Blog

Her zaman başarmaya kararlı, sevgi ve yerine getirme için temel bir gereksinime ve göz ardı edilemeyen hevesli ve gizemli bir tutuma sahipken, duygusuz ve müstakil bir kişiliğe sahip olmak, Akrep'in neden bu kadar büyüleyici bir işaret olduğuna şaşmamak gerek. Kuşkusuz, grubun en sadık ve kararlı belirtilerinden biridir ve soru sormaktan çekinmez, ancak çoğu Akrep'in ilgisiz ve sıkıldığını düşünmektedir. Ancak, Scorpios özellikle katılımı ve başarıya sürekli ihtiyaç duyan en tutkulu ve yoğun insanlardır..

Büyük-3

Akrep İhtiyacı Olan Kadının Türü

Akrep güzel bir yüz tarafından sallanmaz, aynı zamanda sahte bir kadından da etkilenmez. Bir Akrep adam, kararlı bir kariyer ve saygın bir kişiliğe sahip, şiddetli ve kendine güvenen, nefes kesen muhteşem bir kadına göz atıyor. Parlak bir tavırla gerçek bir bayana ve en büyük kalabalığa bile dikkat çekebilecek bir özgüven istiyor. Ancak, Scorpio'nun aynı zamanda maceracı ve biraz iyelik ve yoğun bir ilişki kurmayı başarabilen bir kadına ihtiyacı vardır. Oyun oynamayı deneyen bir kadınla uğraşamaz ve yapmayacaktır.. 

Büyük-2

Bir İlişkide Akrep

Yaygın olarak bir Akrep adamının güzel bir kadınla yatağa atlamak için hızlı olacağı söylenir, ama bir bayanla ilişkiye girmeye gerçekten ilgi duyması gerekir. Bir gece standından başka bir şey için dikkatini çekmek için çok özel ve üst üzerinde olmalı. Ve bu olağanüstü kadını bulduktan sonra, ona bal gibi arıları sülükler. Onun kadını için herşeyi yapar, ama yine de duygulara geldiğinde ona soğuk omuzunu verebilir. Görüyorsunuz, Akrep adamları, herhangi bir sevgi ya da ilgi biçimi göstermeyen, sağlam ve sağlam bir harekete geçmeye çalışırlar. Ancak derinden aşağıya son derece duygusal ve seçtikleri kadınlara bağlılar. Aslında, bazı hanımların bunu kontrol olarak ele aldıkları kadar elverişli ve yoğun olabilirler. Bu sadece Akrep yoludur, ancak oyun oynamak istemez ve elbette ki değerli mülkünü kaybetmek istemez..

Bir Akrep adam, kendinden emin ve şık bir kadının meydan okumasını almaktan korkmaz ve daha fazla para kazanıp kazanmadığı veya daha büyük bir ev sahibi olmasının umurunda değildir. Aslında, kendine bakabilen ve bir erkeğin istikrarına ihtiyaç duymayan bir kadını seviyor. Birçok kadının bir Akrepte çekici bulduğu, özellikle de başarılı olan ve kıskanç olmayacak bir erkeğe (en azından finansal meseleler) ihtiyacı olan kadınlar. Kadınlar ayrıca bir Akrep insanının gerçek ve derin sorunlar hakkında rahatsız edilmeden ya da sinirlenmeden konuşabildikleri gerçeğine çekiyor. Bir Akrep adamının aklında, birbiriyle sinirlenmek veya rahatsız olmaktan ziyade sakin bir şekilde bir problemle konuşmayı tercih ederdi..

Açıkça söylemek gerekirse, bir Akrep adam uzun mesafe içindedir. Ciddi bir ilgisi olan bir galip bulduğunda, onu ve hazinelerini elmas ya da altın gibi tutmak için her şeyi yapar..

büyük

Yatak odasında Akrep

Akrepler çok ikna edici ve gizemli olabilir. Bir eyleme atılmayı çok severler, ama içlerinde bir şekilde muhtaç ve tutkulu bir tutuma sahip, üzerinde durmaksızın bir dışsallık sunarlar. Onların baştan çıkarıcı doğası ve gizemi, Akrep erkeğine pek çok kadın çeken şeydir ve yatak odasında sergilediği şey, sadece şehvetlerini onun için daha fazla tutuşturur..

Güvenlik ve güvenlik için arıyorsanız, o zaman muhtemelen bir Akrep ile yatağa atlamamanız gerekir. Akrepler çok vahşi seks hayatlarına ve onları son derece aktif tutan çılgın bir seks sürüşüne sahiptir. Sadece bir kez bile olsa, sadece denediklerini söylemek için yatak odasındaki herhangi bir şeyi yapmaya isteklidirler. Hum ve bateri deneyimlerini sevmezler ve çılgın cinsel düşmanlarına ayak uydurabilecek, cinsel olarak maceraperest bir kadına ihtiyaç duyarlar. Bu onların tutkulu ya da sevilmedikleri anlamına gelmez, ancak Akrep, hanımını çok farklı formlarla memnun etmek ister..

Scorpio ile bir gece devam ederseniz, daha önce deneyimlediğiniz bir şeyden farklı olarak vahşi ve maceracı bir zaman bekleyebilirsiniz. Açık fikirli olmayı ve olumlu bir tutum sergilemeyi unutmayın. Bolca keyif alacaksınız..

Akrep Adamının Olumsuz Tarafı

Hepsi gül ve papatyalar olamaz, değil mi? Ve tıpkı başkası gibi, Akrep onun kusurlarına sahip. Herhangi bir Akrep burcunun size söyleyebildiği en büyük kusurlardan biri, biraz kontrol edebilmeleridir. Bir Akrep adam kıskanır ve her zaman ona sadık olmak için kadını sever. Muhtemelen kontrol etmeye çalışmıyor, o sadece onun kadını hakkında tutkulu ve herkesi kendine istiyor. Bu bencil doğa evcilleştirilebilir ve bazı kadınlar Scorpios'un yoğun ilişkisinden bile hoşlanırlar..

Scorpio erkeklerinde sıklıkla görülen en büyük kusurlardan biri de ruh halidir. Bir saniye ateşli ve tutkulu olabilirler, birbirinden bağımsız ve ilgisizler. Bu sadece Akrep onun hassas tarafını göstermekten nefret etmesinden dolayı, zayıf ve zayıf bir şekilde görünmesine rağmen, gerçekten çok duygusal ve romantik. Ancak, bir Akrep adam tarafından ruh hali değişimlerine bağlı kalarak, başka bir ilişkide alabileceğiniz başka bir aşkın ötesinde olduğu söylenen hassas ve sevgi dolu tarafına tanıklık etmeyi garanti edersiniz..

uygunluk

Akrep ve Balık: İkiniz çok sevgi dolu ve eğlenceli bir ilişki için derin bir duygusal bağlantıyı paylaşacaksınız. Balık burcunda yaptığınız gibi başka bir işarete bağlanamazsınız..

Akrep ve Akrep: Bu son derece yoğun ve romantik bir ilişki için yapar. İkiniz de iyelik ve kontrol edici nitelikler paylaştığınız için, ikinizin birbirine kolayca bağlanabileceği ve birbirinize yapıştırılabileceğinden emin olabilirsiniz..

Akrep ve Boğa: İkiniz romantik bir seviyeye hızlı bir şekilde bağlanacaksınız. Bağlanmak için başka düzeyler ve ilgi alanları bulabilirseniz, ilişki şüphesiz son derece güçlü ve uzun vadede olacaktır..

Akrep ve Kanser: Bu maçın çalışması daha az olasıdır, ancak yine de mümkündür. İkiniz de yoğun bir ilişkiyi ve güçlü bağları severler, ancak ikisi de işlem durumlarına geldiğinde çok farklıdır. Bu, ikinizin paylaştığı güçlü bir bağı mahvedebilir..

Özetle Akrep Adam 

O, duyarlı tarafını halka göstermek istemeyen tutkulu ve güdümlü bir adamdır. Bir gün kendine ait, başarılı bir kadını bulmak için çaresizdir. İstikrar ve tutkuya ihtiyacı var ve özellikle yatak odasında yeni şeyler denemekten çekinmiyor. Gizemli doğası ve baştan çıkarıcı yolları onunla birlikte kolaylaşmasını sağlar, ancak sadece az sayıda gerçek hisleri vardır. Eğer kontrol eden doğası ve ruh hali değişimlerine ayak uydurabiliyorsanız, Akrep adam seni bir prenses gibi tedavi edecek ve dünyanın en güzel kadını gibi hissettirecek.

Resim kredisi: Bluefreedom, Mira T. Grey, Suzanna.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 1 = 5