Blog

Evet, ezmenle sohbet etmeye başlamak kesinlikle dehşet verici olabilir. Evet, merhaba bile söyleme fikri dizlerinin zayıf olmasına ve midenizin düğümlere bağlı olmasına sebep olabilir. Rahatsızlığınıza yaklaşmak için sinir kurmak kolay değil, ama tam olarak bu yazıyı sizin için yazmamızın nedeni budur..

Harekete geçme konusunda emin olmak zor, ancak oldukça dürüst olmak gerekirse muhtemelen düşündüğünüz kadar zor değil. Ezdiğin kişi futbol takımının popüler kaptanı mı, yoksa İngiliz aydınlığı sınıfının arkasına inen utangaç tipte bir kişi mi, o da tıpkı senin gibi sadece bir insan, değil mi? Sizi ona merhaba dediğiniz için sizi ısırmayacağını kesin olarak biliyoruz. En azından umarım hiç gitmeyecek! Endişelenmeyin, aşağıdaki ipuçları basit, ancak hayalinizdeki kişiyle görüşmeye başlamanıza yardımcı olmak için etkili…

d3de61c1deee28d7c21a197445b6d50b

İpucu Bir - Sadece Rahatla

Biliyorum, biliyorum, bu ipucu bir çok kez kullanmıştım ve hiç şüphesiz bir çok kez duydunuz. Mesele, herhangi bir sosyal duruma sahip olmanın anahtarıdır. Uzun dur, gülümse ve kendine güvenini doldur.

büyük (1)

Şaşırtıcı olduğuna inanmıyor ve o zaman seninle çıkması gerekiyorsa neden o? Onunla konuşmadan önce, kendiniz hakkında tüm harika şeyleri hatırlatın. Senin neyin harika? Onunla konuştuğunuzda onları aklınızdan çıkarmayın, güven ve rahatlama dışarıda olacak.

Kendinden emin olan bir kızdan daha çekici bir şey yoktur..

İpucu İki - Küçük Konuşmayı Kullan

Çoğu senaryoda, küçük konuşma, sessizliği (genellikle rahatsızlık verici sessizliği) doldurmanın bir yoludur, ancak, ezdiğinizle konuşurken ve kelimeler için kaybettiğinizde, küçük konuşma tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir..

bc457d6992f3db5b5dc3c921f9f5bfcd

Tabii ki, bu akşam için hava durumu veya planlarını yorumlamak pek de heyecan verici değil ama daha sık karşılaştığınız çiftin daha iyi tanışmasına yardımcı olmayacak ve umarım konuşmalarını daha anlamlı bir hale getirecek..

İpucu Üç - Yedeklemeyi Kullan

Çarpışınız onun arkadaş grubuysa ve nadiren yanlarından ayrılırsa, endişelenmeyin, ona tek başına yaklaşmak zorunda değilsiniz. Bu görev göz korkutucu olabilir ve çoğu zaman, tamamen bir konuşma başlatma fikrinden vazgeçebiliriz.

büyük

Eğer gergin iseniz, bir ya da iki arkadaşınızı uzun bir yedekleme için etiketlemeyi deneyin. Siz ikiniz arkadaşlarınızın dikkatini dağıtırken, ikinizin de dikkatini çekti. Yalnız bile olsa, onu ezmemek için emin olun, bu fikir, bir grupta olduğunda en iyi uygulamalardır..

İpucu Dört - Bırak sana gelsin

Bu gerçekten oyunda bir hile. Sadece konuşmaya başlamadığın ya da en azından senin sözlerinle olmadığı için. Ona doğru yürümeyi ve ilk hamleyi yapmanın bile çok gergin olmasından dolayı, ona her zaman gelmesine izin verebilirsiniz..

007a5989dcf5f90d5696394cd0ebf927

Tabii ki sihirli bir değnek yok. Bu sadece gerçekleşmeyecek çünkü bunu aldatmayı düşünmeye başlamayın, hiçbir şey yapmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Ona gelmesine izin vermek zor olmasa da, onun sadece uzaktan ilgilendiğini göstermenin bir yolunu bulmalısın. Birlikte bir odada iseniz, gözlerini yakalamaya ve ona gülümsemeye çalışın, ona komik bir hikaye anlatırsanız gülün, size bakarken saçınızı döndürün. Bu plan aptalca bir kanıt değil, ama ona yürümek için çok utangaç olursanız, bu başlamak için oldukça iyi bir yer..

İpucu Beş - Sosyal Ağları Kullanın

Facebook'u ezmenizi ya da başka bir şey yapmasını önermiyorum ama eğer bir çiftiniz çevrimiçi arkadaşlarınızsa, bir gönderiyi beğenirseniz ya da bir tweet'i favorilere ekleyebilmek harika bir şey olabilir. Bir şey üzerine yorum yapabilir ve bir dahaki sefere Onu şahsen görün, size anında konuşma olanağı sunabilirsiniz.  d6ee3267faf01c667e110825a974ba10

Ancak internetten flört etmekten kaçının, ürpertici olmayın. Yayınlarından her birini beğenmeyin veya paylaşmayın vb. Rahatlayın. Sizi çok az çaba ile fark edeceksiniz..

İpucu Altı Kullanım Beden Dili

Ezmekle konuşma başladığında vücut dilini kullanmak son derece önemlidir. Eğer böyle davranmazsan onu nasıl ezdiğini öğrenecek? Çok ince kalarak arkadaşınla arkadaşlık etmesine izin verme.

6

Daha önce tartışıldığı gibi, sadece sözlerini kullanmadan onunla konuşmak için gözlerini kullanmaya çalışın. Tekrar saçlarını buruştur, ona birkaç gülücük ver ve bedenini, beden dilini yansıtacak basit davranışlarla ayarla. Beden dilinin, ilişkilerin ele alınmasında, özellikle yeni başlamış olduğunuz konularda yardımcı olduğu kanıtlanmıştır.!

İpucu Yedi- Bir Not Yaz

Belki de onun sözlerini bulmakta zorluk çeken bir kızsın. Sosyal durumlarda boğuluyor musun? Gergin olmasından dolayı düz cümle konuşamıyor musunuz? Sonra bu ipucu sizin için! Yazma notları eski bir klişe gibi gelebilir (ve kesinlikle öyle!), Ama bir sebepten dolayı bir klişedir. Çalışır, hoşunuza giden adamla ilk konuşmaya başlamakta etkilidir.

7

Bir giriş yazmayı deneyin ve ona neden aşık olduğunu açıklayın. Çok güçlü gelmemeye çalış. Duygularınızı fazla açıklamayın, biraz gizem bırakmak istersiniz. Sizi yeterince bilgilendirin, ya size geri yazacak ya da aslında sizinle konuşarak bir konuşma başlatacak.

İpucu Sekiz-Bir Favor İçin Sor

Birini çok soruyorum küçük Birisi ile herhangi bir konuşma açmak için iyi bir yoldur. Örneğin: Aşırı sıcak komşunuza, pişirme konusunda asla niyet etmediğiniz kurabiyeler için bir fincan şeker ödünç alabilirsiniz. Başka bir örnek, eğer kullanabileceğin fazladan bir kurşun kalemi varsa ya da çiğnemek için bir parça sakız varsa ezmeni sormaktır..

8

Kendi isteğinize göre taşınmayın. İlk teması yapmak, bir yük olmak istemezsin, değil mi? Hafif bir iyilik isteme görevini tamamladıktan sonra kendinizi tanıtın ve daha önce tartıştığımız bu küçük konuşmayı kullanın..

İpucu Dokuz Metin

“Hey, numaranı alabilir miyim?” Diyebilmek için sadece birkaç basit güvene ihtiyaç vardır. Eğer bunu yapmak için sinirleri gerçekten bulamıyorsanız, sorun değil, panik yapmayın. Her zaman arkadaşlarından birinden almanın eski numarası var..

9

Stalker-ish gibi görünmek istemezsiniz, bu yüzden onun numarasını başka birinden almayı seçerseniz, uyarılmalıdır, tam bir sarmaşık olmaya çalışmadığınıza emin olmalısınız. “Bana numaranı vermediğini biliyorum, ama bence çok tatlısın diye sormak için cesaret bulamadım!” Diye bir şey söyleyebilirsin.!

İpucu Ten-Kullanım Övgüleri

İlk olarak bir sohbeti aydınladığınızda birisinin sizi sevmesini sağlamanın en iyi yolu, onlar hakkında bir şeyler tamamlayarak. Bir noktada harika bir kitap okuduğunu gördün mü? Saçlarını beğendin mi? Sanat projelerinde harika bir iş yaptığını düşünüyor musunuz? Kendileri hakkında hoşunuza giden her ne olursa olsun, konuşmayı başlatırken kullanın..

10

Genellikle birini tamamladığınızda, onların korunmalarına izin verir ve genellikle süper pozitif bir tonda herşeyi başlatır. Bunu yapmak, aynı zamanda, ilgilendiğiniz kişiyi daha önce sizden daha çok eğlendirmeyi de sağlayacaktır..

İpucu 11 - Mevcut Olayları Kullanın

Bu hafta haberlerde büyük bir şey mi oldu? Okulunuzda veya işinizde birisi son zamanlarda çılgınca bir şey mi yaptı? Çevrenizdeki yaşamda veya son zamanlarda eziyetiniz var mıydı? Eğer öyleyse, kullanabileceğimiz bir şey olması gerektiğine eminseniz, o zaman sizin yararınıza ne olursa olsun kullanın ve istediğiniz kişiyle konuşma başlangıç ​​noktanızı yapın..

11

Ezmekle konuşmaya başlamak için fazla bir şeyiniz yoksa, son zamanlarda duyduğunuz bir şeyle biraz konuşmaya başlayabilirsiniz..

Oniki İpucu - Ortak Çıkarlarınızı Şekillendirin

Bu ciddi bir kazma ve bazı ağır gözlemler yapıyor olabilir. Unutmayın: Kesinlikle ürpertici olmayın! Bunu yeterince vurgulayamayız. Ancak, ezilmenize ve sevdiklerine, sevmediklerine, eğlenmek için ne yaptıklarına, hangi sınıfları veya müzikleri tercih ettiğine dikkat etmeniz önemlidir. Bunlardan hangilerini çıkardığınızı seçin.

12

Bu şeylerden bazılarını anlamaya başladığınızda, onları ne aradığınızı ve sevdiğiniz kişiyi sevmediğinizi tartışarak bir konuşma başlatmak için onları kullanabilirsiniz. Bir şeyi deneyin, “Hey, okuduğunu farkettim.buraya kitap ekle-, Ben de bunu çok beğendim! ”Ya da“ Hey, konuştuklarını duydum. etkinliği buraya ekle, seviyorum etkinliği tekrar ekle.”

İpucu Onüç- Bir Tedavi Getir

Söyleyebileceği kadar garip olduğu için, yemek paylaşımı, konuşmalar için bir kanal açmanın harika bir yoludur. Bazı muameleleri okula getirin ya da çalışın ve onu ezinizle paylaşın. Yiyecekleri bir koltuk değneği olarak kullanın. Bu neredeyse aldatıyor, çünkü daha az güven ve daha az kelime gerektiriyor. İkramları bir mağazada satın alabilirsiniz, ancak eğer onu gerçekten ilgilenmek istiyorsanız, onları sıfırdan yapın.

13

Her zaman birilerinin midesi aracılığıyla kalbine giden yolu söylerler. Bir şans verin ve o ezgilerinizle birlikte olmak istediğiniz yere gelip gelmediğini görün..

İpucu On Dört - İyi Hissettiğinizi Emin Olun

Evet, güven toplamak ve doğru miktarda rahatlama sağlamaktan bahsettik, ama bunu yapmanın büyük bir kısmının kendinizi iyi hissetmenizi sağladığını söylemeyi unutmuştuk. Söylemeye çalıştığımız şey: İyi görünüyorsanız, kendinizi iyi hissedersiniz..

14

Çatışınız ile bir konuşmaya başlamadan önce, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir kıyafet giydiğinizden emin olun. Nefes almaktan korkmadığınızdan emin olmak için ağız gargarası veya nefes spreyi de kullanabilirsiniz. kokunun içinde. En sevdiğin topuklu ayakkabılarını ya da en iyi rujunu giy ve konuşmadan önce kendini hazırla.

İpucu Onbeş Kullanımı Flört

Bir konuşmaya başlamak için beden dilinizi kullanma konusuna değindik. Ayrıca, bir kez daha, senin ezmenin yanında arkadaşlık etmek istemediğini aklında tutmak isteyeceksin. Bu istenmeyen seviyeye ulaşmanızı engellemek için, sadece ilk konvoyunuzda vücut dilinizi ezmekle kullanmanız gerekmiyor, aynı zamanda flört etme becerilerinizi de maksimum seviyeye getirmek isteyeceksiniz..

15

Çok güçlü gelmeyin, flört etmeyi minimumda tutun, ancak farkında olun. Küçük bir karşılama satırı kullanın, sohbetinizde tamamlayıcıları bir arada bulundurun. Bir süre içinde çapkın bir kıkırdak kullanmayı deneyin ve onunla göz teması kurmaya devam edin..

Bu ipuçlarını kullanmak, hiçbir zaman için ezilmenizle sohbet etmeye başlamanıza yardımcı olacaktır!

Yorum yazıp bana nasıl gideceğini veya paylaşılacak herhangi bir deneyiminiz varsa bildirin.!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 − 3 =