunu birkaç kez bulur. Ama ikiniz de ruhlu eşleriniz gibi hissettiğiniz zaman, onu bulduğunuzu anlarsınız. Eğer bir kimseyle kimya bulmak istiyorsanız, gelecekteki ortaklarınızın varlığında neler hissettireceğinizi ve tamamen rahat hissettiğinizi düşünün, onlarla tanışmamış olsanız bile o kişiye sevgiyi gönderin ve gerçekliğinize tezahür edene kadar sabırlı olun..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

50 − = 41