Blog

Sonunda onu sevdiğini söyledin ya da arkadaşların ya da düşmanların yaptın, şimdi ne yapacaksın? Senden hoşlanıp hoşlanmadığını düşünmene bağlı. Nihai hedef, tabi ki, onu olduğu konusunda ikna etmektir. Bazen bu imkansız olsa da, genellikle sizi sadece doğru şekilde fark etmesini sağlama meselesidir..

547d6dd3a9bdb6d3c72177bf491e09f1

Rahatla ve gülümse

İlk başta biraz gergin olursanız (ki bu beklenir!) Sonra rahatlamaya çalışın. Sizinle ilgili ne fark edeceği, herhangi bir erkeğin sizin hakkınızda fark edeceği şeylerdir - gülüşünüz, ne kadar güvendiğiniz ve genel olarak hayatınızı ne kadar keyif alıyorsunuz. Olduğun için mutlu ol ve senin etrafında olmaktan mutlu olacak. Seni hayal etmeye gelmeseydi bile, o hala senin şirketten zevk alabilir..

Kendinizi gergin buluyorsanız, bunu evde düşünmeyi deneyin - onun varlığıyla nasıl başa çıkacaksınız? Onun orada olduğunu ve gününüzü normal olarak yaptığınızı hayal edin. Aptalca gelebilir ama bazen ezmemizle ilgili küçük bir pratiğe ihtiyacımız var..

Clingy Olma

Tamam, o yüzden ona yetişemez ve kendini ona bağlayamazsın. Özellikle de onu çok iyi tanımıyorsanız. Yaptığım nokta, o kadar sık ​​göründüğü kadarıyla bakışlarını çalmak olsa da, etrafta olduğu zaman ona bakıyor olmanızdan rahatsız olmaya başlayabilir. Sakin ol. Onu tamamen görmezden gelmeyin (bu eşit derecede aptalcadır - sizden sonra sizi ne kadar müthiş bir şeye uğratırsınız?), Ama aynı zamanda çevrenizde rahatsız edilmediğinden emin olun çünkü ona yavru köpek veriyorsunuz. gözleri.

Adamların kovalamak, kovalamak istemediklerini hatırla. Biraz ilgi gösterme ve flört etme, flört etmekten zevk alma, ama aynı zamanda hayatınız olduğunu göstermeniz de seksi. Kendinizi nasıl hissettiğinizi bildiğinizden korkmadığını gösterin - ilginin olup olmadığını öğrenmek için ilginizi gösteren bir kişisiniz. Ama çok fazla meşgul olmak için inanılmaz hayatını yaşamakla meşgulsün. Eğer ilgilenirse, bu harika, ama eğer yapmazsa, beklemekten daha önemli şeylerin var. Mutlu olduğunu göstererek, onun onayına ihtiyacın yok ve senin hayatın olduğu zaman hayatın parçalarında durmayacaksın, yakında ilgisi varsa seni kazanmaya çalışmaya başlayacak..

29b80ba758cf5c0d1035b1faff5db9f2

O İlgi Gösterirse Kolaylaştırın

Beğendiğin bir adam seninle ilgilendiğinde, şansın senin kadar heyecanlı olursun. Tabii ki yapacaksın! Eğer yaparsan kendini kendine atma. Soğukkanlı davranmak. Sonuçta, onu hak ediyorsun. Seni kazanmak için yeterince çalışıyor mu? Birisine ilgi duymak, belli bir ilgi düzeyine sahip olmanız anlamına gelir. Aslında onlarla çıkmak isteyip istemediğinizi bilmek istediğiniz anlamına gelmez. Korkunç bir arkadaş olduğunu kanıtlayabilirdi ya da seni nasıl mutlu edeceğine dair bir ipucuna sahip olamazdı. Buna değip değmediğini öğrenmek için zaman ayırın..

Kesinlikle hayatının kalanını onun için beklemeye almayın. Hemen aldığınız her metne cevap vermeyin. Bir tarihe gitmek için hayatınızı yeniden planlamayın. Açıkçası ona mutlu olduğun bir hayatın olduğunu göster ve eğer onun parçası olsaydı o zaman ayrıcalıklıydı.

Çevrendiğinde Arkadaşlarının Kıkırdamasını Önleme

Eğer tüm arkadaşlarınız kıkırdamaya başlar, ona işaret eder ya da etrafta olduğu zaman ona bakarsa, şansı o kadar çıldırır. Bazı erkekler bu tür ilgi çekerken, çoğu yok. Ayrıca, size ne kadar özel olduğunu bildiği bir pozisyona getirir. Sana ne kadar iyi bakacağını öğrenene kadar özel olmamalı. Arkadaşlarının, etrafta güzel davrandıklarının senin için ne kadar önemli olduğunu anlamasını sağla.

Onunla konuşmak

Gerçekte olan bir şey için, sonunda onunla konuşmalısın. Boşver. Yorumları ileterek başlayın ve uygun bir görüşme yaptığınız yere doğru ilerleyin. Etrafında havalı olduğunu göster. İlgileniyorsa çapkın, ama aşırıya kaçmayın. Daha önce de belirtildiği gibi - onun için çalışmasına izin verin.

ff90fc7e1da017a0f103d7e525b463bb

Resim Kaynak: Pinterest

1507760_10152392614860079_8379465670289960282_n copy 2Tarafından Maria Montgomery - Maria serbest yazar, yönetmen ve sosyal girişimcidir. Aynı zamanda sözcü Küçük Melekler Toplum Merkezi ve hevesli bir blogcu. Onu Cape Town, Londra ve L.A. arasında bulabilirsin, muhtemelen onu tepelerde bulursun, sevdiği şehre bakarsın. @OhMyMontgomery

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 2 =