Özel Günler için Kırmızı Bilekliklerin 9 Muhteşem Tasarımları

Bilezikler, tarzınızı ve modayı dünyaya yansıtmanın sessiz ve kolay yollarından biri olarak kabul edildi. Günümüzde birçok şekil, tasarım ve renkte bilezikler alıyorsunuz ve aralarında en göze çarpan, canlı renklerden biri olan kırmızı bilezikler, bileklerde benzersiz ve farklı görünüyor. Asya kültüründeki kırmızı bilezikler ayrılmaz bir parça olmuştur ve kadının servetini, refahını ve kocanın uzun ömrünü simgelediği için kadın gardırobunda özel bir yer tutar. Yeni bakılmış gelinlerin uğurlu saydığı için kırmızı bilezik giymesi zorunludur..

Kırmızı Renkte Farklı Türlerde Bilezikler:

Hintli kadınlar için en iyi 9 kırmızı bilezik tasarımına bir göz atalım..

1. Geleneksel Kırmızı Gelin Bilezikler:

kırmızı bangles

Canlı renkler kırmızı olarak, her Hint gelin için evli hayatlarının bir sembolü olarak hayırlı sayılır. Bu bilezikler farklı isimlerle farklı bölgeler olarak adlandırılıyor ama her şeyin benzer bir benzerliği yeni yolculuklarında iyi gidiyor. Şimdi bu gelin bilezikler birçok tasarımda bulundu ve gelinlerin kalabalığın içinde müthiş ve göksel görünmesini sağladı..

2. Kırmızı Ghungroo Stil Bilezikler:

Kırmızı Ghungroo Style Bangles

Bu örnek ve etnik görünümlü kırmızı bileklik harika görünüyor. Beyaz incilerle altın ghungroos'un müthiş kombinasyonları, yıpranırken yıpranmanın çekici görünmesini sağlar. Bu tür bilezikler, partiler veya geleneksel olmayan işlevler üzerine giyildiğinde harika görünüyor.

3. Kırmızı Basit Metal Bilezikler:

Kırmızı Simple Metal Bangles

Metal bilezikler, çok hafif ve dayanıklı oldukları için kadınların halkının ilk tercihi. Bu kırmızı bileklik çok basit görünüyor ama içinde çok büyük bir şıklık var. Bu eşsiz bilezikler bileğinizi korusun ve doğru kıyafetle giydiğiniz zaman güzel görünmenizi sağlar.

4. kırmızı zardosi iş bilezik:

Kırmızı Zardosi Work Bangles

Bilezikler üzerinde çalışmalar her zaman karlı görünür; Bu bileklik üzerinde zardosi çalışması var. Bu kırmızı bileklik sanatsal çalışmalara sahiptir, böylece çok güzel görünmesini sağlar ve aradaki küçük aynalar, yıprandığında bilekliğin görünümünü geliştirir..

Daha fazla gör: Çok Renkli Bilezikler

5. Geleneksel Kırmızı Lac Bilezik:

Geleneksel Red Lac Bangles

Bu tür bilezikler, Hintli kadınlar tarafından on yıllardan beri ve lak bileği olarak bilinen yıpranır. Bileklik arasındaki altın sprinkle göz kamaştırıcı bir görünüm verir ve geleneksel bir görünüm sağlayan günlük olarak ofiste de takılabilen mükemmel bir bilekliktir..

6. Altın ve Kırmızı Çizgili Bilezikler:

Altın and Red Stripped Bangles

Bu bilezikler giyildiğinde modern olmasına rağmen çok zariftir. Bileklik, altın ipliğin tamamı boyunca kırmızı iplikle sarılır, soyulmuş bir desene bağlanır ve böylece olağanüstü görünmesini sağlar. Bu bilezikler genç kızlarda harika görünüyor ve hayatın her kesiminde giyildiğinde sıcak ve güzel görünmektedir..

Daha fazla gör: Sıcak Pembe Bilezik

7. Akrilik Meenakari Kırmızı Bileklik:

Akrilik Meenakari Red Bangle

Akrilik bilezikler, oldukça hafif ve dayanıklı oldukları için kadınlar tarafından da takdir görüyor, böylece günlük bazda da rahatlık sağlıyor ve aynı zamanda çalışan kadınlar için de mükemmel bir seçim. Bu bilezikler benzersiz sanatsal meenakari ve üzerinde taş işçiliği ile kullanılabilir, böylece giyildiğinde muhteşem bir görünüm verir..

8. el yapımı kırmızı boncuk bilezik:

El yapımı Red Beads Bangles

Yoğun ve oldukça çekici renk kırmızısı olarak, bu boncuklu bilek bilekte giyildiğinde benzer çekime sahiptir. Bu tip boncuklu bilezikler, kadınlarda bile çok popüler hale geliyor..

Daha fazla gör: Kraliyet Mavi Bilezik

9. çekici kırmızı taş bilezik:

Kırmızı Stone Bangles

Kırmızı taşlı bilezikler, göz kamaştırıcı ve sıcak bir görünüm kazandıran mükemmel bir parti kıyafeti. Bilezikler üzerinde çivilenmiş taşlar çeşitli şekillerde mevcuttur ve bilezikler birçok şekilde tasarlanabilir, eliniz için müthiş bilezikler seçmek ve seçmek için geniş bir ürün yelpazesi sunar..

Rengin bir kişinin kişiliğini etkilediği ve hatta kıyafetlerinizi geliştirmeye yardımcı olduğu söylenir. Yoğun, ışıltılı kırmızı bilezikler, her fırsatta giydiğinizde zarif ve zarif görünmenizi sağlayan bu çizgiden doğrudur. Kırmızı bilezik kolayca diğerlerinin dikkatini çeker çok göz alıcıdır. Kırmızı bilezikler, lak, akrilik, cam plastik ve birçok metal türü ve bunların üzerinde büyük sanatsal çalışmalar gibi birçok metalde mevcuttur, böylece stilinize göre birini seçebilir ve başkaları üzerinde dikkate değer bir etki yaratabilirsiniz..

Görüntüler Kaynak: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

81 + = 87