Blog

Onları sevdiğiniz birine söylemek, ne kadar çok kez söylediğinize veya büyük etkinlik için ne kadar hazırlıklı olursanız olun, hiç bu kadar kolay olmamış kalp durma anlarından biridir. Ve söyleyecek doğru kelimelerle uğraşıyorsanız veya sadece fazladan öneriye ihtiyacınız varsa, doğru yere geldiniz. Size, yalnızca sevdiğiniz birisini nasıl anlatacağınızı değil, aynı zamanda onlara nasıl göstereceğinizi de açıklayan kullanışlı bir döküm sağlayacağız..

bd00e222788a9fc52ce0b93cdad969ec
İlk şeyler ilk: Gerçekten aşık olan emin olun
Bu talihsiz, ama pek çok insan şehvet ya da ihtiyaç için sevgiyi yanıltıyor; ve ben onları suçlamıyorum. Bu ikisi arasında ayrım yapmak, özellikle ilişki yeni ve taze olduğunda, inanılmaz derecede zor olabilir. Bu kişi için gerçek bir sevginiz var mı? Seni güldürüyorlar mı, hayatınızı hissettiriyorlar mı, ve onlara kesinlikle hiçbir karar vermeyerek mi bakıyorsunuz? İkiniz, birlikte yaşamaya çalıştığınız ortak hedefleriniz var mı, sadece geleceği ve mutluluğu için diğerine güvenen bir kişi değil? İkiniz eşit, birbirinize güven ve dürüstlükle mi saygı duyuyorsunuz? O aşktır.
Öte yandan, eğer kendinizi eşinizin pantolonuna dalmaktan ve gerçek bir iletişim veya bağlantıya sahip olmaktan başka bir şey istemezseniz, bu sevgiyi sevmek için bu havai fişeklerle karıştırıyor olabilirsiniz. Ve eğer bu kişiyi yaşamınızda bulundurmak zorundaysanız ya da devam edemezseniz, ihtiyacı aşkla karıştırırsınız..

Bir daha çok sevdiğini söyleme
Yepyeni bir ilişkinin başlangıcı HER ZAMAN eğlenceli. İkiniz saatlerce konuşur, gülüyor, kıkırdar ve başka hiçbir şey gibi flört etmez. Her gün öpüştüğünüzde aptalca ve romantik tarihlere gidersiniz ve havai fişekler vardır. Aşıklıktan çılgınca aşık gibisin. Ama ne yazık ki, bu duygu neredeyse her zaman doğru değil. Daha sonra bu kişiye aşık olmanıza rağmen, çok yakında kelimeleri atmayın. Uzun vadede zihninizi değiştirebilir veya daha kötüsü, yeni eşinizi korkutup bitirebilirsiniz. Zaman ver. Rahatlayın.

6e56f920f7c3881a51038a0c068295c8
Birinin Sözlerini Kullanarak Onları Sevdiğini Söyle
Cesur ol ve yüzüne söyle.
Şimdi, bu herkes için olmayabilir; Bu üç güçlü kelimeyi birilerinin yüzüne söylemesi ciddi ve sinir bozucu olabilir. Ama bu sadece bir şey, güçlü kelimeler, ve sevgilinizin yüzüne söyleyecek cesarete sahip olmak, bunu yapmanın en iyi yoludur. Zaman mükemmel hissettiğinde, cesaretini topla, gözlerine derinlemesine bak ve "Seni seviyorum" deyin. Kalbi anında eriyecek ve hayatınızda gördüğünüz en iyi yüz reaksiyonunu göreceksiniz. Garantili.

Kulağına fısılda..
Pratik olarak her şeye fısıldayabilirdiniz ve otomatik olarak inanılmaz derecede romantik olacaktı; kabul? Fısıldama partners Seni seviyorum '’ortaklarının kulağında her zaman harika bir fikir. En azından bekledikleri zaman, ikiniz de sevimli bir film seyrederken kanepeye sarılıyorsunuz ve her beş saniyede bir öpücükler değişiyor ve bu üç özel kelimeyi boynunuzda bir öpücükle fısıldıyorlar. Yani, çok romantik!

Romantik bir tarih gecesi planlayın ve onlara söyleyin.
Sabah ortağını ara. Bir akşam yemeği için rezervasyon yaptırıp en iyi kıyafetlerini giydiğini söyle. Bu gece onları bilgilendirmek çok özel bir gecedir ve onlara söylemeniz gereken önemli bir şey var - ama size ne kadar rahatsız ettikleri önemli değil, onlara ne olduğunu söyleme. İnanılmaz derecede iyi planlanmış ve tamamen romantik bir tarihte büyük L kelimesiyle çıktığınızda bir ömür boyu sürecek sürpriz olacak..

Telefonla söyle.
Eh, bu özel seçenek gerçekten tavsiye edilmez. Bir çok insan bunu en azından kalpsiz ya da romantik değil; Sonuçta, bireylerin çoğu yüzlerine anlatılmak isteniyor. Ama bazen başka seçeneğin yok. Belki ikiniz bir süreliğine ayrısınız ya da cesaretinizi çizemezsiniz. Durum buysa, telefon üzerinden söylemek zorundasınız.!

8e1f33e8c21613454846685436f5255c
Birinin Gerçekte Söylemeden Onları Sevdiğini Söyle
Ona bir aşk mektubu yaz.
Sözlerini kullanmak için utangaç mı? Sonra onları yaz! Seni bilmiyorum, ama bir aşk mektubu son derece sevdalı ve duygusal, ve sevgilin hayatlarının geri kalanında tutabilecek bir şey. Aşk mektubunun inanılmaz uzun olması gerekmiyor. Sadece bir yere atılsın NEDEN onu seviyorsun ve bir "Ben sana aşığım" ya da "Seni seviyorum" ile bitir. Bu tatlı hareketi SEVECEKLER.

Ona kısa, romantik bir şiir yaz.
Onları parkın dışına çıkarmak için kendi romantik şiirinizi yaratın ya da yine de kalplerini anlık bir çırpınmaya gönderecek önceden hazırlanmış bir tane seçin. Herkes el yazısıyla yazılmış romantik bir şiirden hoşlanır, ancak önceden yapılmış klasikler her zaman iyidir..

"Seni seviyorum" şarkısıyla esprili ol.
Valfinizdeki tüm yaratıcılığınızı ortaya çıkarabileceğinizi ve “Seni seviyorum” şarkısının tamamını yazabileceğinizi düşünün. Öyleyse GİTMEK İÇİN GİT diyoruz! Bu büyüleyici jeste bayılacaklar ve sonsuza dek hatırlamak istedikleri bir şey. Ve güzel şarkınızı onlara serenat ederek ekstra romantizm puanları kazanabilirsiniz. Dürüst olmak gerekirse, bundan daha çekici olan nedir? Hayata getirilen romantik bir film gibi.!

Gökyüzünde yaz.
KÜÇÜK bir pahalı olabilir, ama kesinlikle onları WOW olacak bir şey. En sevdiğiniz parkta belki de bir sonraki gününüzü, belki de en sevdiği parkta piknik yapın ve onları gökyüzüne yazılmış ‘Seni seviyorum’ ile şaşırtın..

Kuma yaz.
Sevgilinizi plajda bir günlüğüne çıkartın ve onlara kumda yazmak için özel bir mesajınız olduğunu söyleyin. Dev harflerin bir "Seni seviyorum" itirafı oluşturduğunda şok olurlar.

Gizli mesaj.
Belki bir dahaki sefere akşam yemeğine çıktığınızda “Seni seviyorum” kelimelerini yazabilir ve onların menülerine yerleştirebilirsiniz. Belki de son mesajın seni sevdiğim yerde bir çöpçü avı planlayabilirsin. Güçlü notunuzu gizlemek için birçok fırsat ve fikir var.!
bce45505032595345c863ca6563002d6
Birini Sadece Eylem Kullanarak Sevdiğini Söyle
Onu hayatının her alanında teşvik et.
Birisini desteklemek ve onları cesaretlendirmek onlara sevdiğiniz ve onlara baktığınızı göstermenin kolay bir yoludur. Ne de olsa, geleceği ya da yaşamları hakkında daha az umursamıyorsanız, zor zamanlar boyunca onlara yardım etmek ve harika zamanlarda onları neşelendirmek için uğraşmazsınız. Ve kimsenin yanında birisine sahip olmayı sevmeyen kim?

Gülümsemesini görmek için ekstra mil git.
Birisine aşık olduğunuzda, gülümsediklerini görmek için hiçbir şeyden vazgeçmezsiniz; ve bu bir FACT. Onları güldürmek ve hayatlarının her gün onları mutlu etmek için bir hedef haline getirmek için sürekli yoldan çıkarsanız, kesinlikle yönünüzden gelen sevgiyi hissedeceklerdir..

Düşüncelerini, hislerini ve ilgi alanlarını önemseyin.
Partnerinizi sevdiğinizde iletişim önemlidir. Her şey, büyük ya da küçük her şey hakkındaki düşüncelerini ve duygularını düşünürsünüz ve her zaman söyleyeceklerini dinleyin. İhtiyaç duyduklarında ağlamak için omuz ve omuz dinlemek için oradasınız, ve mutlu haberleri hayatlarında kutlamak için oradasınız. Basketboldan ne kadar nefret ettiğini biliyor musun? Eh, şimdi her zaman onunla bir oyun izleyeceksin ve sonra onu sevdiğin ve onun ilgi alanlarını paylaşmak istediğin için. Sizden de isteyerek, kızınızla birlikte pedikürünüze gitmeyi düşünüyor musunuz? Şimdi bu aşk.

Kim olduğu için onu kabul et.
Bir kimsenin kime ait olduğunu kabul etmek ve onların bakışlarına, geçmişine ya da garipliklerine dayanarak onları yargılamak, onları sevdiğiniz birini göstermenin en kolay yoludur. Onu tüm kusurlarıyla kabul edebilir ve asla yüzüne fırlatmaz ya da onun yüzünden sert bir şekilde yargılayabilirseniz, ona ne kadar derinden sevdiğini ve ona baktığını gösterdiniz..

Kendin ol.
Kendin olmak, onları sevdiğin birini göstermenin başka bir kolay kolay yoludur. Ne de olsa, yalan ve aldatmaca saklanıyorsanız, bu kişiyi herkese vermeyeceksiniz. Onları gerçekte kim olduğunuzu görmenize izin vermeyecek ve SİZİ tam olarak bilmeden sizi gerçekten sevemezler. Bu söylenen, kendin ol. İyi ve kötü tarafını göstermekten korkma. Onları sevdiyseniz ve sizi tekrar sevmelerini istiyorsanız, partnerinizle açık ve dürüst olun.

Onun arkadaşları ve ailesi hakkında bakım.
Onları sevmediysen, arkadaşlarının senden nefret etmesi daha az umursamazdı. Aileleriyle iyi bir izlenim yaratmaya çalışmaktan çekinmeyeceksin. Öte yandan, arkadaşların sizi kabul etmesini ve sevmesini sağlamak için kendi yolumdan ayrılmanız ve ailenizin mükemmel uyum sağlamanızın sizi sevdiğimi söylemenin harika ve güçlü bir yolu olduğunu düşünüyor. Aileye olaylarla yardım etmek için istekliyseniz - belki de büyük amcasına iyi bir yemek getirebilir ya da büyükannesinin iyi olduğundan emin olmak için hastaneyi ziyaret ediyorsanız - ne kadar önemsediğinizi göstermenin bir başka harika yolu. Sonuçta, birisini sevdiğinizde, sadece THEM'i değil, herkese yakın olan herkesi önemsemezsiniz..

dfdf4555a382b5306401f6aa0b76293a
Birini Onları Sevdiğini Nasıl Anlatamazsın
E-posta veya anlık mesajlaşma yoluyla.
Tamam, cidden. Bu nasıl kişisel değil? Facebook hesabımı açmaktan nefret ediyorum, erkek arkadaşımdan yeni bir mesaj gör ve mesaj kutusuna "Seni seviyorum" yazısını gör. Kesinlikle bir romantizm yok ve hatta gerçekten şefkatli ve büyüleyici bir şekilde söyleme yolundan bile çıkmadı. Anında duygudurum katili- ve eğer bunu e-posta veya anlık mesajlaşma yoluyla yapıyorsanız, karşılığında sizi sevmeyeceğinizi neredeyse garanti edebilirim..

Karşılıklı bir arkadaş aracılığıyla.
Cidden, artık yedinci sınıfta değiliz. Arkadaşlarımızı diğer arkadaşımıza "beğenmek" istediğimizi söylemek için kullanmıyoruz. Birini gerçekten seviyorsan- ve bu sahte, sahte, ya da sadece şehvet değil- o zaman nasıl yapılacağına bakılmaksızın onlara kendin anlatmalısın. Bir arkadaşın sizin için fasulyeyi dökmesine izin VERMEYİN!

İçtiğin zaman.
Bunu açıklamak zorunda mıyım? İçme, her zaman tam olarak anlamadığımız şeyleri söylememize yol açar. İçtiysen, seksi ve rahat ol. Sözlerini gözden geçirirken ve koltuğuna düşerken sevgilini sevgilinle itiraf etme. Bu romantik ya da tatlı değil; sadece acıklı.

?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

60 − = 55