Blog

Yay, 9inci Zodyakın yıldız işareti, yarı insan yarı canavar olan Centaur olarak da bilinir. Yaylılar kuşkusuz yaşamak istemiyorlar. Onlar gerçekleri arıyorlar ve bir sorunun altına ulaşmak için her şeyi yaparlar. İlişkiler açısından, Yaycı, geniş fikirli ve gerçekçi. Din ve felsefe ile büyülenen, bir tarihçinin Doğuştan günümüze kadar ilgi duyması gerekir. İşte diğer zodyak işaretleri ile 12 aşk uyumları.

Aşk compatibility1

 1. Yay burcu ve Koç

Her iki yıldız işareti de kendi derilerinde rahattır. Her şeyin yolunda olduğu konusunda birbirlerinden güvene ihtiyaçları yok. Bu, sevgi dolu bir ilişkiyi korurken hem kendi yollarını takip etmelerini sağlar. Bu işaretlerin ikisi de ateş levhalarıdır; Bu Yaycılar ve Arianslar arasında otomatik bir çekim yaratır. Koç, tutkulu ve zorlu bir mücadeleye sahipken Yay burcu, mevcut ortamda neyin mümkün olduğunu daha bilinçli hale getiriyor. Koç, farklı bir şey denemekten asla korkmaz ve bu ikisi ikisinin de aktif olmasını ve macera aramasını sağlar. Her iki işaretin de birbirine bakmasıyla ilişki uzun sürecek.

Aşk compatibility2

 1. Yay ve Boğa

Toros'un işareti altında doğanlar sevgi, barışçıl ve şehvetli olma eğilimindedir. Bu, Yay'ın oyunculu ve fiziksel odaklanmış karakteri ile mükemmel bir şekilde bir araya geliyor. Her iki işaret de dürüstlüğe değer verir ve hayattaki daha basit şeylerin tadını çıkarır. Toroslar inatçı olabilir ve bu da bir Burjuvazinin ateşli doğasına bir blok olabilir. Bu çift, işinde son derece iyi işler yapabilir. Yay burcu şanslı olma eğilimindedir ve ortaklığa coşku ve vizyon getirir. Toros genellikle mükemmel para yönetimi becerileri ile kutsanmış bir işarettir. İki işaretin manevi olarak bağlanması ve düzenli olarak iletişim kurabilmesi koşuluyla ilişki çok uzağa gidebilir.

Aşk compatibility3

 1. Yay ve İkizler

Bu, hesaba katılması gereken bir güç olabilir. Yay her şeyi anlamak isterken İkizler her şeyi bilmek ister. Birlikte durdurulamaz olmalılar. Yay burcu genellikle iyimser ve İkizler maceracıdır. Seyahat, her ikisinde de en iyisini ortaya çıkaracaktır. Bu çift aynı kültür sevgisini paylaşacak. Hem açık hem de rahattırlar. Her iki işaret de.

Aşk compatibility4

 1. Yay ve Kanser

Yay burcu dünyayı dolaşmaya ve keşfetmeye bayılır. Kanser de seyahat etmeyi çok seviyor ama göçebe yaşam tarzından zevk almıyor. Bu işaretleri bir arada tutmak için hassas bir denge sağlanmalıdır. Kanser doğal olarak stabildir ve Yay burcunun kalmasına yardımcı olabilir. Her ikisi de yaptıkları her şeyde manevi yönü ararlar ve manevi anlayışı isterler. Doğaları buna göre hizalandıkça, birbirlerine çok yardımcı olabilirler. Kanser bazen gülmeyi nasıl unutabilir, ancak Yay onların gülüşlerinin ne kadar büyük olduğunu onlara hatırlatabilir.

Aşk compatibility5

 1. Yay ve Leo

Bu iki işaret, bir odayı tam anlamıyla aydınlatacakları için birlikte iyi çalışır. Yaycılar ve Leoneller, birbirlerinin fiziksel cazibesini, karizmasını ve olumlu doğasını tanıyacaklar. Her iki işaret de yeni insanlarla tanışmak ve buluşmaktan uzak olmayı sever. Başkalarına kendileri kadar şanslı değiller ve en güçlü sosyal sorumluluk duygusuna sahipler. Bir sivircinin ustalaşması zor olsa da, doğal olarak Leo’nun zarif haysiyetine ve yeteneğine çekilir. İkisi birlikte gidebilir.

Aşk compatibility6

 1. Yay burcu ve Başak

Virgos sürekli kişisel dönüşümü arıyor; Kendilerini daha iyi bir şekilde ihtiyaçları vardır. Yay burcu Başak'ın kabuğundan çıkmasına yardımcı olacak ve birlikte yaşamın gizemlerini keşfedecek. Başak, sivrisinek doğasını harekete geçmeden önce biraz daha planlamaya yetecek kadar yavaşlatmakta mükemmeldir. Başak burcu da, onların tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için Yay üzerinde istikrarlı bir etki sunacak. Bu iki işaretin sağlanması, her birinin ilişkiye getirdiği nitelikleri tanır, birlikte iyi yapacaklardır..

Aşk compatibility7

 1. Yay ve Terazi

Bir Terazi diplomatik, nazik ve her zaman diğerlerinin mutlu olmasını sağlamak için her zaman arar. Bu, Yay burcuna ve ateşli doğasına iyi gelir. Terazi, hevesli Sagittarian'ın yaptığı herhangi bir kasıtsız püskürmeyi düzeltir. Çoğu zaman tutkulu doğalarının bir sonucu, planlama eksikliği ile karışır. Her iki işaret de meşgul olmayı ve yeni insanlarla tanışmayı seviyor. İkisi de güçlü bir sosyal sorumluluk duygusuna sahipler ve adil bir sebepten dolayı muhteşem bir şekilde birleşecekler. Bu işaretlerin altında doğmuş iki gece boyunca konuşabilecektir. Her ikisi de diğer zihinsel olarak zorlayacak ve yeni bilgi ve deneyimler arz edecektir. Beraber, karizma, şefkat, mizah, zeka ve idealizmin karşı konulmaz bir karışımını her duruma getirirler. Uzaklara gidecekler.

Aşk compatibility8

 1. Yay ve Akrep

Pek çoğu, bir sivrisinek ile Akrep arasındaki aşk bağlantısının yıkıcı olduğunu söyleyebilirdi. Çünkü bu ikisi, ortak bir şeylere sahip olmadan bilgi ve hakikat arayıcılarıdır. Yıldız işaretleri inanılmaz derecede farklı. Bir Scorpio karanlık ve yoğun, bir sivrisinek ise sürekli ilham almak istiyor. Aydınlık tarafta, bir Akrep burcu Yayılmadan nasıl öğrenileceğini öğrenmek ve bu durumlardan bağımsız olarak iyimser olmak için bir çalışma olabilir..

Aşk compatibility9

 1. Yay ve Yay

Yaycıların birbirleri için doyumsuz bir iştahı vardır. Mükemmel uyuyorlar; Bir araya getirilen bu iki yıldız işareti, anlayışa, deneyime, iyimserliğe ve mizah anlayışına dayanan saf sevgiyi ortaya çıkarır. Bilge ve coşkuyla beslenen Yaycılar, seyahat etmeyi severler. Onlar felsefe meraklıları ve tarih ve kültür için bir zayıflık var. İşlenmiş bir ilişki içinde olduklarında, bu ikisi birbirinden ayrılamaz. Aşağı yönde, bazen çok fazla dürüstlük, iyiden daha fazla zarar verebilir, böylece daha iyi dikkat etmelisiniz.

Aşk compatibility10

 1. Yay ve Oğlak

Yaycılar ve Capricornlar, kariyerlerine son derece adanmışlardır. Onların da birbirleriyle rekabet edebileceklerini söylemek güvenli. Yani, bir aşk ilişkisi% 50 oranında çalışabilir. Oğlak burcu bir sivircinin vizyonunu ve özgürlüğünü takdir ederken, onlar gibi olmak imkansızdır. Sarımlar çok düzgün ve Sedirler her yerde iken emretti ve kenarda yaşayan hayatı tapıyorlar.

Aşk compatibility11

 1. Yay ve Kova

Her şey Yaylılar ve Akvaryumlar ile kimya hakkında. Her ikisi de vizyonerdir ve hayattaki prensipleri mükemmel uyum sağlar. Yay, sıcak ve heveslidir, bu da entelektüel Kova'nın ihtiyacı olan şeydir. Bu ikisi de son derece tutkulu ve bağımsız. Eşitler ve güzel bir aşk ilişkisi kurabilirlerdi. Çelişen durumlar ortaya çıkarsa, bu ikisinin de en gergin senaryoları bile dindirme araçları vardır. Bu, diğer yıldız işaretleri ile ilgili zor bir şeydir, bu yüzden kendine iyi bir şeyler yapmak ve bir Kova için avlanmak isteyebilirsiniz..

Aşk compatibility12

 1. Yay ve Balık

Bir Balık burcu ile bir Balık burcunun ilişkisi hakkında benzersiz bir şey var. Bu ikisinin, birbirinden çok azının anlayabileceği bir çekiciliği var. Bağlantı, mistik ve sezgiseldir, ancak eğer iletişim kuramazlarsa, aşk vibe kolayca gidebilir. Maceracı ve canlı, bu iki işaret büyülü bir aşk hikayesi yaratabilir. Hem heyecanlı hem de enerji dolu, özellikle fiziksel görünümleriyle kendilerine güvenen olduklarından bahsetmiyorlar..

Bir yerde herkes için birileri var. Yay burcu dikkat çeken bir yıldız işaretidir. Sagitteryen bir aşk meselesi güvene dayanıyor, ancak her seferinde ve sonrasında da şansa değer. Kapağından sonra bir kitap yargılamak yok ve burç 12 burçlarından biri arasında gerçek aşkı bulmak için en büyük şansınız var..

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

74 − = 69