Blog

Şirin bir erkeğin önünde, özellikle de sevdiğin birinin önünde hiç dil yok mu? Bu korkunç! Kesinlikle korktuğumuz anlardan “Keşke her yerde olabilseydim keşke”. Bazı kızlarımız bu kadar çok korkuyorlar, konuşmayı tamamen engelleyebiliriz. Ama bu bizi nereden alıyor? Hiçbir yerde! Biriyle konuşmanın nasıl devam edeceğine dair bu harika ipuçlarından bazılarıyla konuşma sinirlerinizi başlatın..

d3de61c1deee28d7c21a197445b6d50b

1. Sadece kendiniz hakkında konuşmayın

Hiç durmadan kendileri hakkında konuşan o kızlardan birinde bulundun mu? Saçlarını dün burada bitirdi, geçen hafta orada bir işe koyuldu ve 12 yaşındayken ilk lunapark trenine bindi. Çok sinir bozucu, değil mi? Tıpkı kadınların kendileri hakkında hiç durmadan kendileri hakkında konuştuklarında inanılmaz sinir bozucu olduğunu düşündüğümüz gibi, erkekler için de büyük bir dönüş olacak. Bunu yeterince söyleyemem: Hiç biriyle ilişkiye girmek istemeyeceği, kendisiyle kısa bir sohbete izin vermeyen, kendini emdiği kadın olmayın. HIM'i dışarıda bırakarak HIM'i tutun.

488a002bee1d003a2c4fe7d3492d0f5a

2. Çok Soru Sorma

Kendiniz hakkında konuşmayı bırakmanın ve diğer insanlara odaklanmanın sorulara göre daha iyi bir yolu nedir? Birinden, komik, kişisel, gündelik ve romantik olana sormak için kelimenin tam anlamıyla binlerce soru vardır. Ancak, bu özel sohbet için muhtemelen son derece kişisel ve romantik soruları dışarıda bırakmak istersiniz - bu onu oldukça hızlı bir şekilde korkutur..

Peki ona sormak isteyebileceğiniz bazı harika sorular neler? Burda biraz var:

-Günün nasıl geçiyor?

-Geçen haftasonu ilginç bir şey yaptın mı??

-Şu an işini nasıl seviyorsun??

-Müzikte favori türünüz nedir??

Bunlar herkese sorabileceğiniz basit bir kaç şey. Onunla ilgili bir şey fark ederseniz, çok fazla dövme ya da piercing gibi, bunlardan isteyebilirsiniz. Eğer bir şehir barında olduğu gibi bir yerde tanışmış olsaydınız, ona bardan hoşlanıp hoşlanmadığını ya da en sevdiği içki türünün hangisi olduğunu sorabilirdiniz. Mesele şu ki, HIM'i konuşmaya ve adam hakkında daha çok şey öğrenmeye çalışıyorsun..

İpucu: Evet veya hiç soru sormamaya çalışın. Bu seni hiçbir yere götürmeyecek!

3. Onun Cevapları üzerinde durmak

Bu önemli ipucunu eski haline getirmeme izin verin: evet veya hiç sorudan kaçınmaya çalışın. Daha iyi ve daha uzun bir sohbete yol açacak şekilde kolayca ayrıntılandırılabilecek sorular sorun. Örneğin, 2 numaralı ipucuna geri dönelim. “En sevdiğin müzik türü hangisi?” Sorusu. Bu blog için, rock and roll diyor. Ona herhangi bir harika rock konserine gittiğini veya Metallica ya da Linkin Park gibi popüler rock gruplarından hoşlandığını sorabilirdiniz. Nasıl bir rock and roll sevgilisi olduğunuzu ve kendinizin de bazı konserler verdiğinizi bile söyleyebilirdiniz. Unutmayın, odağın size odaklanmasını istemezsiniz, ancak burada ve burada kendinizle ilgili bazı yorumlara atmanız yeterlidir. Bu sadece iyi sohbet için yapar!

126b811a36faf3ba8c97caf8831433ff

4. Rahat ve İlgileniyorum

Hiç kimsenin duvarda göründüğü gibi tamamen ilgisizken uzaya sürüklendiğini söyleyen bir konuşma yaptın mı? Sürekli olarak sinirsel alışkanlıkları ile uğraşan ve sakin görünmeyen insanlar. Evet, o garip konuşmalardan da nefret ettim. Adamla tüm konuşmanız boyunca tamamen rahat ve ilgi duyduğunuzdan emin olun. Sohbette aktif olarak hareket edin ve fışkırtıcı veya gergin görünmeyin. Yüzünüzde yumuşak bir gülümseme tutun, şakalarına gülün ve her zaman konuşmaya odaklanın..

a721e5c24749551f6c91536791d8d9b2

5. …… .Ama Ürpertici Olma

İlgilenmek ve ürpertici olmak arasında ince bir çizgi var. Tıpkı senin konvoyla sıkıldığını düşünmesini istemediğin gibi, kesinlikle kaçmaya çalıştığı ürpertici kız olmak istemezsin. Peki bunu nasıl yapabilirsin? Bir tuhaflık olmadan ilgilenmek için bazı harika ipuçları:

-Sık sık, yumuşak bir masum gülümseme ile gülümse, aşırı hevesli ve ürpertici bir gülümseme değil..

-Göz temasını sık sık koruyun, aynı zamanda teması kesmek ve odaya bakmaktan çekinmeyin..

-Oturduğunuz yerde rahat bir oturmaya devam edin, çok yakın değil ya da frigid değil, ilgisiz olmanız için çok uzak değil.

38bed2f95ebd5b13400a3c859d99399d

6. bir iltifat atmak

Bu bahşiş gerçekten herhangi bir açıklamaya ihtiyaç duyuyor mu? Demek istediğim, kim bir iltifat sevmez ki? Özellikle çocuklar! Özellikle erkekler için, basit bir iltifatın ne kadar ileri gidebileceğine şaşıracaksınız. Çok nadiren, bir insanın ortaya çıkması halinde, bu konuda oldukça heyecanlandıklarını iltifat ederler. Özel ya da büyük bir şeye gerek yok, sadece ona, “gömleğini beğendim. Nereden aldın? ”Müthiş bir iltifat. (Daha fazla konuşmayı sağlayacak basit bir soruya doğal olarak eklediğinizden bahsetmiyorum. Slick girl, you!)

1873fdf1adfcc5f442b114936b09c066

7. …… Ama Aşırı Romantik Olmayın

İltifatlar söz konusu olduğunda, daha basit olan, daha hayırlı, gerçekten! Onun dikkatini çekmek için veya hatta iltifatın değerini görmesini sağlamak için haftasını yapacak büyük bir iltifat gerekir. Ama sen de çok yanılıyorsun. Aslında, aşırı romantik olan uzun kişisel övgüler, özellikle de yeni tanıştığınız kişiler için BÜYÜK bir dönüş. Kısa ve güzel tut. Erkekler bunlara bayılırlar ve onu rahatlatmaya ve konvoyla rahatça devam etmenize yardımcı olmak için harika bir yoldur..

8. Temel Bilgiler Hakkında Konuşma

Konuşmak istediğiniz şeylerin tükendiğini hissettiğinizde, ancak sohbeti bitirmek istemediğinizi düşünüyorsanız, her zaman temel bilgileri olduğunu unutmayın. Temelleri hava gibi şeyler (her ne kadar sıkıcı bir hava hakkında konuşmasa da, '' hakkında konuşacak başka bir şeyim yok. 'Gibi şeyler söylemeye çalışın,' Vay, daha önce hiç bu kadar dolu dolu görmedim! 'ya da' Bu geçen yıldan beri gördüğüm en sıcak gün. Yüzmeye gitmek istiyorum! '), işini, en sevdiği filmleri, okulu ya da başkalarıyla konuşabileceğiniz başka bir şey. Bu “temel” konuşma başlatıcılarının, sayıların değişmesi ve çok parlak bir geleceğe yol açan bir saatlik konuşmalara dönüşebileceğine şaşırabilirsiniz! (Tamam, kendimizden daha ileri gidemeyiz. Ama kim bilir?)

14192f43dc6f01c14c8fb33888b0ffe0

9. O'na Gülün

Bir sır bilmek istersiniz (ki bu muhtemelen çoğunuz için büyük bir sır değildir). Bir kız onu güldürebildiğinde erkekler bunu sever. Demek istediğim, büyük bir kişiliğe sahip olan ve onları kesinlikle vahşi kılan bir kız hakkında bir şey var. Ona komik bir kızını gösterebilirseniz, kısa konvoyunuzda büyük bir mizah duygusu yaşıyor olabilirsiniz, bu büyük bir artıdır. Birkaç gün önce internetten hatırladığınız tam teşekküllü bir şakaya söylediği bir şey hakkında aptalca bir yorumdan bahsedebilirsin. 9 numaralı ipucu kurallara sahip değil: tek kural onu güldürmek!

024b6de3403ccac38b0248bd888be8da

10. İkinizin de İlgilendiğiniz Bir Şey Bulma

Bir sohbette, hem ilginizi çeken bir şey bulduğunuzda harika bir an. Sanki aniden, bir milyonun ve konuşacak bir şeyiniz var ve o kadar inanılmaz bir şekilde geliyor ki, konuştuğunuzu farketmiyorsunuz. üç saat boyunca düz! Eğer ikiniz de sevdiğiniz bir şeyi bilmiyorsanız, biraz kazmak zorunda kalabilirsiniz. Ama bu şanslı konuyu bulduğunuzda, çok sevinirsiniz..

Öte yandan, zaten ya da arkadaşlarınız hakkında biraz bilgi sahibi olmanız, size nelerden bahsettiğine ve neyi sevdiğine dair bazı harika bilgiler anlattıysa, o zaman bu bilgiyi sizin lehinize kullanabilirsiniz. Bir arkadaşının sana dondurma sevdiğini söylemiş olduğunu söyleyelim. Bunu tamamen doğal bir şekilde ve viola! Birdenbire ikiniz de dondurmayla süslenecek olan dondurma pastalarından bahsederken, yerel dondurma dükkanına ve çikolatalı nefis vanilyalı lezzetli atıştırmalıkların tadını çıkarın..

Yani tüm bu ipuçlarını denediniz ve konvo harika geçti. Hoşlandığı şeyler hakkında konuştunuz ve sizi güzel bir şekilde bağlayan sihirli konuyu buldunuz. Bu harika! Ama işler sizin için bu kadar kolay çalışmazsa, biraz dürüst olmanın vakti gelmiştir. Bunların hepsini denediyseniz ve hala iyi bir konuşma yapmıyorsanız, sizinle sohbet etmekle ilgilenmeyebilir. Bu zor gerçek, ama bazı insanlar sadece tıklamıyor. Sohbeti zorlamaya çalışmayın, sadece harekete geçmek ve kendinizi sorundan kurtarmak en iyisidir. Dışarıda bir konvoyu ateşlemenizi bekleyen bir şey var.!

Bir erkekle konuşmayı sürdürmenin diğer bazı harika yolları nelerdir??

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 56