Blog

Bir erkeğin nasıl düzgün bir şekilde sarıldığını bilmek zorunda kalacağınız birçok farklı durum vardır. Kardeşine, erkek arkadaşına sarılmanla aynı şekilde sarılmıyorsun ve erkek arkadaşına, sadece bir arkadaş olan birine sarılmanla aynı şekilde sarılmıyorsun. Bunu daha önce farketmemiş olabilirsiniz, ama şimdi yapacaksınız.

Peki farkı nasıl ayırt edersiniz? Peki, oraya geldiğim yer! Her şeyden önce, bir erkeği ilk kez sarmaya çalışıyorsanız, sinir bozucu olabilir ve ne yapacağınızı bilemezsiniz. Birisini kucaklayabileceğiniz birçok farklı yol var ve onlar hakkında neler hissettiğiniz hakkında çok şey anlatıyor..

Bir arkadaşına sarılmak nasıl

Nasıl to Hug a Friend

Arkadaşın bir adamsa ve ona sarılmak istiyorsan, ama onun daha fazla bir şey olmadığını bildiğinden emin ol, o zaman onu aynı şekilde gördüğünden emin olmak için gitmen gereken belli bir yol var. Bir arkadaşınızı kucaklarken kolayca geçilebilecek ince bir çizgi var - bundan uzak durduğunuzdan emin olun.

 1. Önceden Flört Etme

Sadece arkadaş olan bir adama sarılmanın en kötü yolu, önceden çok flört olmaktır. Bu sarılmayı yepyeni bir anlam kazanıyor ve bunu sadece arkadaşlardan daha fazlası olarak görebiliyorlar. Oyun oynamak için onlarla flört ettikten sonra, bir arkadaşınızla asla sarılmak istemezsin. Yani bir kucaklama daha fazla demek istemediğiniz sürece bunu kapalı tutun.

 1. Hugs'ı Sık Olmayan Tutun

Adam arkadaşlarına sık sık sarılmamalısın. Birisine düzenli olarak sarıldığınızda ve “sadece arkadaş” olduğunuzu söylerken, onları ve çevrenizdeki herkesi karıştırıyorsunuz demektir. Bir süredir onları görmediğiniz veya ayrılacağınız zamanlar için kucaklamaları ayırın ve onları bir süredir görmeyeceksiniz..

 1. Alternatif Silahlarla Sarılmak

Sadece bir arkadaş olmak istediğin birini sevmekle ilgili düşünülecek en son şey, onlara sarılmanın tarzıdır. Kollarınızı omuzlarının etrafına sarmayın ve yavaş dans ettiğiniz gibi hareket etmeyin. Bir kolun omuzlarının üstünde ve diğerinin altında olduğu rahat bir kucaklama yapın. Bu sarılmayı sağlayan en platonik yoldur.

Sevdiğin Birine Nasıl Sarılmalı

Nasıl to Hug Someone You Like

Biriyle çarpıştığınız ama henüz bir araya gelmediğiniz birini kucaklamak, sadece bir arkadaşı sevmekten ziyade farklı bir top oyunu. Onunla herhangi bir şansa sahip olmak istiyorsan, sevdiğin kucağında onunla iletişim kurmak istiyorsun. Beğendiğin bir erkeğin nasıl sarılacağı.

 1. Onlara Yakın Olun

Sarılmak için gelmeden önce bile, onlarla birlikte olabildiğince çok vakit geçirin. Yakınlık, birini sevdiğiniz ve sarılmanın daha doğal görünmesini sağlayacak büyük bir göstergedir. Ayrıca, zaten bu kadar yakın durduğunuzda ayrılmadan önce bir kucağa geçmek daha kolay olacaktır..

 1. Kollarını Omuzlarının Etrafına Sarın

Şimdi, onlara gerçekten sarıldığın zaman, onları senin için hislerini ilan etmekten daha iyi bir şekilde yaptığından emin ol. Bu adamın senin olmasını istiyorsan, kollarını sıkmak için her iki kolu da boynuna sar. Bu, daha fazla bir şey olmak istediğini söyleyen bir kucaklama ve hemen ardından bir öpücükte kaymalarının kolay olması - eğer ikinizin de istediği buysa.

 1. Onları biraz daha sert sıkın

Onlara sadece arkadaş olduğunuzu söyleyen zayıf bir sarılmayın. Yok hayır! Sıkıca sıkıştırın. Çektikten sonra bile kucağınızın kalıcı bir etki yaratmasını sağlayın. Anahtar onları onlarla şaşırtmaktır, böylece daha sonra seni hatırlayacaklar. Kimse berbat, cansız sarılmayı hatırlamaz.

 1. Bir süre için oyalanmak

Onlara sarılınca, bir süre son ver. Çok uzun değiller, garip olduğunu düşünüyorlar. Ama bunu süper hızlı bir kucaklama yapmayın ve ardından kapıya ikinci bir göz atmadan daldırın. Onları ortalama zamandan daha fazla bir süre için sarın, sonra geri çekilince, bir süre kolunun içinde kal. Ancak, onlara sarılmaya başlarsanız ve çekip çıkarırsanız, ayrılırsınız. Kimse istediği zaman gitmesine izin vermeyecek birinden sarılmak istemez.!

Bir Erkek Arkadaşı Nasıl Sarılmalı

Nasıl to Hug a Boyfriend

Erkek arkadaşını, onun ve onun sadece onun olduğunu bilmesine izin vermek için nasıl sevineceğini bilmek istiyorsan, o zaman bu ipuçlarına ihtiyacın olacak..

 1. Beklenmedik bir şekilde yapın

Aslında biriyle bir ilişkiniz varsa, o zaman büyük olasılıkla düzenli olarak kucaklaşmak için kullanılırlar. Erkek arkadaşına gerçekten doğru şekilde sarılmak istiyorsan, beklenmedik zamanlarda yap. Mutfakta yemek ya da yemek yapıyorsa, arkanıza yaslanıp ona sarılın. Onu gerçekten çok sevecen bulacak.

-Ons çevirmek

 1. Onu Kapatın

Adamının gömleğini tut ve onu zorla içine çek. Ona bir sarılmayı isteyin. Sadece bir tanesi için girmeyin. Dikkatini çekmeden önce dikkatini çekmek için bir noktaya dikkat edin. Sarılmayı çok daha unutulmaz ve anlamlı hale getirecek.

Couple_3

 1. Önce göz teması olun

Erkek arkadaşınıza başka bir kucaklamadan ayrı bir sarılmak için, birine vermeden önce, ona bir göz atabilir, göz teması kurabilirsiniz. Bir süredir biriyle çıkarken göz teması kurmanın önemi yok gibi görünebilir. Ama bu, sevdiğiniz kişiyle gerçekten kucaklaşmadan önce bağlantı kurmanın harika bir yoludur. Bu ona evet demenin yoludur, sadece sarılmak, ama onun için eşsiz bir şey.

ona sarıl

 1. Kollarını onun altına koy

Bir erkek arkadaşını severken vücudunu konumlandırmanın yolu, diğer insanlara sarılmandan çok farklı. Bu kucaklama samimi olmalı. Rahat olmalı. Ve kolay olmalı. Erkek arkadaşını kucaklarken, kollarını belinin etrafına sar ve başını göğsüne sok. Bu, birilerini kucaklamanın en doğal yoludur ve erkek arkadaşınızı kucaklarken bulacağınız rahatlığı sağlar..

 1. Onu sıkıca ve uzun bir süre sıkın

Erkek arkadaşını iş anlamına geleceğini bilmesini sağlayacak şekilde sarıl. Ve iş sayesinde onu kucağında sevdiğini bilmesini istiyorum. Bunu yapmak için, normalde birini kucaklarken ve bir süre bu pozisyonda kaldığınız zaman onu biraz daha sıkı sıkıştırın. Bu sadece sevildiğini hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda kendi ruh haliniz için de harikadır. 20 saniyeden uzun süren sarılmalar aslında endorfin salgılar ve ruh halinizi yükseltir.

Sarılmak her zaman yaptığınız basit bir görev gibi görünebilir. Ama birisine sarılmanın yolu onlara onlarla ilgili neler hissettiğiniz hakkında çok şey anlatabilir. Onlara doğru yolu sardığınızdan emin olun.!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 2