Blog

Her zaman biri hakkında değil diyor. Aslında, çoğu zaman kişinin hikayesini anlatan bir beden dili vardır: neyin peşinde olduklarını, neyi düşündüklerini - temel olarak, ne düşündüklerini. Ne arayacağınızı bilmiyorsanız, bu biraz zor olabilir. Erkeklerin vücut dilini nasıl okuyacağınıza dair bu basit rehberle kendiniz tahmin etmekten ve hayatınızdaki adamın kodunu çözmekten kaçının..

d84716379d3cbc30c72530117400e51a

İlk buluşma:

 • Size doğru geliyor: Birisi size dönük ve tüm vücudu size doğru yaslanmış olduğunda, ilgilendikleri açık bir işarettir. Siz ikiniz henüz konuşmuyor olsanız bile, yolunuza yaslanıyorsa ve yüzünü, omuzlarını ve karnını sizin yönünüzde tutuyorsa, bunu sizi kontrol ettiği bir işaret olarak kabul edebilirsiniz..

yağsız towards

 • Kaşlarını Yükseltti: Şimdi, bu sinyali yakalamak istiyorsanız hızlı olmanız gerekecek. Erkekler çekici buldukları bir kadını gördükleri anda kaşlarını (bilmeden) yükseltecekler. Ama bu kaş zammı saniyeler içinde gerçekleşiyor, o yüzden bekçinizden emin olun. (Kaşlarını ayağa kaldırmaya devam ederse ve şeytani bir sırıtışla çiftleşirse, muhtemelen X dereceli çeşitliliğin zihninde başka niyetleri vardır).

yükseltmek his eyebrows

 • Ayak parmakları birbirine doğru işaret ediyor: İkiniz odadan flört etmek ya da sohbet etmek isterlerse, ayaklarının ne yaptığına dikkat edin. Ayak parmakları birbirine doğru işaret edilirse, biraz gergin ve ateşsiz hissetmenin bir işaretidir. Eğer durum buysa, ona biraz güven ver, böylece arkanıza yaslanıp rahatlayabilir. Her şeyden önce, bir süredir gözünüze göz kulak oldunuz - gergin olmaya gerek yok - ve kesinlikle onu bilmeniz gerekir..

oturmak together

 • Yumuşak bir gülümseme: Bir gülümsemenin bir kişi hakkında çok şey söyleyebildiğini ve nasıl hissettiklerini, neredeyse tek bir fısıltı olmadan bir milyon kelime konuşabiliyormuş gibi söylerler - ve bu daha doğru olamaz. Yanlız bir sırıtış sadece iyi bir zaman geçirmek için oynak bir oyuncu olduğu anlamına gelse de, çok fazla duygu ya da diş göstermeyen yumuşak bir gülümseme sizin için kesinlikle ilgilendiği anlamına gelir, ancak bunu göstermek istemez. Utangaç tarafında olabilir ve çok yakında nasıl hissettiği ile denize girmek istemez..

gülümseme

 • Bacakları Yayıldı Bunu, "seni istiyor" dan başka bir yol yoktur. Seni çılgınca çekici bulur ve seninle samimi olmak ister. İnsanlar düşünmeden yaparlar, ama eğer seninle konuştuğunda adamın bacakları ile ayakta durduğunu fark edersen, kesinlikle sana.

Erkeklerin beden dili nasıl okunur

 • Göz teması: Hepimiz bu eğlenceli göz oyunu yaptık: ona bakarsınız, sizi yakalar, kızarır, gülümser ve geri döner (ve tersi). Bu çılgın oyunu oynarken ikiniz fark ederseniz kesinlikle ilgilenir. Ve ne zaman sonunda sohbet etmeye başladığınızda, onun göz teması daha odaklanmış ve daha uzun süre dayanır..

gözleri contact

 • Başını yanlara doğru yatırır: Sadece seninle tatlı ve seksi olmaya çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda ona gelip onunla sohbet etmenin bir işaret olduğunu da söylüyor. Göz oyununu iyi bir süre onunla oynuyor ve başını yatırıyorsa, bu senin şansın. Zaman geçmeden başa geç!

köpek

 • O burun delikleri Flares: Hayır, seni kazanmak için güçlü bir boğa gibi görünmeye çalışmıyor. Bu aslında bir erkek bir kadınla ilgilenirken bilinçaltında olur. Zaman zaman söylemek zor olabilir, ancak bu ilkel içgüdünün devreye gireceğini fark ederseniz, sizi çekici bulduğuna inansanız iyi olur..
 • Dikkatinizi Çekmeye Çalışıyor: Bu saçlarını sabitlemek ve yönüne bakmak kadar basit bir şey olabilir. Ya da iğrenç bir şekilde yüksek sesle konuşabilir ve tüm odayı güldürür, performansının büyük bir kısmına iyi bakmanızı sağlar. Bu adamın yolunuza bakarken “ekstra” bir şey yaptığını fark ederseniz, sadece sizin için yaptığınızı varsayabilirsiniz..

bboy

 • O seni kontrol ediyor: Bazı erkekler kadınları kibirli bir şekilde kontrol eder. Dikkatinizi almak isteyen diğer kişiler, bedeninizi taramaya başlamak için onlara bakmanızı bekleyecektir. Gördüğünü sevdiğini bilmeni istiyor..

fb17f311f32871427b2c2e1dda7fb15b

Bir tarihte:

 • Elini tutuyor: Hatırlayabildiğimiz kadarıyla, bu her zaman bir erkeğin bir kadınla ilgilenmesinin uzun boylu bir işareti oldu. Sadece bu değil, ona saygı duyuyor ve ona karşı derin hisleri var. Akşam yemeğinde dışarı çıkıp elinize dokunabilir, parkın etrafında yürürken elinizi bir yere kadar uzatabilirsiniz. Eğer elini tutarsa, bu onun senden hoşlandığını ve tüm dünyasına onun kadını olduğunu göstermek istediğini gösteren çok açık bir işarettir..

  ambar hand

 • Kapatın: Bu oldukça açıklayıcıdır: eğer yakın durursa, size daha yakın olmak ister. Seninle öpüşmek ya da dokunmak bile olmasa bile, seninle biraz daha samimi olmak istiyor. Her zaman söyleyeceğiniz şeyle ilgilendiğini ve odaklanmasını tamamen size odaklanmasını istediğini bilmenizi ister. Şimdi, hepimiz kadınlar olarak hepimizin bunun her zaman aradığımız bir işaret olduğuna katılabileceğini düşünüyorum.!
 • Çok Gülüyor: Birisi, içinde bulunduğu kişiyle birlikte rahat ve rahat hissettiğinde, otomatik olarak korunmalarına izin verecek ve aptalca ve aptal olma konusunda özgür olacaklardır. Bu hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir. Yani, bir dahaki sefere bir randevunuzdayken, gardını indirmek için ne kadar istekli olduğunu ve kesinlikle gülünç ve tamamen saçma bir şey hakkında bir gülüşün olsun..

gülmek

 • Saçlarıyla Karıştırdı: Adamını sık sık saçlarıyla uğraşırsan, bunu sana iyi bakmaya çalıştığını gösteren bir işaret olarak alabilirsin. Ve sevmediğin biri için iyi görünmek istemezsin, değil mi? Tam önünüzde yapabilir ya da banyoya yürürken bunu yapabilir. Sadece bu basit jest için dışarıda kalın..

dağınıklık hair

 • O Giysileri ile Messes: Bu aslında 2 anlamı vardır. Bir yandan, saçlarını tımar gibi, tüm giysilerinin de emin olmak istiyor, böylece sizin için spick ve span görünecek. Öte yandan, bu aynı zamanda biraz gergin bir jest. Fidgeting sinirliliktir 101.
 • Yüzünü Dokunur: Birisine ilgi duyduğunuzda, özellikle yüzünüzde daha hassas hale geldiğiniz bir gerçektir. Bu da onun çenesini ovuşturmasına, yanağını çizmesine ve hatta dudaklarını yalamasına neden olabilir. (Ve evet, eğer senin tarafından merak edilirse dudaklarını içgüdüsel olarak yalayacak.).

yüz

 • Omuzlarını Sikiyor: Hayır, o tembel değil! Aslında seni çok sevimli buluyor ve hayatında hanımefendi ile tamamen yüzde yüz rahat olabileceğini düşünüyor..

slouches Shoulders

 • Bir Firma Dokunuşu Vardır: Eğer sağlam bir tutuşu varsa ve ellerini üstünüzden çekemiyorsa, bu sadece bir şey anlamına gelebilir: sizi istiyor. Kötü. Her zaman her yerde.

dokunma

 • Saçınla Oynuyor: Bir sürü kadın saçlarına dokunduğunu sever. Niye ya? Çünkü bu şehvetli. Rahatlatıcı. Ve eğer hayatınızdaki adam saçlarınızla uğraşırsa, size o, sizi gerçekten, gerçekten rahat bir şekilde önemsediğini göstermeye çalışıyor..

  oyun with your hair

 • Yüzünde BÜYÜK Bir Gülümseme Buldu: Yanaklarını acıtıyor gibi bir gülümseme konuşuyoruz! Eğer yüzünde büyük ve cesur bir gülümseme varsa (tabii ki dişleri göstererek), bu sizin tarafınızdan çok hevesli olduğuna dair kesin bir işarettir. O sadece seni yeterince alamıyor. Tamamen, yüzde yüz sizin ilginizi çekiyor ve siz sadece çevrenizde yüzünü gülümsemeyi başaramıyor.

dd77afe34aa8bc67312a0fda3683a057

 • Ellerinin üzerinde oturur: Kendini kontrol etmeye çalışıyor olabilir. Böyle bir adama dikkat etmeliyim! Aklında ne olduğunu kim bilir? ��
 • Kolunu Etrafına Koyar: Bu belli ki, size biraz daha yakın olmaya çalıştığı anlamına geliyor ve elbette omzunda rahatça oturmanızı istiyor. Öte yandan, eğer ellerini bir arada tutuyorsa, onun daha fazla yaklaşmanızı gerçekten istemediğinin bir işareti (ve muhtemelen ikinci bir tarih olmayacaktır)..

kol around

 • Onun Bacakları Size Karşı Gelen Çapraz Ayaklı: Bacakları çaprazlanmışsa ve üst bacak sizin yönünüze bakarsa, bu sizin ilgilendiğiniz anlamına gelir. Ancak, bacakları çapraz ve karşı yöne bakacaksa, bu açık bir ilgisizlik işareti.
 • Sana iman ediyor: MIME gibi yaptıklarınızı tam olarak yapmayacaktır, ancak çalışmalar kadınların hayatında çok düşkün olanların bilinçaltında yaptığı şeyi yaptıklarını göstermiştir. Bu, genellikle yaptığı şeylerin aynısını yapmak için yaptığı bazı ifadeler veya yorumlar söylemekten başka bir şey olabilir. Yani eğer her gün sizin gibi biraz daha kulağa gelmeye başlarsa, onu yanlış veya garip bir şey olarak kabul etmeyin. Aslında mutlu olman gereken inanılmaz tatlı bir jest..
 • Seninle Hızını Koruyor: Tarihinizde göz önünde bulundurulması gereken bir başka şey de seninle aynı hızda kalıp kalmamaktır. İkiniz birlikte parkta yürürken: Bütün zamanınızın yanında mı duruyor yoksa biraz ileride mi yoksa arkanda mı oluyor? Çalışmalar, bir insanın kendini bir arada yürüdüğü zaman bile, bir yerlerde bir yerde yürümek kadar basit bir şey olsa bile, kendisini tamamen kadından uzak tutmaya çalıştığını gösterdi. Diğer yandan, eğer sizinle sürekli bir tempo tutuyorsa, şirketinizden hoşlanıyor ve yavaşlamak ve anın tadını çıkarmak istiyor..

yürümek together

 • Seni kucaklarken seni öpüyor: Bu adam macerayı özlemiş. Her zaman gittiği her yerde eğlence ve heyecan arıyor. Kendinizi kucaklama-öpüşmesini yapan bir adama iniş yapıyorsanız, kesinlikle vahşi bir gezintiye çıkacaksınız.!
 • Size Yumuşak bir Peck verir: Aww, yumuşak gaga. Çok tatlı ve sevimli, değil mi? Eğer tarihi yumuşak bir gaga ile sonlandırırsa (ya da tarihte size birkaç tane verirse), sizin için gerçekten duyarlı olan hassas, romantik bir tür olduğunu bir işaret olarak kabul edin..

yumuşak peck

 • O size tutkulu bir öpücük verir: Sadece birkaç saniye süren güçlü, derin ve tutkulu bir öpücük, sizi vahşi bir yolculuğa çıkarmak isteyen tutkulu bir tür olduğunu gösterir. Tamamen hayrete düştüğünden ve size ne kadar riskli bir şeye dalmadan sizi ne kadar sevdiğini göstermek istediğinden bahsetmiyoruz. Büyük ihtimalle bu tip bir öpücükle bir randevuyu sonlandıracak!

Tutkulu Kiss

 • Senin tarafına dokunur ve geri: Adamının ellerini kenarlarında dolaşıp geriye çekersen, bunu ilgi çekici ve biraz uyandırdığını gösteren bir işaret olarak kabul edebilirsin, aynı türden duygusal yakınlığı hissetmeni ister..

kol around2

 • Uzun zamandır seni öpüyor: Eğer öpücüğü 10 saniyeden uzun sürerse ve tutkulu ve romantik ise, tüm gün boyunca seni (erotik bir şekilde) düşündüğünün ve sizi yatağa atmak ve size hayatının zamanı.

kissing2

İşte aldın! Bir adamın seninle yapabileceği otuz farklı vücut dili var. Gözlerinizi soyun ve bir dahaki sefere çıktığınızda veya birisiyle özel bir tarihte bu işaretleri arayın..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 8 = 14